Batushka Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour
Enquête

Wat is jouw favoriete (reguliere) studio-album van Paradise Lost?

Lost Paradise [1990]
Gothic [1991]
Shades Of God [1992]
Icon [1993]
Draconian Times [1995]
One Second [1997]
Host [1999]
Believe In Nothing [2001]
Symbol Of Life [2002]
Paradise Lost [2005]
In Requiem [2007]
Faith Divides Us, Death Unites Us [2009]
Tragic Idol [2012]
The Plague Within [2015]
Medusa [2017]
Obsidian [2020]
Ascension [2025]

[ Uitslag | Enquêtes ]

    30 januari:
  • Dead Head en Burning
  • Guano Apes
  • 31 januari:
  • Ensiferum, Freedom Call en Dragony
  • Hemelbestormer en Gavran
  • Objector
  • Prikkeldraad
    Met Pigteeth, Necrology en Grit
  • Teneum, XIII Thorns en Pandaemonic Descent
  • 1 februari:
  • Helleruin, Infinity en Messor Falce
  • 4 februari:
  • Counterparts, Sunami, One Step Closer en God Complex
  • The Callous Daoboys
  • 5 februari:
  • Mayhem, Marduk en Immolation
Kalender
Vandaag jarig:
  • Doug Lunn (Andy Summers)† - 72
  • Marcel Jacob (Yngwie Malmsteen)† - 62
  • Martijn Spierenburg (Within Temptation) - 51
  • Phil Collins (Genesis) - 75
  • Sterghios Moschos (De Profundis) - 47

Vandaag overleden:
  • John Barry (componist) - 2011
  • Marianne Faithfull - 2025
Review

Uncrossed - DELetio
Jaar van release: 2002
Label: CD-Maximum
Uncrossed - DELetio
Complexiteit, progressief, net even anders dan wat iedereen doet. Deze woorden klinken mij vaak zat letterlijk als muziek in de oren. Ik mag graag eindeloos naar complexe progressieve rock / metal albums luisteren en ik zal er nooit moe van worden. Echter zijn er natuurlijk bands die iets anders doen en daarmee de plank volledig mis slaan.

Uncrossed is zo'n band. Een band die zo te zien bestaat uit een aantal jonge gasten die hebben besloten eens iets anders te doen. Anders is niet altijd goed zo blijkt. Echter hebben deze mannen iets bewezen en dat is dat progressie niet altijd vooruitstrevend betekend. Al die leuke effectjes, aparte songstructuren en vreemde solo's klinken natuurlijk verdomd anders, maar als het niet zo belachelijk in elkaar stak, dan was het misschien nog te doen geweest.

Werkelijk elk nummer is een ongeorganiseerde puinhoop. De zang is bedroevend. Welke gekke Rus heeft het verzonnen om op deze stijl te gaan lopen grunten en schreeuwen terwijl extremiteit voor de rest ver te zoeken is. De muziek is melodieus en kent af en toe een groove, maar het belachelijke geschreeuw maakt elk momentje wat nog wel enigszins aanhoorbaar is tot een ware hel. Gelukkig heeft de band met Hopeless ook een nummer geschreven waaruit goede zelfkennis nog wel een beetje blijkt.

Ik wens er verder weinig woorden aan vuil te maken. Alles is kut met peren op deze release. De band lijkt het album in een woestijn te hebben opgenomen, zo mat en droog klinken de nummers. Mijn advies is dan ook om te verdwijnen of om nog eens wat inspiratie op te doen bij je grote voorbeelden. Gauw vergeten!

Tracklist
1. Liquid Air
2. Brain Damage
3. Cynical Comprehension
4. Absurd Philosophy
5. Abruption
6. Hopeless
7. Life The Other Way Round
8. The Evolution Is Completed
9. Disconnection
10. Unknown

Score: 31 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 18 augustus 2006

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.