Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wanneer koop jij in de regel een kaartje voor een festival, waarin je erg geïnteresseerd bent?

direct als de voorverkoop begint, ook als er weinig namen bekend zijn
alleen als er een aantrekkelijke vroegevogelkorting is meteen, anders later
zodra er genoeg gave artiesten zijn aangekondigd die ik wil zien
zodra ik genoeg budget heb om een kaartje te kunnen kopen
pas als de volledige line-up en het tijdschema bekend zijn en me bevallen
pas als de weersverwachting bekend is en gunstig uitvalt
pas als ik zeker weet dat ik die dag(en) uit kan gaan
op het laatst, wanneer ik een goedkoop doorverkoopticket kan scoren
ik koop nooit een kaartje voor een muziekfestival
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    5 april:
  • Anna KiaRa
  • Black Rabbit Fest
    Met o.a. Martyr, Black Rabbit, Grindpad en Mouflon
  • 6 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Hellripper, Schizophrenia en Sarcator
  • Skynd
  • 7 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Skynd
  • Witch Fever
  • 8 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Witch Fever
  • 9 april:
  • 1914 en Katla
  • Carnivore A.D.
  • Lord Of The Lost, Dogma en League Of Distortion
  • Morning Again, Becoming A.D. en Provisional
  • Predatory Void en Inferum
  • 10 april:
  • Carnivore A.D.
  • Novelists, TSS en Vianova
  • Year Of The Goat en Firmament
  • Zeke
  • 11 april:
  • Dead Head en Burning
  • Iotunn, In Vain en Nephylim
  • Smyrna Death Fest
Geen concerten bekend voor 05-05-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Dave Holland (Judas Priest)† - 78
  • Dawn Crosby (Détente)† - 63
  • Fabian "Cem" Kießling (Emergency Gate) - 47
  • Gabriel Hidalgo (Six Magics) - 45
  • Johannes Joseph (Finsterforst) - 41
  • John Congleton (The Paper Chase) - 49
  • Mattias Ljung (Hearse) - 54
  • Mike McCready (Pearl Jam) - 60
  • Peter Grant (manager)† - 91
  • Twan Fleuren (Legion Of The Damned)† - 55
  • Watanabe Miyako (Lovebites) - 36

Vandaag overleden:
  • Cozy Powell (Rainbow) - 1998
  • Jason McCash (The Gates Of Slumber) - 2014
  • Jim Marshall (Marshall-versterkers) - 2012
  • Kurt Cobain (Nirvana) - 1994
  • Layne Staley (Alice In Chains) - 2002
  • Mark "St. John" Norton (Kiss) - 2007
  • Paul O'Neill (Trans-Siberian Orchestra) - 2017
Review

Bestial Mockery - Slaying The Life
Jaar van release: 2007
Label: Season of Mist

Bestial Mockery - Slaying The Life

“Hoera”, dacht ik bij mezelf, “eindelijk weer een black/thrash-album in mijn cd-speler”. Na verscheidene bands uitgeprobeerd te hebben, heb ik dit genre eigenlijk een beetje links laten liggen, wegens een gebrek aan interessant materiaal wat ik onder oren kreeg. Op een enkele band na, is het niet een genre waar ik erg van onder de indruk ben. Ondanks mijn persoonlijke tegenslagen op dit gebied, legde ik vol goede moed de nieuwe Bestial Mockery in mijn cd-speler. “Eens zien of dit iets is wat een blijvende indruk op me achter weet te laten”, dacht ik bij mezelf. In positieve zin, welteverstaan.

Slaying The Life opent heel aardig met het typische black/thrash-nummer Slaughter Mass. De band doet niet moeilijk met intro’s, maar gooit meteen de beuk erin. Wat direct duidelijk wordt, is de verhouding tussen beide genres die Bestial Mockery hier weet te handhaven. Thrash metal maakt voornamelijk de dienst uit, maar invloeden uit de black metal geven een interessante draai aan de muziek. De zang is rauw en schor, de teksten zijn simpel en verhalen over de dood, bloedbaden en alles wat antichristelijk is. Gooi daar overheen wat thrashy riffs en je hebt al een vrij duidelijk beeld van wat Bestial Mockery te bieden heeft.

Het komt dan ook niet als een verrassing dat Bestial Mockery op de rest van het album weinig meer te bieden heeft dan ik al gehoord heb. Hetzelfde trucje wordt keer op keer herhaald, met minimale variatie. Zo af en toe bereikt de muziek een klein hoogtepunt, door wat ferme vocale uithalen, een stel leuke riffs hier en daar of een flinke dosis enthousiasme. Op weer andere momenten wordt het tegengestelde bereikt, door zwakke vocalen, de standaard teksten en een gebrek aan een interessante opbouw. Echte uitschieters heeft Slaying The Life niet. Niet in positieve zin, maar ook niet in negatieve zin.

“Het ene oor in, het andere oor uit”, is net niet van toepassing op dit album, maar al met al ontstijgt het de middelmaat nauwelijks. Voor een band die al elf jaar aan de weg timmert, valt me dat eigenlijk zwaar tegen. Vastgeroest in oude gewoontes wellicht?

Tracklist:
1. Slaughter Mass
2. Storm Of The Beast
3. Antichrist Of War
4. Return Of The God With Napalm Eyes (LP Bonus)
5. Black Spell Of Armageddon
6. Scream For War
7. Deathsong
8. Infantry Storm
9. Funeral Pyre
10. War Summoning
11. Apocalypse Prayer
12. Metal Fucking Death

Score: 65 / 100

Reviewer: Erik
Toegevoegd: 18 augustus 2007

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.