Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Van welke artiest zou jij in 2026 graag een nieuw album zien verschijnen?

AC/DC
After Forever
Ayreon
Blind Guardian
Carcass
Dool
Enslaved
Evil Invaders
Gojira
Guns N' Roses
Hell
Iced Earth
Iron Maiden
Judas Priest
Mastodon
Metallica
Nevermore
Parkway Drive
Rammstein
Rush
Slipknot
System Of A Down
The Gathering
Tool
een andere artiest, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 januari:
  • Born of Osiris, Aversions Crown, Within Destruction en Larcenia Roe
  • 13 januari:
  • Slaughter To Prevail, Dying Fetus en Suicide Silence
  • 14 januari:
  • Ensiferum, Freedom Call en Dragony
  • 15 januari:
  • Aeternus, Nordjevel, Phantom Fire en The Black Moriah
  • Hesken, Anapoda en Hyla
  • Patriarkh, Arkona, HATE, Halls of Oblivion en Sanity
  • 16 januari:
  • Cryptosis en Hesken
  • Rise Of The Wood, Val Tvoar en Echowreck
  • 17 januari:
  • Electric Callboy, Bury Tomorrow en Wargasm
  • Martyr, Velozza en Red Skelliot
  • Midjonno Prog
    Met Pravitas, Exist Immortal, Playgrounded en Schizoid Lloyd
  • Shoot The Messiah, Inferum, Ter Ziele en Sordid Empire
Kalender
Vandaag jarig:
  • Caroline Westendorp (The Charm The Fury) - 37
  • Christo Hummels (Beyond The Black) - 42
  • Edyta Bartosiewicz - 61
  • Eric Serre (Syrens Call) - 54
  • Guido de Jongh (Devious)† - 44
  • Jason Bittner (Shadows Fall) - 56
  • Lee Morris (Paradise Lost) - 56
  • Mick Cocks (Rose Tattoo)† - 71
  • Moshe Brakha (fotograaf) - 79
  • Rubén Villanueva (Ebony Ark) - 44
  • Tony Kaye (Yes) - 80
Review

Hero Destroyed - Hero Destroyed
Jaar van release: 2008
Label: Relapse Records
Hero Destroyed - Hero Destroyed
Hero Destroyed, een uit Pittsburgh afkomstig vijftal, is de meest recente band die door Relapse getekend is. Een band die, als we op de biografie af moeten gaan, ‘the next big thing’ moet gaan worden getuige de vergelijkingen met de debuutalbums van Mastodon en Burnt By The Sun.

Deze mini-cd is een bijna 23 minuten durend voorproefje op de volgend jaar te verschijnen volledige debuutplaat. De biografie vergelijkt Hero Destroyed zoals gezegd met Mastodon en Burnt By the Sun, waarmee men aardig in de buurt komt. Zelf zou ik daar graag nog Botch, Converge en Coalesce aan toe voegen. Een imposant rijtje inderdaad, maar helaas komt Hero Destroyed nog niet echt in de richting van de kwaliteit van deze bands. Daarvoor ontbreekt het een beetje aan een eigen smoelwerk en aan goede songs. Want ondanks dat het geheel technisch goed in elkaar steekt, men overtuigend te werk gaat en vol zelfvertrouwen hun instrumenten beheerst blijft er amper iets hangen. Daarnaast wordt het geheel tegen het einde van deze mini-cd al behoorlijk eentonig, mede veroorzaakt door het monotone stemgeluid van zanger Pat McNicolas en het weinige onderscheid in de nummers onderling.

Het is zeker niet verkeerd wat er voorgeschoteld wordt, we hebben het alleen al vaker, en beter, gehoord. Ik verwacht dan ook niet dat dit schijfje nog vaak in mijn speler zal verdwijnen.

Tracklist:
1. Cause For Cancer
2. Bloody Hand
3. Flashers
4. Texas Heart Shot
5. Code Of Arms
6. Head In The Noose
7. Thin White Line
Reviewer: Armand
Toegevoegd: 28 augustus 2008

Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.