Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van 2025 uit de Benelux?

Anger Machine - Human Error
Arjen Anthony Lucassen - Songs No One Will Hear
Bark - The Time Has Come
Black Knight - The Tower
Blackbriar - A Thousand Little Deaths
Cryptosis - Celestial Death
Defacement - Doomed
Enthroned - Ashspawn
Epica - Aspiral
Graceless - Icons Of Ruin
Grafjammer - De Tyfus, De Teerling
Grey Aura - Zwart Vierkant: Slotstuk
Hellevaerder - Fakkeldragers
Hemelbestormer - The Radiant Veil
Highway Chile - Rat Race
Martyr - Dark Believer
Mass Deception - Resurrections
Psychonaut - World Maker
Skaldgrim - In The Shadow Of Darkness
Svartsyn - Vortex Of The Destroyer
Terzij De Horde - Our Breath Is Not Ours Alone
Walg - V
Winterblind - Ego
Wolvennest - Procession
een andere langspeler uit de Benelux, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 21-01-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aapo Romu (Vanguard) - 50
  • Bobby Liebling (Pentagram) - 72
  • Frank Zappa (The Mothers Of Invention)† - 85
  • Hugo Bistolfi (Rata Blanca) - 61
  • Joakim Kjelstad (Gaia Epicus) - 52
  • Mathias Röderer (Atrocity) - 56
  • Shaun Morgan (Seether) - 47
  • Thomas Preziosi (Armory) - 42
  • Tomasz "Soyak" Kilinski (Naumachia) - 43

Vandaag overleden:
  • Barry Clayton (acteur) - 2011
Review

Dark-N - Loading Complete
Jaar van release: 2005
Label: Thundering Records
Dark-N - Loading Complete
Dat in Frankrijk niet zo groot is op het gebied van metal is al te vaak uitgezet in matige introducties van teveel matige artikelen over teveel matige Franse bands, waarmee dat oninteressante feit zichzelf al heeft ontkracht. Om nog een schamele duit in het zakje te doen gooit het matige label Thundering Records nog een oninteressante band op de Grote Stapel Inferieuriteit© die inmiddels als een lawine stront de denkbeeldige metalfan.nl redactie wegvaagt. Wat een pret.

Dark-N is de naam, uit Franse underground bestaat de faam. Dit is niet je alledaagse gothic rockband met een zangeres, neen, dit is een band met bassiste en een mannelijke zangeres. Verrassing, hihihi! Dat Finnen van zuipen weten is algemeen bekend, en deze Franse Fransozen uit Frankrijk drinken graag een glaasje mee. Dark-N tapt uit het vaatje van HIM en Entwine, en slaat zonder enige inspiratie de glaasjes achterover. De bleke bandleden profileren zich graag als een soort prinsen en prinses der duisternis die graag met beetjes hun bloed door de sneeuw laten lopen en gitzwarte teksten schrijven.

Dat de semi-depri rock een suicidaal nog aan het lachen zou maken is wellicht een probleem. Veel songs onderscheiden zich niet van de halfharde rocksongs die veel Amerikaanse acts schrijven. Zelfs de cover van een ijskoude band als The Cure heeft een zekere feestelijkheid. Leuke muziek hoor, maar weinig verheffend en geenszins duister. So much for the darkness. Plaats dit soort bands alsjeblieft in het voorprogramma van een 69 Eyes of laat ze een snelle pijnloze dood sterven, hier zit niemand op te wachten.

Tracklist:
1. Never Change
2. Fashionidle
3. Thinkin'
4. Lullaby
5. Outside Reality
6. Sorry
7. The Only Loving One
8. Halfwords
9. Samara
10. Son Of A Dream

Score: 60 / 100

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 20 maart 2005

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.