Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in augustus 2025 werd uitgebracht?

Babymetal - Metal Forth
Baest - Colossal
Blackbraid - Blackbraid III
Blackbriar - A Thousand Little Deaths
Burning Witches - Inquisition
Centuries Of Decay - A Monument To Oblivion
Chevelle - Bright As Blasphemy
Defacement - Doomed
Deftones - Private Music
Déhà - Ashes As Rain
Desaster - Kill All Idols
Halestorm - Everest
Hammer King - Make Metal Royal Again
Helloween - Giants And Monsters
In Mourning - The Immortal
Lord Of The Lost - Opvs Noir Vol. 1
Månegarm - Edsvuren
Martyr - Dark Believer
Mob Rules - Rise Of The Ruler
Pilgrimage - From Amber To Sun
Rise Against - Ricochet
Signs Of The Swarm - To Rid Myself Of Truth
Unleashed - Fire Upon Your Lands
Vicious Rumors - The Devil's Asylum
een ander album uit augustus 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Alberto Rionda (Avalanch) - 53
  • Carlos Denogean (Weedeater)† - 38
  • Dino Cazares (Fear Factory) - 59
  • Felix Bohnke (Edguy) - 51
  • Jill Janus (Huntress)† - 50
  • Mike Baker (Shadow Gallery)† - 62
  • Richard Coughlan (Caravan)† - 78
  • Roel Van Helden (Powerwolf) - 45
  • Sam Rivers (Limp Bizkit) - 48
  • Tomas Nilsson (Devian) - 43

Vandaag overleden:
  • Dave Hlubek (Molly Hatchet) - 2017
  • J.R.R. Tolkien (auteur) - 1973
Review

Tribuzy - Execution - Live Reunion
Jaar van release: 2007
Label: MTM Music
Tribuzy - Execution - Live Reunion
Je zou het niet zeggen, maar dit live-album is het tweede echte album van deze band, waarvan oprichter Renato Tribuzy op 12-jarige leeftijd de muziek instapte in een Iron Maiden coverband. Dat is nog steeds te horen, want de muziek drijft op de erfenis van Iron Maiden, Helloween, Judas Priest en overwegend Duits getinte powermetal.

Helemaal niet erg, want dit album staat eigenlijk als een huis. Renato heeft voor de opnamen van deze cd de gasten van de eerste cd uitgenodigd om dit feestje luister bij te zetten. Toch leuk dat een Bruce Dickinson, Roy Z, Ronald Grapow, Mat Sinner, Ralf Scheepers en Kiko Loureiro opdraven en hun herkenbare geluid toevoegen aan het geweld van Tribuzy. Originaliteit is ver te zoeken, maar wat wil je; dit deel van het genre is al aardig uitgemolken, en als ik eerlijk ben interesseert me dat eigenlijk bitter weinig. Het klinkt lekker, en daar gaat het uiteindelijk om.

Van mij mogen ze nog wel wat albums gaan maken maar ik denk dat een voorwaarde voor verder succes zal moeten zijn dat men zélf meer eigen input in de muziek legt. Het feit dat bepaalde "rechten" veroorzaakte dat de release 3 maanden uitgesteld is geweest geeft al aan dat een kruidvat vol muzikanten soms ook een juridisch kruidvat kan zijn.

Tracklist:
1. Intro
2. Agressive
3. Divine Disgrace
4. The Attempt
5. Forgotten Time (feat. Kiko Loureiro)
6. Nature Of Evil (feat. Kiko Loureiro, Mat Sinner)
7. Absolution (feat. Ralf Scheepers, Roland Grapow)
8. Web Of Life (feat. Roland Grapow)
9. Execution (feat. Kiko Loureiro)
10. Beast In The Light (feat. Bruce Dickinson, Roy Z)
11. The Means (Bonustrack)

Score: 80 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 12 augustus 2007

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.