Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • The Exploited en Skroetbalg
  • 22 juni:
  • Alter Bridge
  • Tom Morello en James And The Cold Gun
  • 23 juni:
  • Agnostic Front en Lies!
  • Black Veil Brides
  • Immortal Disfigurement en Gutrectomy
    17 juli:
  • Bengal Tigers en Starscream
  • Dong Open Air
Kalender
Vandaag jarig:
  • Barry van Trigt (Whispering Gallery) - 51
  • Ed Colver (fotograaf) - 77
  • Jello Biafra (Dead Kennedys) - 68
  • Jose Ojeda (Darksun) - 45
  • Michael Monroe (Hanoi Rocks) - 64
  • Mick (Destinity) - 48
  • Nakao Kentarō (Number Girl) - 52
  • Philip Chevron (The Pogues)† - 69
  • Tim Goatham (Season's End) - 39
Review

Black Water Rising - Pissed And Driven
Jaar van release: 2013
Label: Metalville
Black Water Rising - Pissed And Driven
In 2009 kwam Black Water Rising met zijn debuut dat in eigen beheer werd uitgegeven. Het album werd goed ontvangen en nu vier jaar later, is daar het vervolg. De muziek die de formatie maakt kan omschreven worden als heavy rock met een vleugje metal, daarbij wordt zo nu en dan ook geflirt met andere genre's. Naar eigen zeggen combineert de band liefde voor Thin Lizzy, Judas Priest en Black Label Society met een eigen gezicht.

Show No Mercy fungeert als eerste single en album opener, een uptempo nummer dat gelijk de toon zet. Gevolgd door Last Man Standing, dat zich kenmerkt met een stevige bas en een slepende gitaar lijkt het allemaal prima in orde te komen. De stem van zanger Rob Traynor neemt je aangenaam mee door het materiaal, maar vaak bekruipt mij het gevoel dat hij zich inhoud. Dat geld niet alleen voor hem, maar ook voor de rest van de band. Wanneer ze meer venijn in hun materiaal zouden stoppen zou het zeker sterker klinken.

Voor een band die Pissed And Driven is, brengt dit album weinig gevaar met zich mee. Het doet wat het moet doen, zonder verrassingen. Het opent sterk maar zakt dan al snel in, de nummers worden langzamer en daarmee minder boeiend. Ik betrap mijzelf erop dat mijn aandacht regelmatig verslapt. Op verschillende momenten herpakt de groep zichzelf weer, maar het neemt niet weg dat veel nummers niet boven de middelmaat uitkomen.

Het geheel wordt solide ondersteund door drummer Mike Meselsohn en bassist Oddie McLaughlin, en gitarist Dennis Kimak fleurt de composities zo nu en dan op met een solo, maar deze zijn van korte duur en hadden best iets langer kunnen duren. Tracks als Show No Mercy, Pissed And Driven en afsluiter We Are The Authority behoren tot het beste wat de plaat te bieden heeft. Dat Black Water Rising kwaliteit in zich heeft staat vast, alleen is dat op Pissed And Driven helaas niet optimaal benut.

Tracklist:
1. Show No Mercy
2. Last Man Standing
3. Pissed And Driven
4. Dance With The Devil
5. Along For The Ride
6. Fire It Up
7. All Gone
8. The Allure Of Self Destruction
9. Broken Man
10. We Are The Authority

Score: 65 / 100

Reviewer: Marcel
Toegevoegd: 14 oktober 2013

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.