Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Legs Diamond - Diamonds Are Forever
Jaar van release: 2005
Label: AOR Heaven

Legs Diamond - Diamonds Are Forever

Diamonds Are Forever is een titel die je zou verwachten voor een best of, dit album van het Amerikaanse Legs Diamond is dat echter niet. Legs Diamond, een Amerikaanse hardrock band met een redelijk Duits getint geluid, heeft door de jaren heen haar ups en downs gehad en raakte dit jaar ook hun oorspronkelijke zanger kwijt. Vervanging werd er gevonden in John Levesque, die het op zich goed doet, maar soms de power mist om bepaalde songs goed naar voren te brengen. Het vertrek van zanger Rick Sanford zal een domper zijn voor veel fans, want de band moest het voor een groot deel hebben van zijn specifieke stemgeluid.

Legs Diamond klinkt eigenlijk zoals ze twintig jaar geleden ook al deden. Zo kent het album tracks die doen denken aan AC/DC, waar ook de zang het meest van weg heeft, perfect uitgebalanceerde AOR-ballads en hier en daar een echte hardrock-knaller als King of Speed en Rain Down. Met name deze laatste springt er echt uit, na wat teleurstellende songs in het midden. Er is dus flink wat afwisseling te vinden op dit album, hoewel het kwalitatief niet allemaal even sterk is. Legs Diamond moet het op dit album vooral hebben van de ballads als Time Will Never Change en Will You Remember. Wat vooral tegenvalt is het middenstuk van het album met tracks Trouble en This Time Around.

Diamonds Are Forever is over het algemeen een fijn, maar zeer voorspelbaar album om te luisteren waarbij echte verrassingen compleet uitblijven. Aardig, maar een band die al dertig jaar bestaat, zou toch wat beters af moeten kunnen leveren.

Tracklist:
1. Don’t Turn Away
2. Time Will Never Change
3. Good Time
4. King of Speed
5. Trouble
6. This Time Around
7. Let it Go
8 Will You Remember
9. Rain Down
10 Loneliness
11 Get You Home
12 Change
13 For All We Know

Score: 73 / 100

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 2 januari 2006

Meer Legs Diamond:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.