Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • The Exploited en Skroetbalg
Geen concerten bekend voor 15-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bernie Shaw (Uriah Heep) - 70
  • Bif Naked - 55
  • Brad Gillis (Night Ranger) - 69
  • Craig Gruber (Rainbow)† - 75
  • Dan Mullins (My Dying Bride) - 48
  • Edvard Grieg (componist)† - 183
  • Erik Wallén (Astral Kingdom) - 39
  • Hank von Hell (Turbonegro)† - 54
  • Ivan Izotoff (Mechanical Poet) - 43
  • Jeff Neal (Boston) - 57
  • Mark Weiss (fotograaf) - 67
  • Max Samosvat (Mechanical Poet) - 45
  • Noddy Holder (Slade) - 80
  • Rory Clewlow (Enter Shikari) - 40
  • Scott Rockenfield (Queensrÿche) - 63
  • Steve Richards (manager)† - 59
  • Steve Walsh (Kansas) - 75
Review

Strapping Young Lad - The New Black
Jaar van release: 2006
Label: Century Media Records
Strapping Young Lad - The New Black
The New Black is na het vorig jaar verschenen Alien alweer het 6e Strapping Young Lad album, en het tweede SYL album in een jaar tijd van deze workaholic. Geruchten gaan dan ook dat dit schijfje een beetje een haastklus was om iets nieuws uit te hebben voordat men deze zomer meegaat met de Ozzfestkaravaan.

Het eerste wat opvalt aan dit album is dat de metersdikke betonnen muur van geluid die op eerdere SYL albums opgetrokken werd hier en daar wat is verdwenen. Productioneel gezien klinkt het ook allemaal net een slag minder zwaar dan vroeger. Men doet daarnaast regelmatig meer denken aan Devin zijn solo projecten dan aan SYL zelf. Voorbeelden hiervan zijn het derde nummer Antiproduct dat met zijn blazers zo op Devin’s Infinity album had kunnen staan. Ook het vrij simpele vierde nummer Monument zou niet misstaan hebben op dat album. De andere nummers lijken eveneens wat toegankelijker (lees melodieuzer) dan wat we van SYL gewend zijn. Ondanks dat het nog steeds een vrij intens album is, lijkt de totale gekte van eerdere SYL releases een beetje verdwenen en gaat men vaker over op wat meer midtempo werk. De vraag is dan ook of Devin uitgeraast is of dat dit een lichtelijke knieval richting commercie (lees Ozzfestpubliek) is?

Gelukkig valt er voor de die-hard SYL fans nog wel voldoende te genieten met nummers als You Suck, Hope, Far Beyond Metal (eerder alleen als live versie uitgebracht), en The New Black.

Ondanks dat ik het persoonlijk een wat minder album vind, zeker in vergelijking met eerder werk, is The New Black een album geworden dat heel veel mensen aan zal spreken. Fans van al het werk van Devin kunnen dit album blindelings aanschaffen. Mensen die alleen van de beukende SYL sound van de eerdere albums houden raad ik aan dit album eerst even te beluisteren.

Tracklist:
1. Decimator
2. You Suck
3. Antiproduct
4. Hope
5. Wrong Side
6. Monument
7. Far Beyond Metal
8. Fucker
9. Almost Again
10. Polyphony
11. The New Black

Score: 75 / 100

Reviewer: Armand
Toegevoegd: 7 juli 2006

Meer Strapping Young Lad:

Strapping Young Lad - The New Black
Reactie van bolderkar op 10-07-2006 om 16:30u
Score: 82 / 100

Misschien niet de lompste of beste plaat van Devin en z'n vrindjes, maar wel weer een hele goeie. 'You suck' en 'Far Beyond Metal'op repeat en bangen en meebrullen maar!

Strapping Young Lad - The New Black
Reactie van Arjan op 10-07-2006 om 18:51u
Score: 9 / 100

knieval richting commercie..... sorry hoor! Daar kan ik me niet in vinden.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.