Batushka Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour
Enquête

Wat is jouw favoriete rock- of metalsong uit het jaar 2016?

Alter Bridge - Show Me A Leader
Amon Amarth - Raise Your Horns
Avatar - The Eagle Has Landed
Avenged Sevenfold - The Stage
Brutus - All Along
Death Angel - The Moth
Epica - Beyond The Matrix
Fleddy Melculy - T-Shirt Van Metallica
Ghost - Square Hammer
Gojira - Stranded
Hatebreed - Looking Down The Barrel Of Today
Insomnium - Winter's Gate
Jinjer - Pisces
Kreator - Satan Is Real
Machine Head - Is There Anybody Out There?
Megadeth - Dystopia
Metallica - Spit Out The Bone
Oathbreaker - Second Son Of R.
Obituary - Ten Thousand Ways To Die
Opeth - Sorceress
Overkill - Mean, Green, Killing Machine
Sabaton - The Last Stand
Testament - Brotherhood Of The Snake
Volbeat - The Devil's Bleeding Crown
een andere kraker uit 2016

[ Uitslag | Enquêtes ]

    24 januari:
  • Jinjer
  • 25 januari:
  • Cryptopsy, 200 Stab Wounds, Inferi en Corpse Pile
  • Lucifer's Child, Servant en Neverus
  • Malphas, Drôvich en Verwilderd
  • The Answer Lies In The Black Void, The Fifth Alliance en Ineptitude
  • 28 januari:
  • Onslaught
  • Paleface Swiss
  • 29 januari:
  • Artificial en 3 Eyed Kids
  • 30 januari:
  • Dead Head en Burning
  • Guano Apes
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrew "Mudrock" Murdock (producent) - 64
  • Daniel Brennare (Lake Of Tears) - 54
  • Hans Åge Holmen (Gaia Epicus) - 57
  • John Myung (Dream Theater) - 59
  • Michael Kiske (Helloween) - 58
  • Nigel Glockler (Saxon) - 73
  • Tanya Candler (Kittie) - 43
  • Witold "Vitek" Kieltyka (Decapitated)† - 42

Vandaag overleden:
  • Joe Payne (Divine Heresy) - 2020
  • Sean Reinert (Cynic) - 2020
  • Winston Churchill (auteur) - 1965
Review

Forgotten Sunrise - Ru:Mipu:Dus
Jaar van release: 2005
Label: My Kingdom Music
Forgotten Sunrise - Ru:Mipu:Dus
Zijn er nog fans van Lysergic Deathbeat (da's een genre. Watte? Een muziekstijl.) in de zaal? Dat dacht ik al. Dat wordt een kort stukje vandaag. Of een puur therapeutische brainfart, want na deze plaat liggen m'n hersenen al uiteengespat over het beeldscherm. Fuck headbangers, mij halen ze zonder deze geflipte teringherrie niet meer in.

Waarom ik de moeite neem om een stukje te schrijven over ditte snap ik eigenlijk niet. Sterker, wat Forgotten Sunrise überhaupt in mijn cdspeler (en op Metalfan) doet is me een raadsel. Er zullen ongetwijfeld liefhebbers zijn voor een gestoorde mix van Gothic Wave, Trip Hop en Death Metal, maar hier hoort 't niet thuis. Amper gitaarwerk te vinden op Ru:Mipu:Dus, 't zijn samples wat all the way what the clock hits. De baslijnen verdienen wel een vermelding, die lijken een geheel eigen leven te leiden.

Zijnde een oostblokband is het niet verwonderlijk dat er ook een TATU-achtig zangeresje haar opwachting maakt, die naast de clean zingende en gruntende Anders Melts bijzonder zuiver maar lafjes uit de hoek komt. Een balans tussen extreem neurotische beats (grunts incluis) en subtielere bliepjesrijke dancetracks is niet te vinden Het maakt van Ru:pje:Nooitge;nøeg (hoe irritant) een tweedeling waar geen luisteraar de hele partij (en flauwe woordspelletjes met de songtitels) kan behapstukken.

Tracklist:
1. Outumnyo:nic
2. Never(k)now
3. The Doubletalker & The Sle:perspe:ker
4. Vhatsoewer
5. (Life) 24 h
6. Surroundcosmos
7. Into Flesh I Was Born
8. Thou-Sand-Men
9. Ple:se Disco-Nnect Me
10. Over The Deathbringer Stars
11. The Doubletalker & The Sle:perspe:ker (Rage filled remix by Ghost from G.G.F.H.)
+ videotrack: Never(k)now

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 6 juli 2005

Meer Forgotten Sunrise:

Forgotten Sunrise - Ru:Mipu:Dus
Reactie van Draugen op 16-11-2005 om 12:43u
Score: 90 / 100

Ik vind het een geweldige CD! Heerlijk om naar te luisteren, vooral 's nachts in de auto op de snelweg. Er zit veel afwisseling in de nummers, lijtk af en toe of de nummers allemaal een andere stijl hebben. Was al een tijdje op zoek naar CD's van deze band en vond deze eindelijk op Summer Breeze. Ik ken eigenlijk weinig van dit soort muziek en luister voornamelijk naar pagan/viking metal, black metal en grindcore, dus er zijn zeker metalfans die hiervan houden ;)

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.