Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andy Kuntz (Abydos) - 63
  • Antto Einari Melasniemi (HIM) - 50
  • Daniel Svensson (In Flames) - 48
  • Davide Pesola (Klimt 1918) - 47
  • Hayashi Yoshiki (X Japan) - 60
  • Joey Zampella (Life Of Agony) - 54
  • Michael "Mike D" Diamond (Beastie Boys) - 60
  • Oliver Sykes (Bring Me The Horizon) - 39
  • Thomas Petersson (Tiamat) - 53

Vandaag overleden:
  • Andy Paley (The Paley Brothers) - 2024
  • Mike Pinera (Blues Image) - 2024
  • Robin Miller (King Crimson) - 2014
Review

Incrave - Dead End
Jaar van release: 2008
Label: Metal Heaven
Incrave - Dead End
In 2001 ziet in Zweden de band Evergrace het licht met de originele missie om kwaliteitsmetal te maken met een eigen sound (wie niet). In die periode wordt de band ook wel vergeleken met o.a. Morgana Lefay en Dream Evil, en in 2006 komt dan eindelijk hun debuutcd uit via Ulterium Records. Het logische vervolg: touren, touren en nog eens touren.

Totdat de band in 2007 besluit haar naam te wijzigen in Incrave en gemakshalve de debuutcd omdoopt tot The Escape. Kunt u het nog volgen? Ik was ook even de weg kwijt... maar er gebeurt meer in 2007 want jawel, de band duikt wederom de studio in voor album nummer twee, dat nu voor me ligt.

Een Dead End zou ik het niet willen noemen, want ondanks de leeftijd van de heren (gemiddeld 22 jaar) leggen ze een aardig portie metal op de mat. Wat nog moet doorontwikkelen is het blijven doorvoeren van een eigen stijl; zo is er een passage in opener Shattered die mij teveel Maiden klinkt. The Forgotton heeft ook van die riedeltjes die ik al ergens van ken, kortom, het lijkt bijna een feest der herkenning.

Over het geheel genomen moet ik zeggen dat het gitaarspel lekker strak is, maar af en toe niet helemaal zuiver. In de mix mis ik de échte power die het album naar een hoger niveau had kunnen tillen. Waar ik allerminst een fan van ben is zanger Johan Falk; redelijk eentonig, en het is niet mijn stem, zeg maar... Incrave is een redelijke belofte, er zit méér in deze gasten.

Tracklist:
1. Shattered
2. The Forgotten
3. A Shadow in the Dark
4. The Touch of Death
5. Unveil the Truth
6. Shades of Me
7. An Empty Soul
8. Scream in Silence
9. Never More
10. Dead End

Score: 65 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 8 mei 2008

Incrave - Dead End
Reactie van peter op 01-06-2014 om 19:32u
Score: 95 / 100

ik ben het totaal niet eens met je,voor mij is de muziek krachtig zat
en alle nummers zijn van absolute schoonheid,er mankeert
duidelijk wat aan je oren,belachelijke review.

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.