Helldorado
Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Charles Hedger (Cradle Of Filth) - 45
  • Dee Dee Ramone (Ramones)† - 74
  • Fábio Ribeiro (Shaaman) - 56
  • Kerry Livgren (Kansas) - 76
  • Marcus Hammarström (Elvira Madigan) - 50
  • Mattias Norrman (Katatonia) - 49
  • Ted "Demented" Foster (Aeturnus Dominion) - 58
  • Tim Pierce (Meat Loaf) - 66
  • Tomi Mykkänen (Battlelore) - 51

Vandaag overleden:
  • Jacques Racine (Aut’Chose) - 2024
  • Jay Dublee (producent) - 2010
  • Jimi Hendrix (The Jimi Hendrix Experience) - 1970
  • Nick Gravenites (The Electric Flag) - 2024
Review

Goatwhore - Carving Out The Eyes Of God
Jaar van release: 2009
Label: Metal Blade Records
Goatwhore - Carving Out The Eyes Of God
Met alle recente en nog te verschijnen schedelverbrijzelende, diabolische, historische en technische death metal releases had ik niet verwacht dit op korte termijn te kunnen zeggen, maar ik geloof dat het er nu toch van gaat komen: Eindelijk is het ook tijd voor een stevig metalfeestje. Houd uw gemak, de jolige tonen blijven nog altijd achter slot en grendel. Een band die zich 'Goatwhore' noemt is doorgaans niet van de toeters en de bellen. Wél van de blackdeaththash hutspot en na de vurige "allright" schiet Apocalyptic Havoc, de opener van de nieuwe cd Carving Out The Eyes Of God opgezweept en opzwepend uit de startblokken.

Het woord 'feestje' dient u overigens niet al te letterlijk te nemen, de titels en teksten van de nummers zullen dat beamen, evenals nummers als To Mourn And Forever Wander Through Forgotten Doorways en Provoking The Ritual Of Death, die aanzienlijk zwaarder en donkerder zijn dan de rest. Echter is Carving Out The Eyes Of God wel vooral een album die alle remmen blokkeert, alle nekspieren op hol doet slaan en iedere statische houding simpelweg onmogelijk maakt. Nog veel meer dan op de voorganger A Haunting Curse zijn de bikkelende thrashriffs de ganmakers en zorgen ze voor een wervelende snelheid en doorstroming van de nummers en heeft de hand van Erik Rutan het album wederom een heldere doch sinistere productie meegegeven, waardoor de nummers goed te vatten zijn en toch smerig klinken.

B-E-A-utiful!

Tracklist:
1. Apocalyptic Havoc
2. The All-Destroying
3. Carving Out the Eyes of God
4. Shadow Of A Rising Knife
5. Provoking The Ritual Of Death
6. In Legions, I Am Wars Of Wrath
7. Reckoning Of The Soul Made Godless
8. This Passing Into The Power Of Demons
9. Razor Flesh Devoured
10. To Mourn And Forever Wander Through Forgotten Doorways

Score: 87 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 14 juli 2009

Goatwhore - Carving Out The Eyes Of God
Reactie van Een Metalfan op 20-07-2009 om 18:22u

blackdeaththash?
ganmakers?

Goatwhore - Carving Out The Eyes Of God
Reactie van jr op 24-07-2009 om 10:07u
Score: 65 / 100

Jezus???? Weer een veel te hoog cijfer gegeven Metalfan!!!!!!
Luister nou eens goed naar deze plaat en geef een eerlijk cijfer

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.