Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete song uit 2025?

1914 - 1916 (The Südtirol Offensive)
Amenra - Forlorn
Amon Amarth - We Rule The Waves
Arjen Anthony Lucassen - Our Final Song
Behemoth - The Shit Ov God
Coroner - Symmetry
Disturbed - I Will Not Break
Dream Theater - Midnight Messiah
Electric Callboy - Elevator Operator
Epica - Cross The Divide
Ghost - Satanized
Helloween - Universe (Gravity For Hearts)
Kreator & Britta Görtz - Tränenpalast
Linkin Park - Up From The Bottom
Lorna Shore - Oblivion
Mayhem - Weep For Nothing
Megadeth - Tipping Point
Paradise Lost - Silence Like The Grave
Poppy, Amy Lee & Courtney LaPlante - End Of You
Sabaton - Templars
Testament - Infanticide A.I.
Textures & Charlotte Wessels - At The Edge Of Winter
Till Lindemann - Und Die Engel Singen
Volbeat - By A Monster’s Hand
een ander nummer uit 2025, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Allan Schwartzberg (Mountain) - 83
  • Bart Maris (X-Legged Sally) - 60
  • Cameron Heacock (American Head Charge) - 47
  • Chris King (Antonamasia) - 42
  • Edgar Winter (The Edgar Winter Group) - 79
  • Hugh McDonald (Bon Jovi) - 75
  • Jake Holmes - 86
  • Jared Anderson (Hate Eternal)† - 50
  • Oliver Weislogel (Stormwitch) - 55
  • Parker Lundgren (Queensrÿche) - 39

Vandaag overleden:
  • Ian "Lemmy" Kilmister (Motörhead) - 2015
  • Jimmy "The Rev" Sullivan (Avenged Sevenfold) - 2009
Review

Dark-N - Loading Complete
Jaar van release: 2005
Label: Thundering Records
Dark-N - Loading Complete
Dat in Frankrijk niet zo groot is op het gebied van metal is al te vaak uitgezet in matige introducties van teveel matige artikelen over teveel matige Franse bands, waarmee dat oninteressante feit zichzelf al heeft ontkracht. Om nog een schamele duit in het zakje te doen gooit het matige label Thundering Records nog een oninteressante band op de Grote Stapel Inferieuriteit© die inmiddels als een lawine stront de denkbeeldige metalfan.nl redactie wegvaagt. Wat een pret.

Dark-N is de naam, uit Franse underground bestaat de faam. Dit is niet je alledaagse gothic rockband met een zangeres, neen, dit is een band met bassiste en een mannelijke zangeres. Verrassing, hihihi! Dat Finnen van zuipen weten is algemeen bekend, en deze Franse Fransozen uit Frankrijk drinken graag een glaasje mee. Dark-N tapt uit het vaatje van HIM en Entwine, en slaat zonder enige inspiratie de glaasjes achterover. De bleke bandleden profileren zich graag als een soort prinsen en prinses der duisternis die graag met beetjes hun bloed door de sneeuw laten lopen en gitzwarte teksten schrijven.

Dat de semi-depri rock een suicidaal nog aan het lachen zou maken is wellicht een probleem. Veel songs onderscheiden zich niet van de halfharde rocksongs die veel Amerikaanse acts schrijven. Zelfs de cover van een ijskoude band als The Cure heeft een zekere feestelijkheid. Leuke muziek hoor, maar weinig verheffend en geenszins duister. So much for the darkness. Plaats dit soort bands alsjeblieft in het voorprogramma van een 69 Eyes of laat ze een snelle pijnloze dood sterven, hier zit niemand op te wachten.

Tracklist:
1. Never Change
2. Fashionidle
3. Thinkin'
4. Lullaby
5. Outside Reality
6. Sorry
7. The Only Loving One
8. Halfwords
9. Samara
10. Son Of A Dream

Score: 60 / 100

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 20 maart 2005

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.