Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij het meest teleurstellende studio-album, dat in 2025 is uitgebracht?

Alestorm - The Thunderfist Chronicles
Arch Enemy - Blood Dynasty
Architects - The Sky, The Earth And All Between
Babymetal - Metal Forth
Behemoth - The Shit Ov God
Dark Angel - Extinction Level Event
Equilibrium - Equinox
Ghost - Skeletá
Jinjer - Duél
Katatonia - Nightmares As Extensions Of The Waking State
Killswitch Engage - This Consequence
Lacuna Coil - Sleepless Empire
Machine Head - Unatøned
Marko Hietala - Roses From The Deep
Obscura - A Sonication
Orbit Culture - Death Above Life
Paleface Swiss - Cursed
Patriarkh - Prophet Ilja
Sabaton - Legends
Slaughter To Prevail - Grizzly
Sleep Token - Even In Arcadia
Soulfly - Chama
Spiritbox - Tsunami Sea
Volbeat - God Of Angels Trust
een ander tegenvallend album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 januari:
  • Cryptosis en Hesken
  • Rise Of The Wood, Val Tvoar en Echowreck
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bill Hicks (komiek)† - 64
  • Billy Gibbons (ZZ Top) - 76
  • Damond Jiniya (Savatage) - 51
  • Dan "Baalberith" Jurecek (Salamandra) - 52
  • Etienne Gallo (Augury) - 48
  • Henric Carlsson (Nightrage) - 45
  • Hugo Prinsen Geerligs (The Gathering) - 52
  • Ludwig van Beethoven (componist)† - 255
  • Marios Iliopoulos (Nightrage) - 56
  • Sebastian Carrasco (Six Magics) - 42
Review

Leaf - Circle Of Ways
Jaar van release: 2004
Label: Locomotive Music
Leaf - Circle Of Ways
Duitse rock zonder accent, bestaat dat? Jazeker, Jaime Scholz van Leaf heeft gewoon een goed internationaal stemgeluid. Ook de muziek klinkt erg internationaal: emotionele rock die beïnvloed is door Creed, Kane en Nickelback. Deze jonge band debuteert met dit album op het metal-gerichte platenlabel Locomotive music.

De muziek van deze heren doet erg clichéachtig aan en breekt nergens potten. Er is qua muzikaal vermogen weinig aan te merken, maar de liedjes op deze cd doen te gewoon aan. De band beukt af en toe wel eventjes lekker door, maar over het algemeen is deze muziek eerder slaapverwekkend dan boeiend. De band beweert zelf dat ze harder, emotioneler en vooral energievoller zijn op een live podium, wel jammer dan dat dit op deze cd niet uit de verf komt.

Ik zou er niet van verschieten dat de heren in een eigen heimat wel vrij bekend, zijn want dit is erg radiovriendelijke muziek. Nummers als 'Breakable' en 'Not enough' zijn het luisteren wel waard maar ik denk niet dat er veel mensen zijn die heel deze cd na elkaar met veel plezier zullen beluisteren. De muziek raakt nergens, je zal geen seconde verrast zijn en het klinkt erg vlak. Internationaal kunnen ze zeker nog niet wedijveren met professionele bands. Toch geïnteresseerd geraakt? Luister dan zelf naar hun muziek op hun webstek.

Tracklist:
1. Impressions
2. Breakable
3. Circle of ways
4. Swimming
5. 81
6. Floatin
7. Burned eyes
8. Changin
9. Not enough
10. Stolen childhood
11. Thank you
12. Inside me
13. Temple of love

Score: 63 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 6 mei 2004

Meer Leaf:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.