Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

L.A. Guns - Golden Bullets
Jaar van release: 2003
Label: Mausoleum Records
L.A. Guns - Golden Bullets
Het is tijd voor een geschiedenislesje. Los Angeles 1983. Band als Motley Crue en Quiet Rot werden bekend. In het kielzog van die bands werden er bands zoals Ratt en Poison in Hollywood opgericht. Tracii Guns vond die Hollywood sound net iets te gepolijst en mixte die sound van die bands met punk en sleazy rock. De geboorte van L.A. Guns was een feit. In de eerste line-up vonden me Axl Rose nog terug (later oprichter van Guns 'n' Roses waar ook Tracii Guns nog in speelde voor hij werd vervangen door Slash).

Deze verzamelaar bevat de beste songs van de LA Guns’albums. Van het debuut krijgen we onder andere de twee singles ‘One more reason’ en ‘Sex action’. Ruige hardrock met rock and roll invloeden en dat smaakt lekker. In 1989 kwam hun tweede album uit met de obscene titel ‘Cocked and loaded’ waarvan onder andere de hitsingle ‘The ballad of Jayne’ (de grootste hit uit een carrière) op terug te vinden is. Hierna kwamen nog enkele albums die echter geen potten braken. Niet alle nummers zijn de reguliere studioversies want zeven nummers zijn live opgenomen. Die live-opnamen zijn afkomstig van hun oude live album ‘A nite at strip’.’My Michelle’ is een nummer dat afkomstig is van ‘A rock tribute to Guns and roses’ en daar speelt Gilby Clarke van Guns and roses en Randy Castillo van Ozzy osbourne op mee.

Dit verzorgt product bevat een overzichtelijke biografie en bijna 80 minuten muziek. Alles is echter al eens verschenen maar dat mag de pret niet drukken. Niet alle nummers zijn even sterk maar fans van bands als Poison en Guns and Roses kunnen hier zeker wel wat mee. Alle klassiekers van de band staan op dit schijfje. Leuk voor in je 80’s collectie te plaatsen. Maar jammer genoeg hebben niet alle nummers van deze band ‘de tands des tijds’ overleefd maar al bij al een vermakende verzamelaar met lekkere sleazy rock. En ik prefereer de vuige sound van de L.A.Guns nog altijd boven bands als Poison and Ratt. Punten zijn niet van toepassing op deze verzamelaar.

Tracklist:
1. Slap in the face
2. Sex action
3. Ritual
4. Electric gypsy ‘99
5. The balled of Jayne
6. Nothing better to do
7. Over the edge
8. One more reason
9. Time
10. Long time dead
11. Never enough
12. Face down
13. Bitch is back
14. My Michelle
15. Kiss my love goodbye
16. Letting go
17. Disbelief
18. Wheels of fire
19. Give a little
20. Rip and tear

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 5 november 2003

Meer L.A. Guns:

L.A. Guns - Golden Bullets
Reactie van WakingTheDead op 07-11-2003 om 22:18u

Goede compilatie van een fantastische groep. Deze compilatie kwam trouwens vorig jaar al uit in de States onder de naam "Ultimate L.A. Guns".

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.