Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    8 december:
  • Chelsea Grin, Signs Of The Swarm, Mugshot, Crown Magnetar
  • 9 december:
  • Of Mice & Men, Ghostkid en Gore
  • 11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bidi van Drongelen (Astrosoniq)† - 56
  • Big John Bates (Annihilator) - 62
  • Corey Taylor (Slipknot) - 52
  • Jim Morrison (The Doors)† - 82
  • Johan Larsson (In Flames) - 51
  • Johnny Rod (W.A.S.P.) - 68
  • Marty Friedman (Megadeth) - 63
  • Phil Collen (Def Leppard) - 68
  • Ralph Santolla (Obituary) - 55
  • Stan Harrison (They Might Be Giants) - 72
  • Steve West (Pavement) - 59

Vandaag overleden:
  • Dimebag Darrell Abbott (Pantera) - 2004
  • Gary Thain (Uriah Heep) - 1975
  • John Lennon (The Beatles) - 1980
Review

Fusk - Few Successes, Many Attempts
Jaar van release: 2004
Label: Eigen beheer
Fusk - Few Successes, Many Attempts
Deze Amsterdamse band begon in 1996 onder de naam ‘Spaanse Kraag’. In 2002 veranderde ze die naam in Fusk (wat Filed Under SK betekent). Na twee demo cd’s en een paar bijdragen op verzamel cd’s is dit de eerste EP. Ze traden door de jaren heen al een honderd keer op en de muziek van de heren is ook al eens gedraaid bij alternatieve radiozenders zoals Kink FM.

De band zegt zelf beïnvloed geweest te zijn door bijvoorbeeld bands als At The Drive In, Incubus, Glassjaw en Tool. Ik zou daar graag nog de bandnaam Rage Against The Machine en het genre alternatieve rock bij toevoegen. Deze EP bevat 6 echte nummers, een introotje en een remix. De gewone nummers bevatten soms alternatieve harde gitaarakkoorden, rustig gitaarwerk, soms horen we samples en de DJ van de band scratcht ook af en toe. Kortom, een leuke cross-over mengeling.

De gewone nummers zijn vrij goed van niveau maar er staan nog geen echte krakers op dit schijfje. Ik heb soms het gevoel dat deze band nog stukken beter kan. De remix versie van het nummer ‘Trooper’ vind ik niet echt geslaagd. Ik heb helemaal niets tegen elektronica maar dan moet het wel goed zijn uitgevoerd en dat kan je niet zeggen van deze simpele remix. Daar had wel meer ingezeten. Niettemin, een leuk alternatief en modern EP’tje dan je voor 5 euro (inclusief verzendkosten!) bij de band kan bestellen.

1. P.O.T.C.
2. Zizi
3. Borderline
4. Synergy
5. End of..
6. 20 sec intro
7. 20 seconds
8. Trooper (remix)

Score: 70 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 1 april 2004

Meer Fusk:

Fusk - Few Successes, Many Attempts
Reactie van Laus op 03-04-2004 om 21:10u

Hey gasten, Ik ken deze CD van jullie nog niet, maar ik hoop ze te horen als we weer eens samen optreden! Groeten van Laus/Haak van ViCTiM

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.