Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
Geen concerten bekend voor 22-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Christian "Chris" Gruber (Elis) - 48
  • Conny Bloom (Hanoi Rocks) - 56
  • Corey Beaulieu (Trivium) - 42
  • Corinne Russell (model) - 62
  • Fabio D'Amore (Pathosray) - 39
  • Gordon Fordyce (producent) - 67
  • Luis Goulão (Shadowsphere) - 51
  • Rowan Robertson (Dio) - 54
  • Sen Dog (Cypress Hill) - 60
  • Urmas Alender (Ruja)† - 72
  • Ville Valo (HIM) - 49
Review

Katafalk - Storm of the Horde
Jaar van release: 2003
Label: Cold Blood Industries
Katafalk - Storm of the Horde
Het jaar is nog maar net begonnen en er is weeral een uitstekende cd uit. Na jaren in de underground opgetreden te hebben en na een promo cd uit 2001 presenteren de heren van Katafalk hun debuut cd getiteld ‘Storm of the horde’.

Dertien harde, puntige, venijnige, agressieve en op hyperspeed snelheid gespeelde thrash/death granaten maken dit album tot een genot voor de liefhebber. Ik zou de stijl omschrijven als een mengeling van Vader, Unleashed en oude thrash bands uit de jaren ’80 met vele blastbeats. De gehele cd beluisteren op hoog volume komt aan als een ware mokerslag.

Alle dertien nummers zijn geslaagd maar er zijn toch enkele uitschieters. ‘Cannonfodder’ is een ijzersterke en goed gecomponeerd nummer (gratis mp3 te downloaden op hun site; doen, zou ik zo zeggen!). ‘Redeemer’ heeft een fantastisch en stoer meezingrefrein. ‘Empty life’ dat me doet denken aan Death en heeft een tof heavy metal intro. En in ‘Blind envy’ horen we knap leadgitaarspel.

Ik kan deze cd aan iedereen aanraden die kickt op snelle en zware thrash/death/black. De gewonere standaard metalfan krijgt volgens mij alleen maar hoofdpijn van deze muziek. Maar voor fans zoals ik; is dit echt genieten geblazen. De knappe cover is trouwens ontworpen door zanger Wokkel en ook het cd boekje is mooi verzorgd. Een uitstekende Nederlandse cd die zeker kan concurreren met buitenlandse releases. Ik zou de cd wel niet voor het slapen beluisteren want dan kan je niet meer in slaap geraken want dan sta je stijf van de adrenaline.

Tracklist:
1. Succubus
2. Aesthetic vampires
3. Birthmark 666
4. Cannonfodder
5. Redeemer
6. Storm of the horde
7. Hatred
8. Empty life
9. Operation mindloss
10. Rise now
11. One last flight
12. Blind envy
13. Baptised in fire

Score: 85 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 6 januari 2003

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.