Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Anthemon - Dystopia
Jaar van release: 2004
Label: Thundering Records
Anthemon - Dystopia
Deze band is ziek. Niet dat ze enge ziektes hebben, rare ideeën verspreiden of aan psychische aandoeningen leiden. Neen, deze Fransozen leiden aan het ‘voor-één-liedje-leuk-maar-alstublieft-niet-meer-syndroom’. De heren hebben in het verleden al voldoende ervaring opgedaan, zowel op release gebied als op live gebied, maar de afwisseling in de muziek is op dit ‘Dystopia’ nihiel.

De atmosferische up-tempo metal met lichte doom inslag worden beheerst door overdreven aanwezige keyboards, saaie standaard gitaarlicks en té zielloze zang. Zanger Loïc Malassagne zingt voor een Fransman vrij goed de cleane Engelstalige zanglijnen maar geheel dialectloos is hij jammer genoeg niet, zodat zijn prestatie ‘redelijk’ kan genoemd worden. Deze zangpartijen worden af en toe onderbroken door een standaard (lees: saaie) grunt van bassist Marc Caniers. De meeste liederen duren kabbelen dan ook nog eens te lang door zodat ‘Dystopia’ maar een vrij saaie bedoening is.

Ik wens de groep dan ook veel miserie, conflicten en tegenslagen toe, zodat ze volgende keer een melancholische plaat maken die oprecht en aangrijpend overkomt. Tot dan, zou ik uw verdiende geld niet aan Anthemon spenderen. Om deze recensie toch maar leerzaam af te sluiten, ‘Dystopia’ staat voor een levensconditie die extreem slecht is door oppressie en geweld. Zeg nu nog maar eens dat je niets kan leren van een Metal ezine!

Tracklist:
1. Above Us
2. Foretell Omega
3. Chatter Of The Tube
4. Recall The Absence
5. Tuned To A Dead Channel
6. La Chute De l'Architecte
7. Manifold Of ...
8. Serene Eves

Score: 55 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 5 december 2004

Meer Anthemon:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.