Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 16-10-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Apostolos "Laki" Zaios (Human Fortress) - 54
  • B.B. King† - 100
  • Dave Sabo (Skid Row) - 61
  • Dianne Melichar (Crimsonfire) - 47
  • Mikko Heikkilä (Sinamore) - 47
  • Muhannad "Phexataan" Bursheh (Tyrant Throne) - 40
  • Raul (Ecthalion) - 46

Vandaag overleden:
  • Andrew Howard (Twisted Method) - 2005
  • Marc Bolan (T. Rex) - 1977
Review

Imperial Sodomy - Demolished
Jaar van release: 2004
Label: Diamond Productions
Imperial Sodomy - Demolished
Brute Death Metal op z’n Frans, een simpele beginnerscursus in vijf eenvoudige stappen.

1. Men neme vier (inclusief uzelf) technisch begaafde muzikanten, in de bezetting gitaar/gitaar/bas/drums;
2. Luister als voorbereiding collectief naar enige inspirerende klassiekers uit het verleden. Platen van Morbid Angel, Suffocation en Cannibal Corpse zijn aan te raden;
3. Injecteer de aanwezige drummer met een sufficiënte dosis zuivere cafeïne en begin met spelen;
4. Aan dit mengsel dient u nog toe te voegen een misantropische zanger met een hippiefobie en schuurpapier op zijn stembanden;
5. Breng het geheel onder een simpel te onthouden en nietszeggende naam op de markt. Gefeliciteerd, u bent een Brute Death Metal band.

Dit is in het kort het recept wat Imperial Sodomy gevolgd moet hebben bij het maken van Demolished en het dient gezegd, het resultaat mag er best wezen. Megabrute en supersnelle Death met een grindtintje waar ze in Amerika hele legioenen bands van hebben. Natuurlijk zijn de invloeden hoofdzakelijk terug te vinden onder de noemen Suffocation on XTC, met een vleugje Anal Cunt en Meat Shits in de teksten. Omdat de heren hun instrumenten prima beheersen en bovendien best leuke songs schrijven komt Imperial Sodomy wel boven de grijze massa uit, maar de eerlijkheid gebied te zeggen dat het weinig scheelt, of men was kopje onder gegaan. Een leuke cd voor de mensen die aan één Gorgasm nog niet genoeg hebben, hoewel het niveau van die band wel een trapje hoger ligt.

Tracklist:
1. Cool Shit
2. Castrated
3. Suicidation
4. I Hate Humans
5. Disfigured Lacerator
6. Flesh Corruption
7. Mortal Unleashed
8. Chaos And Muscles
9. Death Forge
10. Death Is All

Score: 71 / 100

Reviewer: Rascul
Toegevoegd: 4 december 2004

Meer Imperial Sodomy:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.