Alcatraz
Enquête

Koop jij bij concerten en festivals nog weleens iets bij de merchandisestand(s)?

Ja, ik koop (bijna) altijd een aandenken
Regelmatig, maar lang niet altijd
Alleen bij mijn favoriete artiesten
Alleen als ik de show heel goed vind
Alleen als de prijs me erg meevalt
Alleen als het shirt of andere item me bijzonder aanspreekt
Alleen als ik in een bijzonder goede bui ben
Nee, ik heb inmiddels genoeg shirts en andere merchandise
Nee, vroeger wel, maar tegenwoordig vind ik het te duur
Nee, ook in het verleden deed ik dat zelden of nooit
Ik ga sowieso niet (meer) naar concerten en festivals
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 19-08-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian May (Queen) - 78
  • Martin Powell (Cradle Of Filth) - 52
  • Robb Flynn (Machine Head) - 57
  • Russell Allen (Symphony X) - 54
  • Tom Gabriel Fischer (Celtic Frost) - 62
Review

Officer Jones And His Patrol Car Problems - Memorial
Jaar van release: 2005
Label: Isclear Records

Officer Jones And His Patrol Car Problems - Memorial

Sommige bands zijn te obscuur om legendarisch te worden, maar laten toch een onuitwisbare indruk na. Neem nou Officer Jones And His Patrol Car Problems, alleen de naam al! Dan kan je het 'liefkozend' OJAHPCP noemen, maar dat maakt het niet per se veel beter.

Zo moeilijk als de naam, zo moeilijk is ook de muziek. Het is haast ondoenlijk om de band een stempel op te drukken. Zo is een referentie aan The Dillinger Escape Plan (het zal ook eens niet) op zijn plaats, maar misstaat ook The Locust (die hoor je niet vaak) niet. Die liggen wellicht in elkaars verlengde, maar verschillen toch extreem qua insteek. Bovendien doorspekken de heren hun muziek dikwijls met een vleugje Mastodon. Dat is dus allemaal behoorlijk uiteenlopend en daar zit hem nou net de kneep: Net als je denkt deze Belgen te begrijpen, doen ze weer wat anders. Het is dan ook vrij zinloos om hier genres op te plakken.

Helaas heeft de band Memorial uitgebracht bij een klein Nederlands label (Isclear Records) en heeft er vervolgens het bijltje bij neergegooid. Zonde, want de band had het in zich om binnen hun genre enige potten te breken.

In de korte tijd van zijn bestaan heeft Officer Jones And His Patrol Car Problems dan ook geen grote rol gespeeld voor de metalscene, maar met het tienjarig bestaan verdient deze plaat het ook weer niet om in de vergetelheid te raken. Mensen die van extreme muziek houden en deze plaat niet kennen, moeten hem eens op zien te snorren. Succes daarmee! Voor de echte verzamelaar is dit album ook in verschillende releases op lp uitgebracht en zelfs in 2012 op cassette.

Tracklist:
1. Asphalt Drivers
2. Ruins Of A Lost City
3. Palafox
4. Unless Bonnie And Clyde Are Robbing A Bank, Let The Other Guys Roll On It
5. Deathwish Shooter Cocktail Recipe
6. Amos Cross
7. Gunrunner
8. Thieves On S. Alcaniz
9. Caucasian Female Delinquent

Score: 73 / 100

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 26 september 2015

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.