Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Wat vond jij het gaafste festival van 2025?

Alcatraz Festival
Back To The Beginning
Baroeg Open Air
Brainstorm Festival
Complexity Fest
Drachten Deathfest
Dutch Doom Day
Dynamo Metalfest
Eindhoven Metal Meeting
Graspop Metal Meeting
Grindhoven
Heavy Metal Maniacs
Hedon Zwaar Nieuwjaar
Helldorado
Into The Grave
Into The Void
Jera On Air
Pitfest
Roadburn Festival
Samhain Festival
Soulcrusher
South Of Heaven
Stonehenge Festival
Wacken Open Air
een ander festival uit 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

    7 januari:
  • Ellende, Karg en Firtan
  • 8 januari:
  • Ellende, Karg en Firtan
  • 9 januari:
  • Ann My Dice, Between The Rats And Snakes, Sledon en Scenyte
  • Heidenfest
  • Nanowar Of Steel en Uuhai
  • 10 januari:
  • Briqueville, Hemelbestormer en Modder
  • Grafjammer, Verwilderd en Sterveling
  • Hedon Zwaar Nieuwjaar
  • 11 januari:
  • Born of Osiris, Aversions Crown, Within Destruction en Larcenia Roe
  • 13 januari:
  • Slaughter To Prevail, Dying Fetus en Suicide Silence
    7 februari:
  • Burning Witches en Hammer King
  • Drachten Deathfest
  • Epica, Amaranthe en Charlotte Wessels
  • MidWinter Prog Festival
  • Royal Republic
Kalender
Vandaag jarig:
  • Carl M. Engström (Sarpedon) - 46
  • Dennis Bradley (Beneath The Massacre) - 40
  • Elmar Schoen (Sunterra) - 50
  • Franky De Smet-Van Damme (Channel Zero) - 57
  • Ira Kaplan (Yo La Tengo) - 69
  • Ivan Moody (Five Finger Death Punch) - 46
  • Jarmo Pikka (Omnium Gatherum) - 48
  • Michael "Vorph" Locher (Samael) - 57
  • Nick Holmes (Paradise Lost) - 55
  • Teemu Mäntysaari (Wintersun) - 39

Vandaag overleden:
  • Chris Tsangarides (producent) - 2018
  • Neil Peart (Rush) - 2020
  • Phil Kennemore (Y&T) - 2011
  • Tony Clarkin (Magnum) - 2024
Review

Don't Mention The War - Whack A Mole
Jaar van release: 2009
Label: Homeless Productions

Don't Mention The War - Whack A Mole

Het zou mij volledig verbazen als deze bandnaam geen warme danwel melancholische gevoelens oproept bij een groot deel van de lezers hier. "Don't mention the war" is natuurlijk bekend geworden uit de hilarische aflevering van Fawlty Towers. Voor degenen die hier met glazige oogjes zitten te staren en geen idee waar ik het over heb: Youtube is je beste vriend. Maar genoeg over de naam.

De vijf Hilversumse herrieheren noemen in de infosheet labels als experimetalpunk en experimental alt-rockers. Aan een fatsoenlijke classificatie ga ik me niet wagen, want er wordt hier nogal flink gevarieerd uit de spreekwoordelijke genre-grabbelton gegraaid. Met succes overigens. Invloeden van bands als Tool, The Dillinger Escape Plan, The Melvins en Mastodon zijn duidelijk herkenbaar en worden door Don't Mention The War moeiteloos aaneengeregen. Whack A Mole zit vol chaotische ordeningen, paradoxale wendingen en rare ritmesecties. Kortom: experiment ten top van een zeer aangenaam niveau.

Schreeuwaap Wesley brult alsof zijn leven ervan af hangt, maar weet gelukkig ook vaak genoeg zijn scherpe strot wat rust te gunnen zodat ook de instrumentalisten de ruimte krijgen voor hun muzikale waagstukjes. Weliswaar staan wat dat betreft de gitaarpartijen ietwat prominent in de mix en is de bas een beetje weggezakt, maar dat past eigenlijk wel goed. Man, man, dit vraagt om meer. Kom maar op met die full-length.

Tracklist:
1. You're Fucked, Sunshine
2. Distract
3. Mother's Womb
4. Guacamole
5. #5
6. Flesh Before Bread

Score: 82 / 100

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 22 december 2009

Meer Don't Mention The War:

Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.