Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • The Exploited en Skroetbalg
Geen concerten bekend voor 15-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bernie Shaw (Uriah Heep) - 70
  • Bif Naked - 55
  • Brad Gillis (Night Ranger) - 69
  • Craig Gruber (Rainbow)† - 75
  • Dan Mullins (My Dying Bride) - 48
  • Edvard Grieg (componist)† - 183
  • Erik Wallén (Astral Kingdom) - 39
  • Hank von Hell (Turbonegro)† - 54
  • Ivan Izotoff (Mechanical Poet) - 43
  • Jeff Neal (Boston) - 57
  • Mark Weiss (fotograaf) - 67
  • Max Samosvat (Mechanical Poet) - 45
  • Noddy Holder (Slade) - 80
  • Rory Clewlow (Enter Shikari) - 40
  • Scott Rockenfield (Queensrÿche) - 63
  • Steve Richards (manager)† - 59
  • Steve Walsh (Kansas) - 75
Review

October Falls - The Streams Of The End
Jaar van release: 2007
Label: Debemur Morti Productions
October Falls - The Streams Of The End
Eigenlijk had ik deze review al een stuk eerder willen schrijven, maar aangezien The Streams Of The End zich perfect leent voor een donkere winterdag is het er nu pas van gekomen. October Falls is het project van ene M. Lehto, die voor dit mini album op drums en bass werd bijgestaan door twee sessiemuzikanten. Eerder maakte Lehto al twee mini albums en een cd met de titel Marras.

The Streams Of The End telt vier nummers en wordt omschreven als black/folk metal. De folk elementen zijn terug te vinden in het gebruik van een akoestische gitaar en fluit. Verder maakt October Falls een melancholische vorm van black metal, die traag voortkabbelt en zoals eerder gezegd dus kan rekenen op een vleugje folk. De muziek roept (net als het artwork) een ijzige wintersfeer op met een sprankje hoop en warmte. Het klinkt alles behalve slecht, maar wel lijken de drie eerste nummers verdacht veel op elkaar. Hierdoor wordt The Streams Of The End naar mijn idee een ontzettend langdradig geheel. Alleen het laatste nummer en tevens het titelnummer springt er echt uit: dit is een akoestisch nummer, zonder zang, waarbij de gitaar mooi begeleidt wordt door een fluit. Dit is muziek zoals ik graag hoor!

Mijn tip voor de Finse heren van October Falls is dan ook om zich weer meer te gaan richten op de folk kant van de muziek. Met het nummer The Streams Of The End laten zij zien dat zij hier goed mee overweg kunnen. Ik ben dan ook zeer benieuwd naar het nieuwe mini album Sarastus, dat net als de twee eerdere mini albums een akoestisch geheel zal zijn. Laat de winter nu maar komen!

Tracklist:
1. Shores Of Fire
2. White Northern Souls
3. Funeral Pyres
4. The Streams Of The End

Reviewer: Nicole
Toegevoegd: 19 januari 2008

October Falls - The Streams Of The End
Reactie van Een Metalfan op 01-10-2008 om 19:36u
Score: 80 / 100

Dit bevalt mij erg goed. Ik vind de balans tussen folk en black metal prima. Niet teveel gedoe, maar een heerlijk sferisch geheel is het resultaat.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.