Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van Accept?

Accept [1979]
I’m A Rebel [1980]
Breaker [1981]
Restless And Wild [1982]
Balls To The Wall [1983]
Metal Heart [1985]
Russian Roulette [1986]
Eat The Heat [1989]
Objection Overruled [1993]
Death Row [1994]
Predator [1996]
Blood Of The Nations [2010]
Stalingrad [2012]
Blind Rage [2014]
The Rise Of Chaos [2017]
Too Mean To Die [2021]
Humanoid [2024]

[ Uitslag | Enquêtes ]

    29 juli:
  • M.D.C. en Fast Friends SF
  • Voyager
  • Wacken Open Air
  • 30 juli:
  • Lovebites
  • Wacken Open Air
  • 31 juli:
  • Anette Olzon
  • Wacken Open Air
  • Wolvennest en Aeturna
  • 1 augustus:
  • Anette Olzon
  • Savatage
  • Wacken Open Air
  • 2 augustus:
  • Deicide en Angelus Apatrida
  • Evoken, Todomal, Phlebotomized en Noctambulist
  • 3 augustus:
  • Alien Ant Farm
  • 4 augustus:
  • Sacred Reich, Angelus apatrida en Velozza
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ben Koller (Converge) - 46
  • Geddy Lee (Rush) - 73
  • Jan Lindh (Candlemass) - 62
  • Jim Marshall (Marshall-versterkers)† - 103
  • John Sykes (Thin Lizzy)† - 67
  • Martin McCarrick (Siouxsie And The Banshees) - 64
  • Mike Garson (David Bowie) - 81
  • Paavo Lötjönen (Apocalyptica) - 58
  • Wil Malone (producent) - 84

Vandaag overleden:
  • Jason Thirsk (Pennywise) - 1996
  • Louis Dambra (Sir Lord Baltimore) - 2019
Review

Leaf - Circle Of Ways
Jaar van release: 2004
Label: Locomotive Music
Leaf - Circle Of Ways
Duitse rock zonder accent, bestaat dat? Jazeker, Jaime Scholz van Leaf heeft gewoon een goed internationaal stemgeluid. Ook de muziek klinkt erg internationaal: emotionele rock die beïnvloed is door Creed, Kane en Nickelback. Deze jonge band debuteert met dit album op het metal-gerichte platenlabel Locomotive music.

De muziek van deze heren doet erg clichéachtig aan en breekt nergens potten. Er is qua muzikaal vermogen weinig aan te merken, maar de liedjes op deze cd doen te gewoon aan. De band beukt af en toe wel eventjes lekker door, maar over het algemeen is deze muziek eerder slaapverwekkend dan boeiend. De band beweert zelf dat ze harder, emotioneler en vooral energievoller zijn op een live podium, wel jammer dan dat dit op deze cd niet uit de verf komt.

Ik zou er niet van verschieten dat de heren in een eigen heimat wel vrij bekend, zijn want dit is erg radiovriendelijke muziek. Nummers als 'Breakable' en 'Not enough' zijn het luisteren wel waard maar ik denk niet dat er veel mensen zijn die heel deze cd na elkaar met veel plezier zullen beluisteren. De muziek raakt nergens, je zal geen seconde verrast zijn en het klinkt erg vlak. Internationaal kunnen ze zeker nog niet wedijveren met professionele bands. Toch geïnteresseerd geraakt? Luister dan zelf naar hun muziek op hun webstek.

Tracklist:
1. Impressions
2. Breakable
3. Circle of ways
4. Swimming
5. 81
6. Floatin
7. Burned eyes
8. Changin
9. Not enough
10. Stolen childhood
11. Thank you
12. Inside me
13. Temple of love

Score: 63 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 6 mei 2004

Meer Leaf:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.