Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 02-02-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Birgit Muggenthaler (Schandmaul) - 52
  • Chris Boltendahl (Grave Digger) - 64
  • Domenic Pinto (Crimsonfire) - 48
  • Olivier "Morty" Putz (Orion's Night)† - 44
  • Patrik Skoglöw (Arise) - 50
  • Robert Westerholt (Within Temptation) - 51
  • Torsten Ihlenfeld (Brainstorm) - 54

Vandaag overleden:
  • Bubi The Schmied (Zed Yago) - 2018
  • Ragne Wahlquist (Heavy Load) - 2025
Review

Abigor - Nachthymnen (From The Twilight Kingdom)
Jaar van release: 1995
Label: Napalm Records
Abigor - Nachthymnen (From The Twilight Kingdom)
Toen ik voor 't eerst van het Oostenrijkse Abigor hoorde was 't middels een oud en gammel bandje dat ik ooit eens van mn broer had gehad,maar niet echt de tijd voor had genomen. Ik weet niet of 't aan het bandje of dat de muziek echt zo lekker wegluisterde,maar ik was verkocht. Nu dus weer eens een oudere schijf uit de kast getrokken en er eens lekker voor gaan zitten.

Abigor is er na Verwüstung en Orkblut zowel op speeltechnisch en geluidtechnisch gebied op vooruit gegaan,de drums klinken lekker,en 't gitaarwerk is om van te smullen. Ook de krijsende vocalen in combinatie met de zware vervormde zang en de zangeres die ze voor de gelegenheid even uit de kast hebben getrokken klinken zeer goed.

De hoogtepnten van de cd zijn toch wel 'Reborn through the gates of three moons' ,het langzamere maar zeker niet minder vette 'Dornen' en het bombastische nummer 'Revealed secrets of the whispering moon' waarbij snelle en rauwe stukken zich laten afwisselen door melodieuze passages met zon echt 'medieval times' gevoel.

Conclusie: Net iets beter dan Orkblut , en voor 't geval u deze schijf nog niet in huis hebt.. Naar de platenboer!!!

Tracklist:
1. Unleashed Axe Age
2. Scars in the landscape of God
3. Reborn through the gates of three moons
4. Dornen
5. As astral images darken reality
6. The dark kiss
7. I face the eternal Winter
8. Revealed secrets of the whispering Moon
9. A frozen soul in a wintershadow

Score: 88 / 100

Reviewer: Esgaroth
Toegevoegd: 4 november 2002

Abigor - Nachthymnen (From The Twilight Kingdom)
Reactie van Een_Metalfan op 04-11-2002 om 19:37u
Score: 90 / 100

Gewoon een van m'n favo black Metal cd's. Gewoon een toppertje. Alles wat een goede black metalcd nodig heeft!!!

Abigor - Nachthymnen (From The Twilight Kingdom)
Reactie van Een_Metalfan op 04-11-2002 om 23:06u
Score: 90 / 100

Een meesterwerkje van melodieuze bombastische black metal. Abigor is een van de weinige consistente black metal bands voortdurend goede albums uitbrengen! SUMMONER

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.