Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

17-10-2021

Concert Agenda 2022


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


Januari:
9 jan.
Amaranthe en Beyond The Black
Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
9 jan.
Hexis
Mezz, Breda
9 jan.
Shadow Of Intent
013, Tilburg
13 jan.
Godspeed You! Black Emperor
Paradiso, Amsterdam
14 jan.
Fleddy Melculy
Gebr. De Nobel, Leiden
15 jan.
Taake en Kampfar
Gebr. De Nobel, Leiden
21 jan.
Amenra
Effenaar, Eindhoven
21 jan.
Imperial Age
Baroeg, Rotterdam
22 jan.
ACDC UK, Up The Irons en Imitallica
Gebr. De Nobel, Leiden
22 jan.
Metalfest No Sleep
Wieleman, Westervoort
Met Komatsu, Cryptosis, Lifelong, Godscum, Carnation, Mouflon, Killing Cult Society
23 jan.
Cirith Ungol, Night Demon en Cobra Spell
De Klinker, Aarschot
23 jan.
Imperial Age
Willemeen, Arnhem
25 jan.
Imperial Age
Ragnarok, Bree (BelgiŽ)
28 jan.
Kingfisher Sky en Ann My Guard
Baroeg, Rotterdam
29 jan.
Ann My Guard en Kingfisher Sky
Mezz, Breda
29 jan.
Up The Irons
Baroeg, Rotterdam
30 jan.
Deathstars
Kavka, Antwerpen

Februari:
2 feb.
Deathstars
Luxor, Keulen
2 feb.
Harakiri For The Sky
Turock, Essen (Duitsland)
2 feb.
Swallow The Sun en Avatarium
Essigfabrik, Keulen
3 feb.
Deathstars
TivoliVredenburg, Utrecht
3 feb.
Halestorm
013, Tilburg
3 feb.
Harakiri For The Sky
De Kreun, Kortrijk
3 feb.
Swallow The Sun en Avatarium
Matrix, Bochum
4 feb.
Haken
Essigfabrik, Keulen
4 feb.
Harakiri For The Sky
Willemeen, Arnhem
4 feb.
Soen
Melkweg, Amsterdam
5 feb.
Haken
Doornroosje, Nijmegen
5 feb.
Harakiri For The Sky
Gebr. De Nobel, Leiden
6 feb.
Amaranthe en Beyond The Black
TivoliVredenburg, Utrecht
6 feb.
Haken
Melkweg, Amsterdam
11 feb.
Arcturus en Iotunn
Baroeg, Rotterdam
11 feb.
Semblant, As I May, Secret Rule en Structural
Rock Palast, Bochum
12 feb.
Semblant, As I May, Secret Rule en Structural
Baroeg, Rotterdam
13 feb.
Semblant, As I May, Secret Rule en Structural
Belvedere, Namen (Namur)
14 feb.
Beartooth, Motionless In White en Stray From The Path
013, Tilburg
14 feb.
Enslaved, Intronaut, Obsidian Kingdom en Crown
Utrecht, De Helling
15 feb.
Mono
Luxor, Keulen
16 feb.
Battle Beast
Biebob, Vosselaar
16 feb.
Skynd
Melkweg, Amsterdam
16 feb.
Starset en VOLA
Melkweg Max, Amsterdam
17 feb.
Decapitated, Black Tongue, Heart Of A Coward en Inferi
Kavka, Antwerpen
17 feb.
Inhumate, Teethgrinder en Distaste
Baroeg, Rotterdam
18 feb.
Alcest en Hangman's Chair
Neushoorn, Leeuwarden
18 feb.
Decapitated, Black Tongue, Heart Of A Coward en Inferi
Kulttempel, Oberhausen
18 feb.
Katatonia, Sůlstafir en SOM
Patronaat, Haarlem
19 feb.
Decapitated, Black Tongue, Heart Of A Coward en Inferi
Dynamo, Eindhoven
19 feb.
Katatonia, Sůlstafir en SOM
Essigfabrik, Keulen
19 feb.
Swallow The Sun en Avatarium
Entrepot, Brugge
19 feb.
Tony Macalpine
Baroeg, Rotterdam
20 feb.
Orden Ogan, Brothers Of Metal en Wind Rose
Doornroosje, Nijmegen
22 feb.
Battle Beast
Zeche, Bochum
22 feb.
Decapitated, Black Tongue, Heart Of A Coward en Inferi
Patronaat, Haarlem
22 feb.
Katatonia, Sůlstafir en SOM
Trix, Antwerpen
23 feb.
Swallow The Sun en Avatarium
Doornroosje, Nijmegen
27 feb.
Suffocation, Belphegor, Hate, Necrosy en Skaphos
Baroeg, Rotterdam
28 feb.
Nervosa en Warbringer
Hell, Diest

