Batushka
Enquête

Wat vind jij van de trend dat sommige concertzalen om financiële redenen steeds meer cover- en tributebands boeken?

Prima, ik ga zelf graag naar shows van coverbands
Geen probleem, ik ga af en toe zelf naar een coverband kijken
Van mij hoeft het niet, maar ik snap dat zalen die keuze maken
Jammer, ik heb totaal geen behoefte aan cover- of tributebands
Schandalig, de zalen moeten origineel talent ondersteunen
Ik heb geen mening over dit onderwerp
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 februari:
  • Deftones, Denzel Curry en Drug Church
  • Elderwind en Cân Bardd
  • Ho99o9 en N8Noface
  • 11 februari:
  • MØL, Tayne, Cold Night For Alligators
  • Sylosis, Revocation, Distant en Life Cycles
  • 12 februari:
  • Lorna Shore
  • 13 februari:
  • Born From Pain, LIES!, Out Of The Blue, Crashjaw
  • Proxima Flare, Xenotime, Inside Of The Heartless en Anatidaephobia
  • Stygian Bough, A Bell Witch & Aerial Ruin Collaboration en 40 Watt Sun
  • Sylosis, Revocation, Distant en Life Cycles
  • Visions Of Atlantis, Warkings en Induction
  • Wounded en Remembrace
  • 14 februari:
  • Cryptosis en Sad Whisperings
  • March Into Valhalla
  • Plan Nine
  • Sleep Theory en The Pretty Wild
  • 15 februari:
  • Ian Paice with Purpendicular
Geen concerten bekend voor 10-03-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Paul (Sinister) - 51
  • Cliff Burton (Metallica)† - 64
  • Manu Chauty (Midwinter) - 48
  • Mark "Money Mark" Nishita (Beastie Boys) - 66
  • Mike Hanus (Fleshcrawl) - 50
  • Nigel Olsson (Uriah Heep) - 77
  • Péter Musitz (Casketgarden) - 46
  • Steve Bailey (Jethro Tull) - 66
  • Tony Reno (Europe) - 63
Review

various - Face Your Underground 4
Jaar van release: 2006
Label: Rotten To The Core
various - Face Your Underground 4
U daar! Ja, ja, u ja, letten we even op? Als ik u "face your underground" zeg, grijpt u naar een schop, een zandschepje of stort u uw blote handen in de aarde, en woelt u als een bezetene de grond van onder u vandaan. Godverdomme, net zo lang, tot u van onder de grond een glimmertje tevoorschijn trekt, met dezelfde titel als mijn graafcommando, maar dan ook nog voorzien van een "4".

Waarom al die moeite? Daarom. Het kan mij niks schelen wat u doet, als u Face The Underground 4 maar ergens vandaan weet te plukken. Want deze verrassend goede compilatie-cd mag u niet missen, onder geen enkele voorwaarde. Als u "deathmetal" op uw achterwerk of bombarnel laat inkten bent u van mij verplicht deze verzamelaar in huis te halen.

De reden daarvan is heel simpel. Op Face Your Underground 4 staan 25 nummers van Belgische afkomst. Onze zuiderburen halen het onderste uit de kan om u maar liefst 80 minuten lang van de bruutste, veelzijdigste, knuppelendste, darmverstoppendste en groovendste death en grind te voorzien. Het merendeel van deze bands genieten een geringe bekendheid, waardoor een plekje op een cd als deze puike promotie kan opleveren, mits u zo vriendelijk wilt zijn om deze cd te verkrijgen. En daar de kosten slechts 5 euro bedragen lijkt mij dat niet zo`n probleem.

Veelal publiceert men op zulke compilatieschijven regelrechte bagger (en een paar juweeltjes) waar u uw bed niet voor uit komt, en ik trouwens ook niet. Maar op Face Your Underground 4 staat (oké, naast een paar verplichte pleefiguren) een geweldige lading van goede tot zeer goede herrie. Het ene nummer is weerzinwekkender dan de andere, er lijkt geen eind te komen aan het stormachtige geweld dat ontketend wordt middels deze ramstorm en stormram. Uiteraard zijn de wat grotere namen uit de Belgische riolen, zoals Emeth, Moker, Suhrim en Lepracy ook van de partij, maar het merendeel van de bands moet de kunsten nog tonen. En ik mag waterpokken krijgen als dat voor een groot gedeelte niet lukt.
Dit moet werkelijk gehoord worden, waarna de deelnemende bands grotendeels met een afzonderlijke cd op uw planken dienen te verschijnen. Maar zover zijn we nog niet, regel eerst maar Face Your Underground 4 en oordeel zelf.

Hoewel ik mijn persoonlijke hoogtepunten toch wel met u wil delen: Putrid Inbreed, Ordeal, Kumbunzzbootiebitchbunch, Colcothar, Murder Intentions en Minotaur. Permanent Death en Punished Earth hadden van mij thuis mogen blijven. Maargoed, de rest knijpt deze pukkeltjes genadeloos uit.

Tracklist:
1. Putrid Inbred- The Art Of Cooking Human Kidneys
2. Herfst - Crimson Cathedral (edit)
3. Suhrim - The Prophecy
4. Emeth - Eleven
5. Ordeal - Malicious Intent
6. Lo.DEP - Part 1
7. Kumbunzzbootiebitchbunch - Rudolph The Rednosed Rapist
8. Crimson Falls - Water Mirrors Sorrow
9. Neverlight Horizon - Truth from the underworld
10. Fallen - Sweet XVI
11. Leprasy - We'll Break Your Fucking Bones
12. Mordred - Through My Eyes
13. Leptotrichia - Into Desperation
14. Sludge Phenomenon - Exuviate
15. Moker - Bleed On Me
16. Colcothar - Harmony Of One
17. Unleash The Fury - Death Is Coming
18. Fuck Off And Die - Thou Shall Love Thy Parents / Ju-On
19. Permanent Death - Sophisticated Ble
20. Punished Earth - Flagelation
21. Fractured Insanity - Perished
22. Murder Intentions - Never Look Back
23. Minotaur - Living Lies
24. Witness The End - Extreme Politics Suck
25. Kruagre - SS

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 7 september 2006

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.