Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete deathcore-album?

After The Burial - Rareform
All Shall Perish - The Price Of Existence
Born Of Osiris - The Discovery
Bring Me The Horizon - Count Your Blessings
Carnifex - Dead In My Arms
Despised Icon - The Ills Of Modern Man
Distant - Heritage
Fit For An Autopsy - Oh What The Future Holds
Humanity's Last Breath - Ashen
Job For A Cowboy - Doom
Lorna Shore - Pain Remains
Make Them Suffer - Neverbloom
Shadow Of Intent - Melancholy
Signs Of The Swarm - The Disfigurement Of Existence
Slaughter To Prevail - Kostolom
Suicide Silence - The Cleansing
The Acacia Strain - You Are Safe From God Here
The Faceless - Akeldama
The Red Chord - Fused Together In Revolving Doors
Thy Art Is Murder - Hate
Veil Of Maya - The Common Man's Collapse
Whitechapel - Hymns In Dissonance
Winds Of Plague - Decimate The Weak
Within The Ruins - Phenomena
een ander deathcore-album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 april:
  • The Spark - Roadburn pre-party
  • TOE
  • 16 april:
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 17 april:
  • Bezwering, SPERE en Grabunhold
  • Henge, Gelbart en Space Age DJ Collective
  • Plan Nine en Nouked
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 18 april:
  • Ancient Fragments
  • Dynamo Metalfest Bandbattle
  • Metal Legion Fest: Chaos Unleashed, Shinigami, Project Pain en Los Metallicos
  • Reduction, Slowburn, Impact en Premonition
  • Roadburn festival
  • 19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
Kalender
Vandaag jarig:
  • Attila Cseh (Casketgarden) - 45
  • Ben Kasica (Skillet) - 42
  • Bjørn Dencker (Dodheimsgard) - 50
  • Ed O’Brien (Radiohead) - 58
  • Frédéric Renaut (Elvaron) - 50
  • George Marino (technicus)† - 79
  • Johan van Stratum (Stream Of Passion) - 44
  • Lari Kuitunen (Vanguard) - 47
  • Maciej "Maxx" Koczorowski (Chainsaw) - 47
  • Michael Kamen (componist)† - 78
  • Mikko Seppänen (Vanguard) - 43
  • Phil Mogg (UFO) - 78
  • Philip Labonte (All That Remains) - 51
  • Robert "Litza" Friedrich (Acid Drinkers) - 58
  • Rocco Mastromarino (Apothys) - 43
  • Rolf Kempf (songwriter)† - 79
  • Terence Holler (Eldritch) - 58

Vandaag overleden:
  • Joey Ramone (Ramones) - 2001
Review

Tierra Santa - Las Mil Y Una Noches
Jaar van release: 2004
Label: Locomotive Music
Tierra Santa - Las Mil Y Una Noches
Tierra Santa is één van dé heavy metalbands uit Spanje. Jammer genoeg voor de bandleden zijn ze praktisch onbekend buiten Spanje omdat alle teksten in het mooie Spaans worden gezongen, en dat is natuurlijk een struikelbrok naar internationale (h)erkenning. Hun platenlabel Locomotive Records stuurde me een halfjaar geleden ook al een promo op van een andere Spaanstalige heavy metal band genaamd Hamlet. Ook daar betrof het een dubbel live cd maar toen kreeg ik slechts een promootje van vijf minuten. Onmogelijk dus om een dubbel live cd te bespreken met een promo met welgeteld één live nummer. Het label gaat er op vooruit want nu krijg ik maar liefst een promo met vijf nummers die samen twintig minuten duren. En extra informatie zit er ook niet bij, en ook de site van Tierra Santa bestaat nog niet en de biografie op de site van hun label is ook Spaanstalig.

Ik heb geen flauw idee welke nummers er nog op het dubbelalbum zullen staan. De vijf nummer die ik alvast kan beluisteren zijn erg vermakelijk. Tierra Santa speelt ouderwetse Iron Maiden-achtige heavy metal met meezingrefreinen. Het Spaanse publiek zing gretig mee maar bij mij werkt de Spaanse zang soms op de lachspieren. Muzikaal gezien is dit echter volledig in orde. Ik vermoed dat op de uiteindelijke release wel twee uur muziek zal terug te vinden zijn en al de heavy metalfans die eens wat anders willen horen dan teksten over 'rainbows, swords, dragons and kings', kunnen eens een cd'tje van deze band beluisteren. Het is uiteraard ook leuker dan een saaie cassette 'Leer Spaans' van de LOI cursus. Maar ik hoop dat het label volgende keer als ze promo's rondstuurt voor live cd's dat ze eens wat meer nummers op die promo's zetten. Maar de indruk die ik krijg van deze vijf nummers is positief.

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 24 december 2003

Meer Tierra Santa:

Tierra Santa - Las Mil Y Una Noches
Reactie van Forostar op 29-12-2003 om 16:00u

Ik vind Tierra Santa een te gekke band, voor mij de beste band uit Spanje. Die zang daar moet je even aan wennen, maar muzikaal is het heerlijke muziek met lekkere gitaarsolo's Gaat het hier nu om een live album?

Tierra Santa - Las Mil Y Una Noches
Reactie van Een_Metalfan op 02-01-2004 om 12:55u

Hej, ja ging om een promo voor een dubbel live cd. Die nu op de markt ligt! Kristof van Acker

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.