Fleddy Melculy
Enquête

Volgens gitarist Slash neemt Guns N' Roses in 2027 een pauze van het touren, om aan een nieuw album te kunnen werken. Kijk jij uit naar een kersverse studioplaat?

Ja, laat maar komen
Ach, ik zal er wel naar luisteren, maar met lage verwachtingen
Eerst zien, dan geloven, die geplande cd komt er wellicht nooit
Nee, het oude werk is gaaf, maar nieuw materiaal hoeft van mij niet
Nee, Guns N' Roses heeft mij nooit geïnteresseerd
Nee, laat Slash zich concentreren op zijn werk met Myles Kennedy
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    31 oktober:
  • Danko Jones en Split Dogs
  • Funeraria, Veenlijk, Gogmagore én Anapoda
  • Kamelot, Blackbriar, Exit Eden en Temperance
  • MagnaCult en Terradown
  • Man As Plague en Loyalty Ends Here
  • Marko Hietala (DE)
  • Suffocation, Despised Icon, Carnifex en Gates Of Hell
  • Timo Tolkki plays Stratovarius
  • Vengeance en Sin City Rebels
  • 1 november:
  • Any Given Day
  • Danko Jones
  • Floor Jansen
  • Hippotraktor en Hypno5e
  • Ignite en Cancer Bats
  • MaYaN en Dear Mother
  • Suffocation, Despised Icon, Carnifex en Gates Of Hell
  • Valley Of The Sun en Kraakis Voodoo
  • 2 november:
  • Erra, Currents, Caskets en Aviana
  • 3 november:
  • Carpenter Brut, Health en Vowws
  • Nicko McBrain
  • Puscifer en Dave Hill
  • 4 november:
  • Shinedown en Those Damn Crows
  • The Obsessed en Svetlost
  • 5 november:
  • Any Given Day
  • Hippotraktor
  • Kamelot, Exit Eden en Temperance
  • Sorcery, Cutthroat en Damnation
  • 6 november:
  • Brainstorm festival
  • Electric Eel Shock en De Stekkers
  • Grindpad en Razorblade Messiah
  • O.R.k.
  • Weekend Nachos, Seein' Red, Pressure Pact, Abusive Forms en Opstand
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Ad-Rock" Horovitz (Beastie Boys) - 60
  • Bob Siebenberg (Supertramp) - 77
  • Jay "The Ripper" Ménard (Icewind) - 44
  • Kam Lee (Massacre) - 60
  • Larry Mullen (U2) - 65
  • Mikkey Dee (Motörhead) - 63
  • Russ Ballard (Argent) - 81
  • Russ Tippins (Satan) - 63
  • Teddy Möller (Manticora) - 56
Concertreview

Rotterdam Deathfest 2004
Op 8 mei 2004 in Baroeg, Rotterdam
Een review door Kristof
Toen ik rond half vijf aankwam zat de Baroeg al goed vol. Dit is uiteraard te begrijpen, want de affiche is erg sterk en een kaartje kostte maar 12 Euro. Er traden acht death metal bands op: vier Nederlandse bands en vier buitenlandse bands. Op papier was het op voorhand al duidelijk dat het een erg harde en brute dag ging worden.

De Duitsers van Despondency mochten het festival openen. Verrassend genoeg was het geluid erg goed vanaf het begin en kwam de muziek goed over. De heren speelde een selectie van hun vorig jaar verschenen debuut genaamd 'God on Acid' waarop lekkere Disgorge-achtige death metal met lichte grindcore invloeden op terug te vinden is. Goede start van de festivaldag.

De vrij nieuwe Nederlandse band Cardinal wist me vorig jaar al te overtuigen middels de uitstekende mini cd 'Baptized in Cum'. Ik was erg benieuwd naar wat deze heren live zouden teweeg brengen, maar ik bleef toch teleurgesteld achter. Geweldige nummers als 'Baptized in cum' en de 'hit' 'First anal communion' kwamen wel heel erg rommelig over. Dit is niet geheel aan de band te wijten want de geluidsman maakte er ook een soepje van. Ik hoop dat de heren mij de volgende keer wel weten te overtuigen.

De volgende band op de affiche was Nox, die ik echter heb gemist. Nox is ook een nieuwe band die bestaat uit ervaren leden. Hun mini-cd 'Satan ex-Machina' kan je vanaf nu verkrijgen bij de band. Check hun website (http://www.zarzax.com) voor meer informatie.

Het eveneens Nederlandse Prostitute Disfigurement is live altijd een genot. Hun cd 'Embaled madness' is aardig, maar de band is live altijd stukken beter. Dat komt vooral door de opgefokte primitieveling die de zangpartijen verzorgd. Het blijft een verrukking om hem als een gorilla over een podium zien te lopen. Naar mijn inzien mag Prostitute Disfigurement de trofee 'Beste Nederlandse band van de dag' mee naar huis nemen.

Onlangs waren de heren van Spawn of Possesion nog te bewonderen op het No Mercy festival. Vorig jaar brachten ze het uitstekende 'Cabinet' uit, dat vol stond met technische death metal. De heren zetten vandaag een puike prestatie neer alhoewel het geluid niet echt goed was en op een brij leek als je meer achteraan in de zaal stond. Leuke band, die terecht wordt gehyped en het verdiend respect dat de heren speciaal komen aandraven voor één show.

Exmortem is een vrij bekende Deense death metal band die me echter nooit echt heeft kunnen boeien. Ook dit concert deed me niets, enkel de Autopsy-cover hakte er bij mij nog wel lekker in.