Maart:
1 mrt.
Nervosa, Warbringer en Warfect
Baroeg, Rotterdam
2 mrt.
Mono
Zappa, Antwerpen
2 mrt.
Nervosa en Warbringer
Willemeen, Arnhem
3 mrt.
Nervosa en Warbringer
Resonanzwer, Oberhausen
3 mrt.
Septicflesh, Carach Angren, On Thorns I Lay en Naraka
Patronaat, Haarlem
4 mrt.
Avatar
013, Tilburg
4 mrt.
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
4 mrt.
Epica, Apocalyptica en Wheel
AFAS Live, Amsterdam
4 mrt.
Nervosa en Warbringer
Helios 37, Keulen
4 mrt.
Septicflesh, Carach Angren, On Thorns I Lay en Naraka
Biebob, Vosselaar
5 mrt.
Nervosa, Warbringer en Warfect
Bastard Club, OsnabrŁck
6 mrt.
Spidergawd en Draken
Doornroosje, Nijmegen
7 mrt.
Epica, Apocalyptica en Wheel
AB, Brussel
9 mrt.
Cult Of Luna, Alcest en Svalbard
TivoliVredenburg, Utrecht
10 mrt.
Cult Of Luna, Alcest en Svalbard
Depart, Kortrijk
10 mrt.
Starset en VOLA
Live Music Hall, Keulen
12 mrt.
Feuerengel
013, Tilburg
12 mrt.
Orphaned Land
Willemeen, Arnhem
12 mrt.
Starset en VOLA
Trix, Antwerpen
14 mrt.
Revenge, Embrace Of Thorns, MisĢyrming en Ultra Silvam
Baroeg, Rotterdam
17 mrt.
Tarja en Temperance
Doornroosje, Nijmegen
19 mrt.
Das Oktober Metalfest
Klokgebouw, Eindhoven
Met Korpiklaani, Destruction, Evile e.v.a.
19 mrt.
Draconian en Nightfall
Metropool, Enschede
19 mrt.
Thanatos, Bodyfarm en The Invict
Baroeg, Rotterdam
20 mrt.
Draconian en Nightfall
Baroeg, Rotterdam
20 mrt.
Evanescence en Within Temptation
Paleis 12, Brussel
20 mrt.
Fuzz
Doornroosje, Nijmegen
21 mrt.
Draconian en Nightfall
Zappa, Antwerpen
21 mrt.
Evanescence en Within Temptation
Paleis 12, Brussel
25 mrt.
Pestilence en Misanthropia
Effenaar, Eindhoven
26 mrt.
Ingested, Vulvodynia, Vctms en Bound In Fear
De Klinker, Aarschot
27 mrt.
Ingested, Vulvodynia, Vctms en Bound In Fear
Kulttempel, Oberhausen
28 mrt.
The Ruins of Beverast, Grave Miasma en Fuoco Fatuo
Baroeg, Rotterdam
29 mrt.
Ingested, Vulvodynia, Vctms en Bound In Fear
Patronaat, Haarlem
30 mrt.
As I Lay Dying, Dying Fetus en Emmure
013, Tilburg

April:
1 apr.
Septicflesh, Carach Angren, On Thorns I Lay en Naraka
Turbinehalle 2, Oberhausen
5 apr.
The Sisters Of Mercy
Doornroosje, Nijmegen
8 apr.
Baest
Merleyn, Nijmegen
8 apr.
Deicide, Krisiun en Crypta
Neushoorn, Leeuwarden
8 apr.
Deicide, Krisiun en Crypta
Neushoorn, Leeuwarden
9 apr.
Deicide, Krisiun en Crypta
Durbuy Rock Festival
9 apr.
Highway Chile, Boneheadz, Impact en Ear Danger
Baroeg, Rotterdam
9 apr.
Serenity, Sascha Paeth's Masters Of Ceremony en Victorius
Turock, Essen
10 apr.
Dark Tranquillity en Ensiferum
Doornroosje, Nijmegen
10 apr.
Serenity, Sascha Paeth's Masters Of Ceremony en Victorius
Patronaat, Haarlem
11 apr.
Dark Tranquillity en Ensiferum
Patronaat, Haarlem
11 apr.
Evanescence en Within Temptation
Ziggodome, Amsterdam
11 apr.
Serenity, Sascha Paeth's Masters Of Ceremony en Victorius
Bastard Club, OsnabrŁck
12 apr.
Cytotoxin, Extermination Dismemberment, Bonecarver en Necrotted
Baroeg, Rotterdam
12 apr.
Evanescence en Within Temptation
Ziggodome, Amsterdam
12 apr.
Manowar
Ahoy, Rotterdam
12 apr.
Serenity, Sascha Paeth's Masters Of Ceremony en Victorius
Metropool, Enschede
13 apr.
Serenity, Sascha Paeth's Masters Of Ceremony en Victorius
De Klinker, Aarschot
14 apr.
Eisbrecher
Effenaar, Eindhoven
15 & 16 apr.
Prognosis festival
Effenaar, Eindhoven
Met Enslaved, Haken, Focus, The Ocean e.v.a.
16 apr.
Evil Invaders, Cryptosis en Schizophrenia
Baroeg, Rotterdam
16 apr.
Helloween en Hammerfall
013, Tilburg
18 apr.
Primordial, Naglfar en Rome
Effenaar, Eindhoven
20 apr.
Devin Townsend
AB, Brussel
21 apr.
Deicide, Krisiun en Crypta
Turock, Essen
22 apr.
Devin Townsend
Carlswerk Victoria, Keulen
24 apr.
Impericon Festival
Turbinenhalle, Oberhausen
met o.a. Leaves Eyes, Narnia, Temperance en Eric Clayton And The Nine
29 apr.
t/m 1 mei.
Netherlands Deathfest
Effenaar, Eindhoven
Met Immolation, Autopsy, Dismember, Benediction e.v.a.
30 apr.
t/m 1 mei.
Verenation of The Dead
Baroeg, Rotterdam

