Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • The Exploited en Skroetbalg
Geen concerten bekend voor 15-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bernie Shaw (Uriah Heep) - 70
  • Bif Naked - 55
  • Brad Gillis (Night Ranger) - 69
  • Craig Gruber (Rainbow)† - 75
  • Dan Mullins (My Dying Bride) - 48
  • Edvard Grieg (componist)† - 183
  • Erik Wallén (Astral Kingdom) - 39
  • Hank von Hell (Turbonegro)† - 54
  • Ivan Izotoff (Mechanical Poet) - 43
  • Jeff Neal (Boston) - 57
  • Mark Weiss (fotograaf) - 67
  • Max Samosvat (Mechanical Poet) - 45
  • Noddy Holder (Slade) - 80
  • Rory Clewlow (Enter Shikari) - 40
  • Scott Rockenfield (Queensrÿche) - 63
  • Steve Richards (manager)† - 59
  • Steve Walsh (Kansas) - 75
Review

No Turning Back - Rise From The Ashes
Jaar van release: 2005
Label: Reflections Records
No Turning Back - Rise From The Ashes
Toen het Brabantse No Turning Back in 1997 begon bestond de band uit vijf jochies van amper zestien jaar oud die in de voetsporen van hun NYHC-helden wilden treden. Het succes van die helden hebben ze uiteraard nog niet behaald, als je uit Nederland komt is dat immers niet bepaald een makkie. Toch stonden ze al op vele podia in zowel Europa als de Verenigde Staten en hebben ze al drie mcd’s, een split en twee full-lengths op hun naam staan. Nu acht jaar later heeft No Turning Back drie van haar oorspronkelijke leden vervangen. ‘Rise From The Ashes’ is het eerste wapenfeit van de nieuwe line-up.

Deze mcd telt negen krachtige songs met een gemiddelde duur van niet meer dan twee minuten. Het eerste wat mij opvalt is dat deze Brabanders meer Amerikaans dan Nederlands klinken en dat is zeker een pluspunt. Soms heb jij bij Nederlandse bands dat in de zang een irritant accent hoorbaar is, maar dat is bij deze band gelukkig niet het geval. No Turning Back schuift haar adoratie voor pure New York Hardcore niet onder stoelen of banken en invloeden van bands als Madball, Killing Time en Cro Mags zijn op dit schijfje ook duidelijk terug te horen. Vette breaks, groovy riffs en de rauwe productie zijn kenmerkend voor ‘Rise From The Ashes’ en vooral catchy nummers als ‘Sick World’ en Poisoned Tongues’ zullen het live erg goed doen.

Omdat geen enkel album perfect is kent ook ‘Rise From The Ashes’ zwakke punten. Echter moet je hier goed naar zoeken om ze te vinden. Zanger Martijn? Nee, hij levert een meer dan acceptabele bijdrage en ook de achtergrond vocalen klinken erg goed. De productie dan? Nope, deze mcd is bewust niet al te veel bijgeschaafd en klinkt daardoor niet te gepolijst of overgeproduceerd. Wellicht het artwork? Niks mis mee hoor, het ziet er keurig verzorgd uit. Ja, de speelduur! Daar valt wat voor te zeggen, een totale speelduur van achttien minuten is niet echt veel, maar omdat het hier een mcd betreft kan je daar ook niet over klagen. Nee, No Turning Back heeft prima werk geleverd dat zeker naar meer smaakt. Kom maar op met die derde full-length!

Tracklist:
1. True Colors
2. Sick World
3. Tomorrow Will Be Different
4. Rise From The Ashes
5. Down & Out
6. Poisoned Tongues
7. Play My Game
8. Worthless Lines
9. Vengeance

Score: 90 / 100

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 25 augustus 2005

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.