Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Ostrogoth / Killer / Doro - The Official Mausoleum 20th Anniversary Concert Album
Jaar van release: 2003
Label: Mausoleum Records
Ostrogoth / Killer / Doro - The Official Mausoleum 20th Anniversary Concert Album
Ik heb het laatste jaar al heel wat cd's besproken van dit Belgisch label. Dikwijls heb ik al verwezen naar de historie van dit label die legendarische elpees van Killer, Ostrogoth, Crossfire en zelf het debuut van Warlock heeft uitgebracht. In 2002 was het 'come-back tijd' voor dit label. Oude elpees werden heruitgebracht op cd en het label begon terug met het uitbrengen van topcd's zoals de laatste Killer en de laatste After All. Het hoogtepunt van de comeback was echter een concert in de Belgische metal zaal nummer 1 'den Biebob'.

Dit album is een sfeerverslag van die concertavond. De eerste drie nummers zijn voor rekening van Ostrogoth met originele zanger Marc De Brauwer. Drie oude klassiekers worden gebracht en vooral het prachtige 'Queen of desire' valt op. Een geweldig nummer met geweldig gitaarlijnen en een middenstuk dat doet denken aan de eerste Maiden elpee. Het eerste hoogtepunt van de cd! Daarna volgt mijn favoriete Belgische heavy metal band Killer. Zij spelen drie klassiekers en dan is weer de beurt aan Ostrogoth. Maar nu onder leiding van zanger Peter De Wint. Zij brengen weer drie goede nummers. Daarna komt Killer terug met... Doro!!!!!!! 'Burning the Witches' is het titelnummer van de eerste Warlock elpee en 'All we are' is natuurlijk een heel grote Warlock hit van deze prachtige dame, die op haar leeftijd nog altijd jonge mannen als ik hitsig kan maken!

De cd duurt me eigenlijk wat te kort (een uurtje), en je mist natuurlijk veel klassiekers van Ostrogoth en Killer. Maar de productie is uitstekend en het artwork om te kwijlen. In een lang en duidelijk verhaal vertelt labelbaas Alfie Falkenbach alles over 20-jarig Mausoleum records van begin tot eind. De fans weten genoeg nu! Kopen dat ding! Kippenvel.

Ostrogoth:
1. Full moon's eye
2. Too hot
3. Queen of desire
Killer:
4. Kleptomania
5. Blinded
6. Ready for hell
Ostrogoth:
7. The hunter
8. We are the ace
9. Samurai
Killer en Doro:
10. All we are
11. Burning the witches

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 4 augustus 2003

Meer Ostrogoth / Killer / Doro:

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.