Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is tot dusver de meest gave act die op de affiche van Pitfest heeft gestaan?

1914
Aborted
Amenra
Asphyx
At The Gates
Autopsy
Bloodbath
Cradle Of Filth
D.R.I.
Dog Eat Dog
Exhumed
Gaerea
God Dethroned
Hatebreed
Marduk
Mayhem
Napalm Death
Peter Pan Speedrock
Sodom
Terror
Toy Dolls
Vader
Venom
Voivod
een andere act, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
  • 23 april:
  • Masterplan
  • Parkour, Vidarr en Waxing Crescent
  • 24 april:
  • Blaze Bayley
  • Cardiac Arrest, Cadaveric Incubation, Warp Chamber en Degraved
  • Iotunn, In Vain en Nephylim
  • Joe Bonamassa
  • Karnivool en Intervals
  • Masterplan
  • Monkey3 en Mars Red Sky
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • Suicidal Angels en Warsenal
  • Undergang en Corpus Offal
  • 25 april:
  • Masterplan en Angelic Forces
  • Officiële opening Baroeg
  • Player en Anger Machine
  • Sanctuary en Martyr
  • Wytch Hazel en Phantom Spell
Geen concerten bekend voor 19-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Benoȋt David (Yes) - 60
  • Bob Rock (producent) - 72
  • Eddie Kramer (producent) - 84
  • Hux Nettermalm (Ghost) - 55
  • Markus Eurén (Moonsorrow) - 48
  • Ruud Jolie (Within Temptation) - 50
  • Tommy Kiefer (Krokus)† - 74
  • Tony Martin (Black Sabbath) - 69

Vandaag overleden:
  • Bryan Ottoson (American Head Charge) - 2005
  • Dan "Cernunnos" Vandenplas (Enthroned) - 1997
  • Rob Clayton (Hallows Eve) - 1992
Review

Wormrot - Dirge
Jaar van release: 2011
Label: Earache Records
Wormrot - Dirge
Aaaaaarrrggghhh! De nieuwe Wormrot! Driewerf hoera voor deze snelheidsduivels uit Singapore, want ze flikken het weer! De vorige langspeler Abuse uit 2009 was een knap staaltje grind, maar met Dirge doen ze er met gemak nog een schepje bovenop.

Dirge staat bomvol met crusty grindcore waarbij tijdens het luisteren mijn gedachten regelmatig naar de hoogtijdagen van Discordance Axis maar ook naar de begindagen van Napalm Death dwaalden. Vooral het scala aan verschillende zangstijlen valt op, zoals dat tot nu toe eigenlijk altijd al het geval was bij Wormrot-releases, maar ook het grote gemak waarmee tussen al deze stemmen geschakeld wordt. Het beste nummer van de plaat, Stench Of Ignorance, is meteen een perfect voorbeeld hiervan. Het is mij dan ook om het even welke zanger er zingt: alles klinkt lekker smerig.

Het langste nummer op de plaat is het instrumentale slotstuk The Final Insult. En schrikt u niet, het klokt een tijd van maar liefst één minuut en negenenveertig seconden. En dat brengt me ook meteen bij het enige probleem van deze langspeler: Hij is niet lang. Slechts achttien (!!) minuten. Dat kan er bij mij niet in als volwaardige release, want dan verwacht ik toch minstens dertig minuten grindplezier.

De productie klinkt perfect, exact wat ik verwacht van een kwaliteitsband als Wormrot anno 2011. Dirge prijkt tot nu toe zonder twijfel in de top drie van mijn jaarlijstje, naast de nieuwe releases van Rotten Sound en Japanische Kampfhörspiele en het blijft lekker om te horen dat grindcore in 2011 nog zeker geen uitgeblust en achterhaald genre is. Dirge is dan ook verplichte kost voor iedere liefhebber van het betere grindwerk.

Tracklist:
1. No One Gives A Shit
2. Compulsive Disposition
3. All Go No Emo
4. Public Display Of Infection
5. Overpowered Violence
6. Semiconscious Godsize Dumbass
7. Spot A Pathetic
8. Evolved Into Nothing
9. Butt Krieg Is Showing
10. Fucking Fierce So What
11. Ferocious Bombardment
12. Principle Of Puppet Warfare
13. Deceased Occupation
14. Waste Of Time
15. Stench Of Ignorance
16. Meteor To The Face
17. Addicts Of Misery
18. You Suffer But Why Is It My Problem
19. Erased Existence
20. Back Stabber Mission Aborted
21. Destruct The Bastards
22. Plunged Into Illusions
23. Manipulation
24. A Dead Issue
25. The Final Insult

Score: 90 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 3 mei 2011

Wormrot - Dirge
Reactie van XnegativeX op 05-05-2011 om 16:00u

Fijne cd dit. Maar hij kan niet meten met de nieuwe Noisear.

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.