Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste song uit het jaar 2011?

Amon Amarth - Destroyer Of The Universe
Anthrax - Fight 'Em 'Til You Can't
Arch Enemy - Yesterday Is Dead And Gone
Dream Theater - On The Backs Of Angels
Fleshgod Apocalypse - The Violation
Hell - On Earth As It Is In Hell
Iced Earth - Dystopia
In Flames - Deliver Us
Lamb Of God - Ghost Walking
Machine Head - Locust
Mastodon - Curl Of The Burl
Megadeth - Public Enemy No. 1
Nightwish - Storytime
Opeth - The Devil's Orchard
Powerwolf - We Drink Your Blood
Rammstein - Mein Land
Red Fang - Wires
Septicflesh - The Vampire From Nazareth
Sólstafir - Fjara
Symphony X - When All Is Lost
Taake - Myr
The Devil's Blood - On The Wings Of Gloria
Trivium - In Waves
Within Temptation - Faster
een andere kraker uit 2011, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    24 mei:
  • Airbag en Lesoir
  • Earthside
  • Hirax, Türböwitch en Dead Serious
  • 29 mei:
  • Dog With A Spoon, Astronutz en No Breakfast Goodbye
  • Plini en Sungazer
  • 30 mei:
  • Outta Pocket, Hold My Own, Megalomaniacs en Premonition
  • Peter Pan Speedrock
  • Plini en Sungazer
    24 juni:
  • A Perfect Circle
  • Gaerea
  • Possesssed en The Heritance
Kalender
Vandaag jarig:
  • Albert Bouchard (Blue Öyster Cult) - 79
  • Arthur Berkut (Aria) - 64
  • Brian Cannon (illustrator) - 60
  • Edward Reekers (Kayak)† - 69
  • Fotis Benardo (Septic Flesh) - 46
  • Jens Becker (Grave Digger) - 61
  • Marc Martins Pia (Persefone) - 42
  • Rubén Perez (Hapax) - 50
  • Slava Popova (Operatika) - 47
  • Steve McDonald (Redd Kross) - 59
  • Steve Upton (Wishbone Ash) - 80
  • Tor Atle Andersen (Communic) - 46

Vandaag overleden:
  • Earl Root (Aesma Daeva) - 2008
  • Paul Gray (Slipknot) - 2010
  • Tony Bono (Whiplash) - 2002
Review

Iron Maiden - The Number Of The Beast (DVD)
Jaar van release: 2001
Label: Eagle Vision
Iron Maiden - The Number Of The Beast (DVD)
The Number Of The Beast is een van de vele DVDs in de Classic Albums reeks, waarin onder andere ook DVDs over Judas Priest's British Steel en Metallica's zwarte album te vinden zijn. Hierin worden klassieke albums belicht, aan de hand van live beelden en interviews. Deze DVD gaat dus over The Number Of The Beast, Iron Maiden's derde album (maar het eerste album met Bruce Dickinson als zanger). Dit album betekende voor Maiden de definitieve doorbraak, en volgens velen behoort dit album bij de klassieke metal albums. Vandaar dat dit album wel een goede keus was om een DVD over te maken.

Het hoofdprogramma van de DVD bestaat uit 6 hoofdstukken, die min of meer de nummers op het album behandelen. Er wordt informatie over gegeven en anekdotes verteld. De mensen die aan het woord komen zijn onder andere de bandleden zelf, maar ook producer Martin Birch en manager Rod Smallwood vertellen hun verhalen, en ook drummer Nicko McBrain, die toen nog niet in de band zat, haalt zijn herinneringen op, en zo zijn er nog een paar anderen. Het betreft dus een informatieve DVD, die eigenlijk alleen voor de fans interessant is. Er komen leuke verhalen naar boven, maar dat zal voor niet-fans niet echt interessant zijn. De live beelden zijn vanzelfsprekend uit 1982, maar het zijn allemaal korte stukjes. De interviews zijn wel recent, en

Als bonusmateriaal staan er nog meer korte stukjes interview op, die ook betrekking hebben op die periode uit Iron Maiden's geschiedenis, en speelt Adrian Smith nog wat stukjes van het album. Tevens staat er een voorproefje op voor de Rock In Rio DVD die inmiddels ook verschenen is.

Conclusie: een must voor Iron Maiden fans, of voor mensen die alleen dat album echt te gek vinden, de rest kan het wel links laten liggen.

Score: 66 / 100

Reviewer: Tonnie
Toegevoegd: 20 september 2002

Meer Iron Maiden:

Iron Maiden - The Number Of The Beast (DVD)
Reactie van metalbeast86 op 20-09-2002 om 18:15u
Score: 80 / 100

is wel een mooie dvd'tje idd.

Iron Maiden - The Number Of The Beast (DVD)
Reactie van Een_Metalfan op 14-11-2002 om 14:26u
Score: 70 / 100

Srry, ik ken deze dvd nie... MAAR WAAROM HEEFT DEZE LUL HET IDEE OPGEWORPEN OM NIET DE BESTE CD VAN MAIDEN TE REVIEWEN, MAAR DE F*CKING DVD?! dank u

Iron Maiden - The Number Of The Beast (DVD)
Reactie van Wolfgard op 23-01-2003 om 20:08u
Score: 72 / 100

deze LUL...niet zo overdone heh gast...de review van de cd is immers ook online nu.. Dvd is aardig maar niet meer dan dat. En zo gigantisch geweldig was The Number of the Beast niet. Een goed album, maar geen Powerslave of Seventh Son.

Iron Maiden - The Number Of The Beast (DVD)
Reactie van puntoor op 01-07-2003 om 00:52u
Score: 80 / 100

Leuke dvd voor de echte fans en liefhebbers van Iron Maiden. Ben je dat niet, heb je er weinig aan. M'n favoriete album ook. :)

Zoeken
    21 mei:
  • Blossom Death - Spirit
  • 22 mei:
  • Armored Saint - Emotion Factory Reset
  • As The Sun Falls - Songs From The Veil
  • Crown Lands - Apocalypse
  • Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
  • Varg - Live At Wolfszeit Festival 2024
  • 29 mei:
  • Ana - Motivated By Death
  • Azaghal - Nekrohelios
  • Devin Townsend - The Moth
  • Elder - Through Zero
  • Eternal Evil - Forever Feared
  • Godthrymm - Projections
  • Hecate Enthroned - The Corpse Of A Titan, A Lament Long Buried
  • Leatherwitch - First Spell
  • Monolord - Neverending
  • Sarcasm - Lifeforce Omnibound
  • Somnia Finem - Desassossego
  • The Scalar Process - Agnomysticism
  • Trelldom - By The Word
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.