Enquête

Wat is jouw favoriete Alestorm-song?

1741 (The Battle Of Cartagena)
Alestorm
Captain Morgan's Revenge
Drink
Fucked With An Anchor
Hangover
Keelhauled
Killed To Death By Piracy
Magnetic North
Mexico
Nancy The Tavern Wench
No Grave But The Sea
P.A.R.T.Y.
Pirate Song
Rum
Shipwrecked
Shit Boat (No Fans)
The Sunk'n Norwegian
Treasure Chest Party Quest
Voyage Of The Dead Marauder
Walk The Plank
Wenches And Mead
Wolves Of The Sea
Zombies Ate My Pirate Ship
een andere Alestorm-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 juli:
  • Vio-Lence en Cutthroat
  • 28 juli:
  • Unearth
  • 29 juli:
  • M.D.C. en Fast Friends SF
  • Voyager
  • Wacken Open Air
  • 30 juli:
  • Bear McCreary
  • Lovebites
  • Wacken Open Air
  • 31 juli:
  • Anette Olzon
  • Wacken Open Air
  • Wolvennest en Aeturna
Geen concerten bekend voor 25-08-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Dani Filth (Cradle Of Filth) - 53
  • Dave Jerden (producent)† - 77
  • Guy Van Nueten (The Sands) - 61
  • Hugh Syme (Rush) - 73
  • Jim Price (The Rolling Stones) - 81
  • Manny Charlton (Nazareth) - 85
  • Mark Clarke (Colosseum) - 76
  • Mortiis (Mortiis) - 51
  • Skinny Disco (Deathstars) - 47
  • Thurston Moore (Sonic Youth) - 68

Vandaag overleden:
  • Mike Shipley (producent) - 2013
  • Peter Green (Fleetwood Mac) - 2020
  • Samuel Taylor Coleridge (auteur) - 1834
Review

Beaten To Death - Agronomicon
Jaar van release: 2018
Label: Mas-Kina Recordings
Beaten To Death - Agronomicon
Even terug naar vorig jaar. In december verscheen namelijk Agronomicon, het vierde album van deze Noorse grinders. Het verleden heeft al bewezen dat grindcore uit die contreien vaak tot het neusje van de zalm behoort. Ook Beaten To Death wist met de voorgaande drie albums al de nodige aandacht op te eisen. Aan het opvallende, roze artwork zal het deze ronde in ieder geval ook niet liggen.

Na het optreden op Roadburn Festival in 2017 zullen er wellicht al enkele lezers bekend zijn met Beaten To Death. Verwacht een muzikale ratatouille die al vanaf de eerste seconden voor een desoriënterende luisterervaring zorgt. Melodieuze grindcore schijnen de heren het zelf te noemen. Er is nondeju geen touw aan vast te knopen. Ja: het is vooral grindcore. Daarnaast horen we weliswaar ook veel noise, wat black- en deathmetalinvloeden en jazzy passages die als een saus zijn uitgegoten over het resultaat. Het kletterende basgeluid, de hoeveelheid distortion en de lage oergrunts brengen ook nog een extra crustcore-randje.

Het feest duurt met twaalf nummers slechts eenentwintig minuten. De teller komt tijdens deze ejaculaties zelden boven de twee minuten uit, maar de strakke uitvoering maakt een hoop goed. De vocalen en humoristische songtitels zijn zowel in het Engels als Noors. Kunt u het nog volgen? Mooi. Dan is Agronomicon een poging waard. De liefhebbers van eclectische herrie komen aan hun trekken bij Beaten To Death. Anderen doen er goed aan om deze release vooral aan zich voorbij te laten gaan. Origineel is het wel, maar ik zet vraagtekens bij de houdbaarheid op langere termijn.

Tracklist:
1. Grind Korn
2. Dere Er Herved Oppløst
3. Catch Twentyfvck
4. Bjørnstjerne Ibsen
5. (Intro To The Next Song)
6. Agronomicon
7. Gå, Snuble, Bli Liggende
8. Extremely Run To The Hills
9. Boy George Michael Bolton
10. Havregubbens Dolk
11. Livet Tar, Og Livet Tar
12. Eternal Punished Septic

Score: 73 / 100

Reviewer: Maarten
Toegevoegd: 12 juli 2019

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.