Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Zou jij minstens 200 euro over hebben voor een intiem zaalconcert van jouw favoriete muzikant (met begeleidingsband), zoals de fans van Ronnie Wood?

Sterker nog, ik heb gewoon een kaartje gekocht voor Ronnie Wood
Ja, voor één of meer favoriete muzikanten zou ik dat betalen
Alleen in een zeer bijzondere situatie, zoals een glorieus afscheidsconcert
Niet voor soloconcert, wellicht voor grote show van mijn favoriete band(s)
Helaas zijn de muzikanten waarvoor ik dat bedrag over zou hebben al dood
Nee, zo'n bedrag vind ik absurd hoog voor welke artiest of band dan ook
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • 20 maart:
  • Benighted, XII Thorns en Bloid
  • Keith Caputo en Serpents
  • Plan Nine
  • Rise A Thousand en Left To Love
  • Sabiendas, Anomic en Stigmatized
  • 21 maart:
  • Eternal Eclipse: Cirith Gorgor, Heinous en Messor Falce
  • Gaerea
  • Gorgoroth, Patristic, Tyrmfar en Lömsk
  • The Motherz en Wild Blaze
  • 22 maart:
  • Angus McSix, Bloodbound en Brainstorm
  • Predatory Void en The Fifth Alliance
  • Woke Up Tied Up, White Knuckle Grip en Posture
    17 april:
  • Bezwering, SPERE en Grabunhold
  • Henge, Gelbart en Space Age DJ Collective
  • Plan Nine en Nouked
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
Kalender
Vandaag jarig:
  • Billy Corgan (The Smashing Pumpkins) - 59
  • Gert Rymen (Deadlock) - 45
  • Javier Garagarza (Elfonía) - 48
  • Jim Savvoulidis (Blade Of Spirit) - 47
  • Josh Gilbert (As I Lay Dying) - 39
  • Oliver Palotai (Kamelot) - 52
  • Paul Black (L.A. Guns) - 67
  • Roman Subbotin (De Profundis) - 38
  • Scott Gorham (Thin Lizzy) - 75
  • Tuomas Planman (Norther) - 46
Review

L.A. Guns - Golden Bullets
Jaar van release: 2003
Label: Mausoleum Records
L.A. Guns - Golden Bullets
Het is tijd voor een geschiedenislesje. Los Angeles 1983. Band als Motley Crue en Quiet Rot werden bekend. In het kielzog van die bands werden er bands zoals Ratt en Poison in Hollywood opgericht. Tracii Guns vond die Hollywood sound net iets te gepolijst en mixte die sound van die bands met punk en sleazy rock. De geboorte van L.A. Guns was een feit. In de eerste line-up vonden me Axl Rose nog terug (later oprichter van Guns 'n' Roses waar ook Tracii Guns nog in speelde voor hij werd vervangen door Slash).

Deze verzamelaar bevat de beste songs van de LA Guns’albums. Van het debuut krijgen we onder andere de twee singles ‘One more reason’ en ‘Sex action’. Ruige hardrock met rock and roll invloeden en dat smaakt lekker. In 1989 kwam hun tweede album uit met de obscene titel ‘Cocked and loaded’ waarvan onder andere de hitsingle ‘The ballad of Jayne’ (de grootste hit uit een carrière) op terug te vinden is. Hierna kwamen nog enkele albums die echter geen potten braken. Niet alle nummers zijn de reguliere studioversies want zeven nummers zijn live opgenomen. Die live-opnamen zijn afkomstig van hun oude live album ‘A nite at strip’.’My Michelle’ is een nummer dat afkomstig is van ‘A rock tribute to Guns and roses’ en daar speelt Gilby Clarke van Guns and roses en Randy Castillo van Ozzy osbourne op mee.

Dit verzorgt product bevat een overzichtelijke biografie en bijna 80 minuten muziek. Alles is echter al eens verschenen maar dat mag de pret niet drukken. Niet alle nummers zijn even sterk maar fans van bands als Poison en Guns and Roses kunnen hier zeker wel wat mee. Alle klassiekers van de band staan op dit schijfje. Leuk voor in je 80’s collectie te plaatsen. Maar jammer genoeg hebben niet alle nummers van deze band ‘de tands des tijds’ overleefd maar al bij al een vermakende verzamelaar met lekkere sleazy rock. En ik prefereer de vuige sound van de L.A.Guns nog altijd boven bands als Poison and Ratt. Punten zijn niet van toepassing op deze verzamelaar.

Tracklist:
1. Slap in the face
2. Sex action
3. Ritual
4. Electric gypsy ‘99
5. The balled of Jayne
6. Nothing better to do
7. Over the edge
8. One more reason
9. Time
10. Long time dead
11. Never enough
12. Face down
13. Bitch is back
14. My Michelle
15. Kiss my love goodbye
16. Letting go
17. Disbelief
18. Wheels of fire
19. Give a little
20. Rip and tear

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 5 november 2003

Meer L.A. Guns:

L.A. Guns - Golden Bullets
Reactie van WakingTheDead op 07-11-2003 om 22:18u

Goede compilatie van een fantastische groep. Deze compilatie kwam trouwens vorig jaar al uit in de States onder de naam "Ultimate L.A. Guns".

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.