Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van Accept?

Accept [1979]
I’m A Rebel [1980]
Breaker [1981]
Restless And Wild [1982]
Balls To The Wall [1983]
Metal Heart [1985]
Russian Roulette [1986]
Eat The Heat [1989]
Objection Overruled [1993]
Death Row [1994]
Predator [1996]
Blood Of The Nations [2010]
Stalingrad [2012]
Blind Rage [2014]
The Rise Of Chaos [2017]
Too Mean To Die [2021]
Humanoid [2024]

[ Uitslag | Enquêtes ]

    29 juli:
  • M.D.C. en Fast Friends SF
  • Voyager
  • Wacken Open Air
  • 30 juli:
  • Lovebites
  • Wacken Open Air
  • 31 juli:
  • Anette Olzon
  • Wacken Open Air
  • Wolvennest en Aeturna
  • 1 augustus:
  • Anette Olzon
  • Savatage
  • Wacken Open Air
  • 2 augustus:
  • Deicide en Angelus Apatrida
  • Evoken, Todomal, Phlebotomized en Noctambulist
  • 3 augustus:
  • Alien Ant Farm
  • 4 augustus:
  • Sacred Reich, Angelus apatrida en Velozza
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ben Koller (Converge) - 46
  • Geddy Lee (Rush) - 73
  • Jan Lindh (Candlemass) - 62
  • Jim Marshall (Marshall-versterkers)† - 103
  • John Sykes (Thin Lizzy)† - 67
  • Martin McCarrick (Siouxsie And The Banshees) - 64
  • Mike Garson (David Bowie) - 81
  • Paavo Lötjönen (Apocalyptica) - 58
  • Wil Malone (producent) - 84

Vandaag overleden:
  • Jason Thirsk (Pennywise) - 1996
  • Louis Dambra (Sir Lord Baltimore) - 2019
Review

Anthemon - Dystopia
Jaar van release: 2004
Label: Thundering Records
Anthemon - Dystopia
Deze band is ziek. Niet dat ze enge ziektes hebben, rare ideeën verspreiden of aan psychische aandoeningen leiden. Neen, deze Fransozen leiden aan het ‘voor-één-liedje-leuk-maar-alstublieft-niet-meer-syndroom’. De heren hebben in het verleden al voldoende ervaring opgedaan, zowel op release gebied als op live gebied, maar de afwisseling in de muziek is op dit ‘Dystopia’ nihiel.

De atmosferische up-tempo metal met lichte doom inslag worden beheerst door overdreven aanwezige keyboards, saaie standaard gitaarlicks en té zielloze zang. Zanger Loïc Malassagne zingt voor een Fransman vrij goed de cleane Engelstalige zanglijnen maar geheel dialectloos is hij jammer genoeg niet, zodat zijn prestatie ‘redelijk’ kan genoemd worden. Deze zangpartijen worden af en toe onderbroken door een standaard (lees: saaie) grunt van bassist Marc Caniers. De meeste liederen duren kabbelen dan ook nog eens te lang door zodat ‘Dystopia’ maar een vrij saaie bedoening is.

Ik wens de groep dan ook veel miserie, conflicten en tegenslagen toe, zodat ze volgende keer een melancholische plaat maken die oprecht en aangrijpend overkomt. Tot dan, zou ik uw verdiende geld niet aan Anthemon spenderen. Om deze recensie toch maar leerzaam af te sluiten, ‘Dystopia’ staat voor een levensconditie die extreem slecht is door oppressie en geweld. Zeg nu nog maar eens dat je niets kan leren van een Metal ezine!

Tracklist:
1. Above Us
2. Foretell Omega
3. Chatter Of The Tube
4. Recall The Absence
5. Tuned To A Dead Channel
6. La Chute De l'Architecte
7. Manifold Of ...
8. Serene Eves

Score: 55 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 5 december 2004

Meer Anthemon:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.