Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aaron Jellum (Lȧȧz Rockit) - 62
  • Ana Fernández (Darksun) - 45
  • Björk (The Sugercubes) - 60
  • Bryan Patrick (Manilla Road) - 59
  • Ian Taylor (Adolescents) - 54
  • Jeff Blue (producent) - 58
  • Mick Rock (fotograaf)† - 77
  • Myles Heskett (Wolfmother) - 48
  • Tobias Sammet (Edguy) - 48

Vandaag overleden:
  • Peter Grant (manager) - 1995
  • Willy Quiroga (Vox Dei) - 2024
Review

Betraying The Martyrs - Breathe In Life
Jaar van release: 2011
Label: Listenable Records

Betraying The Martyrs - Breathe In Life

Het is een eeuwigheid geleden dat het me overkwam maar het is dan toch eindelijk weer eens zover gekomen: een metalcoreplaat waar ik wel pap van lust. "Dat moet dan wel een heel bijzondere plaat zijn", hoor ik u denken, "wat krijgen we deze keer voor bijzonders voorgeschoteld?"

Dit gefrustreerde ratjetoe komt uit de Franse keuken. Parijs, om precies te zijn. Gelukkig zijn deze hoofdstedelingen internationaal georiënteerd. Er wordt namelijk behoorlijk wat over de schutting gekeken naar andere genres en dat is nou juist wat dit genre zo goed kan gebruiken: nieuwe invloeden. De moderne death metal met getriggerde kick en retesnelle gitaarpartijen worden afgewisseld met goregrowls en, je verwacht het niet, keyboardpartijen.

Dat de heren beïnvloed zijn door metalcore en het bijbehorende emogekweel kan je ze haast niet kwalijk nemen. Het is het geluid waar jongeren tegenwoordig als eerste mee in aanraking komen als ze voor het eerst naar heftigere muziek luisteren. Maar eigenlijk zouden ze dat maar gewoon moeten laten voor wat het is. Ze hebben dit moderne 'pop-ingrediënt' dat de core-scene op slinkse wijze de metalscene ingemixt heeft, helemaal niet nodig. De tracks zijn al van een dusdanig hoog en bruut niveau dat ze zonder die poespas met gemak genoeg aandacht weten te trekken. De heren beheersen hun instrumenten simpelweg uitermate goed en dat spat, mede door de sublieme heldere productie, de speakers uit.

Er is echter ook een puntje van commentaar. Een puntje waar beginnende getalenteerde bands wel vaker mee te maken krijgen. Het niet kunnen kiezen van een richting. Er zijn maar weinig bands die ermee weg komen zoveel genres te integreren in een gerecht. Het is dan ook retemoeilijk om met al die genres op de menukaart nog oog te houden voor het liedje. Het ontbreekt de songs hier en daar simpelweg aan de welbekende kop en staart.

Als dit echter ter harte genomen wordt gaan we nog veel horen van deze band. Een aanrader voor elke fan van moderne metal.

Tracklist:
1. Ad Astra
2. Martyrs
3. Man Made Disaster
4. Because Of You
5. Tapestry Of Me
6. Liberate Me Ex Inferis
7. Leave It All Behind
8. Life Is Precious
9. Love Lost
10. Azalee
11. When You’re Alone

Score: 82 / 100

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 7 oktober 2011

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.