Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    4 januari:
  • Colin of Arabia, Street Power, Cold Grip en Premonition
Kalender
Vandaag jarig:
  • Chris Barnes (Six Feet Under) - 58
  • Cozy Powell (Rainbow)† - 78
  • Daniel Schäfer (Boomerang) - 41
  • Dexter Holland (The Offspring) - 60
  • Evan Seinfeld (Biohazard) - 58
  • Jeroen Janssen (Consensus) - 40
  • Jori Grym (Vanguard) - 47
  • Marianne Faithfull† - 79
  • Martin Harb (Visions Of Atlantis) - 40
  • Mitja Harvilahti (Moonsorrow) - 46
  • Paolo Colavolpe (Destrage) - 41
  • Ray Thomas (The Moody Blues)† - 84
  • Rudy Lenners (Scorpions) - 73

Vandaag overleden:
  • Alexi Laiho (Children Of Bodom) - 2020
Review

Spellbound - Incoming Destiny
Jaar van release: 2005
Label: Armageddon Music
Spellbound - Incoming Destiny
Een dagelijkse zelfmoordactie in Irak. Een Jood die een Palestijn dood wenst en omgekeerd. Een nieuwe paus die conservatief blijkt te zijn. Bush die zich als een marionetpop laat sturen naar een nieuwe domme actie. Het leven anno 2005 is wel erg voorspelbaar. In dat rijtje, alhoewel veel minder deprimerend, past ook ‘Incoming Destiny’.

Vier jonge vrienden zijn bezeten van thrashmetal en dus ontleden ze muzikaal al de klassiekers. Dat ging vervelen, dus gingen ze maar eigen variaties op deze klassiekers te schrijven. Het eerste kwartiertje doet erg aan Kreator denken (melodieuze intro’s en gitaarsolo’s, variatie in ritme en zang) maar daarna proberen ze toch eventjes iets anders met ‘Focus 22’ dat bevlekt is met Zweedse deathmetalinvloeden. Het laatste kwartiertje doet dan vooral denken aan Destruction en hier en door het plaatje heen werden er ook een paar riffs gestolen van Exodus.

Vooral het begin van de plaat is aardig en de jonge honden hebben duidelijk veel plezier beleeft met het knutselen aan dit plaatje. De productie van Andy Classen (Holy Moses, Tankard,..) is deze keer wel te braaf maar algemeen beschouwd zal geen enkele thrashfan dit slecht kunnen vinden. Een leuke maar absoluut niet essentiële middenmotor. Pluspunten voor het 80’s style artwork.

Tracklist:
1. Sonic Departure
2. Incoming Destiny
3. Arrival Of The Gods
4. The Hollow
5. Spirtual Decline
6. Focus 22
7. Trust In Fire
8. View To Remote
9. Hate 10
10. The Human Race

Score: 67 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 13 november 2005

Meer Spellbound:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.