Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andy Kuntz (Abydos) - 63
  • Antto Einari Melasniemi (HIM) - 50
  • Daniel Svensson (In Flames) - 48
  • Davide Pesola (Klimt 1918) - 47
  • Hayashi Yoshiki (X Japan) - 60
  • Joey Zampella (Life Of Agony) - 54
  • Michael "Mike D" Diamond (Beastie Boys) - 60
  • Oliver Sykes (Bring Me The Horizon) - 39
  • Thomas Petersson (Tiamat) - 53

Vandaag overleden:
  • Andy Paley (The Paley Brothers) - 2024
  • Mike Pinera (Blues Image) - 2024
  • Robin Miller (King Crimson) - 2014
Review

EnkElination - Do It Anyway
Jaar van release: 2016
Label: Nuclear Blast Records
EnkElination - Do It Anyway
Sinds april dit jaar is Elina Siirala de nieuwe zangeres van Leaves' Eyes. Ze blijft echter ook zingen in EnkElination, waar ze al langer bij actief is. Het bijzondere aan deze Londense rock/metalformatie is dat deze twee namen heeft. Omdat het Finse woord voor engel voor een aantal fans lastig uit te spreken is, mag je de band ook Angel Nation noemen. Kiest u zelf.

Het viertal muzikanten kiest er in ieder geval voor om zichzelf niet te herhalen. Waar het geweldige debuutalbum vooral een introvert (gothic) karakter bevat met een mooie mix van de jaren tachtig en negentig, heeft de single meer een extravert karakter met wat meer stadionrockspierballen. Wel op een vrij brave manier overigens. Dat blijkt zowel uit Do It Anyway als Devil's Voice Inside, dat ook prima als single had kunnen dienen. Laatstgenoemde is namelijk een nog iets overtuigendere track dan de titeltrack met een aardige ritmetwist en een oriëntaals karakter in de gitaarsolo.

Het derde nummer is een live-uitvoering van Never Ending en komt als enkeling niet zo sterk uit de verf als op het debuutalbum. Deze nieuwe single is een leuk tussendoortje waaruit blijkt dat EnkElination niet stilstaat in haar ontwikkeling. Productioneel had het nog iets sterker gemogen, maar het schijfje luistert lekker weg. De nieuwe richting zal voor de fans van het oude werk wel even wennen zijn.

Tracklist:
1. Do It Anyway
2. Devil's Voice Inside
3. Never Ending (Live)

Reviewer: Jeffrey
Toegevoegd: 14 november 2016

Into The Grave

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.