Enquête

Wat is jouw favoriete song van ZZ Top?

Arrested For Driving While Blind
Blue Jean Blues
Brown Sugar
Cheap Sunglasses
Doubleback
Gimme All Your Lovin'
I Gotsta Get Paid
I'm Bad, I'm Nationwide
Jesus Just Left Chicago
Just Got Paid
La Grange
Legs
Mescalero
My Head's In Mississippi
Pearl Necklace
Pincushion
Rough Boy
Sharp Dressed Man
She's Just Killing Me
Sleeping Bag
Tube Snake Boogie
Tush
Viva Las Vegas
Waitin' For The Bus
een andere kraker van ZZ Top

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 23-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Christian Hector (Ahab) - 50
  • Elwood Francis (ZZ Top) - 65
  • Johan Längqvist (Candlemass) - 63
  • Keith Moon (The Who)† - 80
  • Mike Clink (producent) - 74

Vandaag overleden:
  • Joey LaCaze (Eyehategod) - 2013
Review

The KillerHertz - A Mirror's Portrait
Jaar van release: 2017
Label: Dr. Music Records

The KillerHertz - A Mirror's Portrait

De Deense viermansformatie The KillerHertz levert met A Mirror’s Portrait de tweede langspeler af. Het is de opvolger van A Killer Anthem (2014). De heren maken onvervalste hardrock zonder veel poespas die (aldus de biografie) enerzijds modern en fris moet klinken en anderzijds refereert aan bands uit de jaren tachtig en negentig. Het is de modernere en ook popperige inslag die overheerst. Ondanks dat de mannen reeds de nodige ervaring in andere bands hebben opgedaan (PitchBlack, The Omnihil), resulteert dit in nummers die springerig en onvolwassen klinken.

Wat betreft musiceren is het over het algemeen aardig, met hier en daar noemenswaardige gitaarpartijen. Wanneer het op het schrijven van een goede rocksong komt, laat de groep het veelal afweten. Het is niet direct vervelend om naar te luisteren, maar de nummers onderscheiden zich te weinig van elkaar en van andere groepen in het moderne(re) hardrockgenre om een blijvende indruk achter te laten. De generieke melodielijnen, standaard refreinen en achtergrondzang verworden al snel tot een langdradige eenheidsworst. Met name op het tweede deel van de plaat. Daarnaast is de stem van Thomas Trold niet onaardig, maar zijn de teksten veelal onverstaanbaar.

A Mirror’s Portrait bevat een aantal leuke nummers, maar weet als langspeler niet te overtuigen. Live, met een biertje in de hand, is deze Deense rock waarschijnlijk goed te pruimen, maar op plaat inwisselbaar.

Tracklist:
1. Black Canvas
2. The Curse Of 2.7.7.0
3. Teenage Rebellion
4. Shadow Of Night
5. Persuit For Perfection
6. A Mirror’s Portrait
7. Crash And Burn
8. Savior
9. When The Curtains Fall
10. Renegade Patrol

Score: 60 / 100

Reviewer: Waldie
Toegevoegd: 25 februari 2018

Zoeken
    21 augustus:
  • Azatoth - Carnal Lust of Blasphemy
  • Cutthroat - The Purge
  • Dark Funeral - A Beast To Praise
  • Karen Dió - Fugaz
  • Kindred North - Kindred North
  • Korpse - Forbid EP
  • Martyrium - Malevolent
  • Rocketsuite Rogue - Hello, Apocalypse!
  • Triskelyon - Metalmorphosis
  • Tsirhic - To Satan I Reply...
  • 22 augustus:
  • Bleeding Antlers - Songs of Praise
  • 24 augustus:
  • Sarcoma - Ponzoña
  • 26 augustus:
  • Ghost - 2 Big To Rig (concertfilm)
  • 27 augustus:
  • Savage Grace - Live In Europe (dvd)
  • 28 augustus:
  • Airbourne - Airbourne
  • Beseech - Future. Present. Past.
  • Colorblind - Who Sold You This Truth ++ Was It Yours To Hold
  • Exumer - Death Mask Messiah
  • Flotsam And Jetsam - Rats In The Temple
  • In This Moment - Witch
  • Kamelot - Dark Asylum
  • Nephila - Huldra
  • Petrosa - Roadburn Chronicles
  • Projector - Before the Last Light
  • Sunscorched - Blood of the Badlands
  • Unholy Redeemer - Journey Beyond Death

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.