De hoogste Nederlandse band op de bill vandaag is Severe Torture. Terecht, want 'Butchery of the soul' en vooral het geweldige 'Misanthropic carnage' zijn twee uitstekende platen. Vandaag zetten onze Nederlandse vrienden ook weer een erg goede set neer waarop ik niets op aan te merken heb. Klasse.

Er zijn heel veel mensen die speciaal voor Gorerotted naar de Baroeg waren afgezakt. Hun twee full cd's 'Mutilated in minutes' en 'Only tools and corpses' staan namelijk als een stevig huis. De geschifte en technische grindcore/death metal van die albums klinkt live ook geweldig. Nummers van die albums werden afgewisseld en er werd ook nog een oud demo nummer gespeeld. Het geluid was bijna perfect, de presentatie van de heren was energiek, ze hebben ook een goed gevoel voor humor en ik heb me volledig kunnen uitleven. Een briljant einde van een goed festival.

Hopelijk krijgen we volgend jaar een even goede versie voorgeschoteld met een even puike line-up. Bravo voor de organisatie. Voor meer informatie over de bands die speelden: zie de website van het festival: http://deathfest.uniqueleader-europe.com.

Fleddy Melculy

Reactie van Metal Mike op 10-05-2004 om 14:05u


die MCD van Nox heet ZAZAZ!!

Reactie van Sander op 10-05-2004 om 19:01u


En dat album van Prostitute Disfigurement heet Deeds Of Derangement

Zoeken
    30 oktober:
  • Acherontas - Praxis I – XXX Years Anniversary of Magick and Metamorphosis
  • Avaland - Chemical Poetry
  • Carmeria - Ex Cathedra
  • Cirith Ungol - All The Shadows
  • Cryptorium - Through the Bowels of Ceaseless Dissonance
  • Deathwards - Realms Of Sin
  • Dream Unending - Certain Uncertainties
  • Electric Guitars - What Are We Waiting For
  • Embrace of Thorns / Invocation (Chile) - Invoking the Noumenon / Crushing the Feeble Messianic Embrace (split)
  • Enslaved - Mið
  • Exhumed / Nunslaughter / Molder / Traffic Death - 4 Way Split
  • Fleddy Melculy - L'Avocat Du Diable
  • GABRIEL LEJEUNE - Pyrmamids
  • Gammacide - Toxic Mercenaries
  • Grotesqueries - Nightmare Delirium
  • Korrupt - The Weight We Carry
  • Laser Dracul - Hin Håle Blues
  • Lumsk - Einsemda
  • MASTER BOOT RECORD - COMPUTER METAL
  • Moonwraith - To The Woods
  • Noothgrush - Man is His Own Tormentor
  • Radbraker - When the mist falls...
  • Rattlesnakes - Shadows In The Night
  • Sarcator - The Ones We Follow
  • Somnent - Heirloom
  • Temple Nightside - Cenotaph Severance LP/CD
  • The Astral Prophets - Invasion
  • The Curse Made Flesh - To Each Their Hell
  • Traumatomy - Ascension Of The Ineffable
  • TROLLDOM - Tronen
  • Velnias - Substrate Haruspex
  • Vermianaevus - Vermianaevus
  • Vigil - Primordial Rites
  • VIGIL (Virginia) - Primordial Rites
  • Within The Realm - ...Of Systemic Decay
  • Xentrix - Allied With The Enemy
  • 31 oktober:
  • Arckanum - Beswärjelsin
  • Arckanum - Beswörilsin
  • Dread Witch - Cult
  • Necroseminal Spatter - Sick Ways to Sodomy
  • Powermönger - Powermönger
  • 1 november:
  • Dantalion - Dantalion
  • 4 november:
  • Disembody - Awakening of Ancient Evil
  • Mira Disconnect - Entangled
  • Sentries - Disciples of Void & Fire
  • 6 november:
  • Adversor - This Mortal Coil
  • Afterlife - The Pain That Shapes Us
  • Architect Of Seth - Solitude Solaire
  • Besotten - Eye of the Monolithicrypt
  • Coilguns - Everything We Love, We Destroy
  • Comeback Kid - Chosen Hell
  • Deathbarrel - Life Resignation Notice
  • Diggeth - Intrinity
  • Dikajee - The Frame
  • Distant - Into Despair
  • E-L-R - Atropa
  • Eternity's End - Titanblood
  • Extol - Aura Of Decay
  • Future Static - Ornaments & Memories
  • Hatebreed - Fatal Paradox
  • Hyperion - Elysia
  • Hypno5e - Trame Noire
  • Junkyard Drive - Squeeze
  • King Satan - Black Magick Abraxas
  • Kolman & Calvert - The Pink Carnage of Cartilago
  • Liminal Spirit - Forfeiture Hymns
  • Lockslip - The Conversation
  • Midnight - Satanic Attack Live!
  • Night Gaunt - Rupture
  • Olympus - L'appel Du Vide
  • Outloved - IS THIS LETTING GO
  • Ováte - Rúin
  • Perpetua - Saviour to None
  • Prong - Prong
  • Saor - Caledonia
  • Shakhtyor - Simulacron
  • Shogun Mojo - Shogun Mojo
  • Sisar - Valo valtaa vielä kaiken
  • Tangerine Stoned - Faded Dreams
  • The Jack Knives - Negative Spaces
  • thrown - UNWANTED
  • Trollfest - Trollywood
  • Underdark - O Come Forth Annihilation
  • WINGLESS - Vision Beyond Form
Helldorado

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl, en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.