Bibelot, Dordrecht
Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Siyahkal en Grotto
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • Sunn O))) en Natasa Grujovic & Steve Moore
  • The Exploited en Skroetbalg
  • 22 juni:
  • Alter Bridge
  • Tom Morello en James And The Cold Gun
  • Uncle Acid & the Deadbeats en Rezn
  • 23 juni:
  • Agnostic Front en Lies!
  • Black Veil Brides
  • Immortal Disfigurement en Gutrectomy
  • 24 juni:
  • A Perfect Circle
  • Gaerea
  • Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs en Maha
  • Possesssed en The Heritance
    18 juli:
  • Dong Open Air
  • Nederlands Kampioenschap Grunten
  • Tilburg Metal Fest
Kalender
Vandaag jarig:
  • Amber Webber (Black Mountain) - 46
  • Ashley Shadow (The Organ) - 46
  • Dirge Rep (Enslaved) - 50
  • Dizzy Reed (Guns N' Roses) - 63
  • Domenik Papaemmanouil (Agrypnie) - 43
  • Glen Benton (Deicide) - 59
  • Ken Andrews (Failure) - 59
  • Marc Canlers (Monolithe) - 49
  • Pablo J. Tammen (Human Fortress) - 47
  • Paul McCartney (The Beatles) - 84
  • Pavel Slíva (Salamandra) - 53
  • Roger "Infernus" Tiegs (Gorgoroth) - 54
  • Tamás Schrottner (Ektomorf) - 48
  • Vadim Pruzhanov (Dragonforce) - 44

Vandaag overleden:
  • Gerry Bron (producent) - 2012
Review

L.A. Guns - The Missing Peace
Jaar van release: 2017
Label: Frontiers Records
L.A. Guns - The Missing Peace
Nu Slash en Duff McKagan weer optreden met Guns N’ Roses, wordt er door fans reikhalzend uitgekeken naar een nieuw studioalbum. Of dat er van gaat komen, is nog maar de vraag. Uit het kamp van Guns N’ Roses is het op dat vlak angstaanjagend stil. Diezelfde fans hebben echter genoeg aan het nieuwe album van L.A. Guns. Met The Missing Peace heeft die band een album gemaakt dat het wachten op eventueel nieuw werk van Guns N’ Roses een stuk draaglijker maakt.

L.A. Guns is geen onbekende band voor de liefhebbers van Amerikaanse sleaze rock. De band heeft een rol gespeeld in de formatie van Guns N’ Roses. Axl Rose heeft nog een tijdje gezongen voor L.A. Guns en gitarist Tracii Guns speelde in de eerste incarnatie van Guns N’ Roses. De eerste drie albums van L.A. Guns zijn klassiekers in hun genre: het titelloze debuut (1988), Cocked & Loaded (1989) en Hollywood Vampires (1991). Het succes werd een halt toegebracht door de grunge, maar de band bleef bestaan. Helaas haalde L.A. Guns vooral het nieuws vanwege de constante line-up wisselingen, ruzies tussen ex-leden en het feit dat er op een bepaald moment twee versies van de band bestonden.

Zowel Tracii Guns als zanger Phil Lewis maakten jarenlang gebruik van de naam L.A. Guns. Al die tijd waren ze elkaars vijanden. Het is dan ook een wonder te noemen dat het tweetal vorig jaar de strijdbijl heeft begraven. Beide muzikanten staan weer samen op het podium en met The Missing Peace is er zelfs een nieuw studioalbum gemaakt. Tracii Guns was eigenlijk van plan een soloalbum op te nemen voor Frontiers Records. Toen hij Lewis betrok bij het schrijfproces, was het eigenlijk niet meer dan logisch om er een L.A. Guns-album van te maken.

Het album opent sterk met de vlotte rockers It’s All The Same To Me en Speed. Nummers die zich kunnen meten met de eerste drie albums, maar ook met Appetite For Destruction van Guns N’ Roses. Met A Drop Of Bleach en Sticky Fingers volgen nummers die meer experimenteel van aard zijn, maar na meerdere luisterbeurten steeds meer groeien. Na de prima ballade Christine volgt weer een reeks stampende rockers. Vooral Don’t Bring A Knife To A Gunfight ligt erg lekker in het gehoor.

Het album eindigt verrassend met twee orkestrale ballads, het titelnummer en Gave It All Away. Lewis pakt de gelegenheid aan om nog eens flink te schitteren op zang. En zo komt er een einde aan een meer dan geslaagde comeback van het duo Guns/Lewis. Het is een verrassend frisse plaat geworden met alleen maar goede songs. Dit is voer voor iedereen die zich hardrockfan noemt.

Tracklist:
1. It’s All the Same To Me
2. Speed
3. A Drop Of Bleach
4. Sticky Fingers
5. Christine
6. Baby Gotta Fever
7. Kill It Or Die
8. Don’t Bring A Knife To A Gunfight
9. The Flood’s The Fault Of The Rain
10. The Devil Made Me Do It
11. The Missing Peace
12. Gave It All Away

Score: 90 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 20 november 2017

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.