Mei:
6 mei.
Enforcer, Skull Fist en Ambush
Baroeg, Rotterdam
6 & 7 mei.
Sonic Whip festival
Doornroosje, Nijmegen
8 mei.
Deicide, Krisiun en Crypta
Dynamo, Eindhoven
8 mei.
Deicide, Krisiun en Crypta
Dynamo, Eindhoven
8 mei.
Meshuggah
Palladium, Keulen
8 mei.
Occtober Tide en Noctem
Baroeg, Rotterdam
13 mei.
Anneke van Giersbergen
Stevenskerk, Nijmegen
13 mei.
H.E.A.T, Reach en Temple Balls
Baroeg, Rotterdam
14 mei.
Anneke van Giersbergen
Grote Kerk, Zwolle
15 mei.
Anneke van Giersbergen
Orangerie, Den Bosch
17 mei.
Firewind en Eleine
Kantine, Keulen
18 mei.
Firewind en Eleine
Metropool, Enschede
18 mei.
Meshuggah
013, Tilburg
19 mei.
Anneke van Giersbergen
Annakerk, Amstelveen
19 mei.
Oranssi Pazuzu, Deafkids en Sturle Dagsland
De Helling, Utrecht
20 mei.
Anneke van Giersbergen
Annakerk, Amstelveen
20 mei.
Oranssi Pazuzu, Deafkids en Sturle Dagsland
Bolwerk, Sneek
21 mei.
Anneke van Giersbergen
Noorderkerk, Sneek
22 mei.
Anneke van Giersbergen
Paterskerk, Eindhoven
23 mei.
Meshuggah
AB, Brussel
24 mei.
Russian Circles
Trix, Antwerpen
26 mei.
Firewind en Eleine
De Pul, Uden

Juni:
3 t/m 5 jun.
Rock Hard festival
Amphitheater, Gelsenkirchen (Duitsland)
3 t/m 5 jun.
Vestrock
Hulst
4 jun.
Wolfmother
Effenaar, Eindhoven
8 t/m 11 jun.
Sweden Rock festival
SŲlvesborg (Zweden)
Met Guns n' Roses e.v.a.
9 t/m 12 jun.
Nova Rock festival
Pannonia Fields, Nickelsdorf (Oostenrijk)
10 t/m 12 jun.
Into The Grave
Oldehoofsterkerkhof, Leeuwarden
16 t/m 19 jun.
Copenhell
Kopenhagen (Denemarken)
Met Iron Maiden e.v.a.
16 t/m 19 jun.
Graspop Metal Meeting
Dessel (BelgiŽ)
Met Iron Maiden, Judas Priest e.v.a.
19 jun.
Faith No More
AFAS Live, Amsterdam
23 t/m 25 jun.
Tons Of Rock festival
Oslo (Noorwegen)
Met Iron Maiden, Faith No More, Deep Purple, Five Finger Death Punch, Opeth, Mastodon e.v.a.
27 jun.
Iron Maiden en Airbourne
Gelredome, Arnhem

Juli:
4 jul.
Rammstein
Goffertpark, Nijmegen
5 jul.
Rammstein
Goffertpark, Nijmegen
8 jul.
Grima, Ultar en Bloody Tyrant
Oldenburg
9 jul.
Grima, Ultar en Bloody Tyrant
Willemeen, Arnhem
9 jul.
Mastodon en Planet Of Zeus
013, Tilburg
10 jul.
Grima, Ultar en Bloody Tyrant
Gent
25 jul.
Transatlantic
013, Tilburg
26 jul.
Judas Priest
013, Tilburg

Augustus:
3 aug.
Rammstein
Park De Nieuwe Koers, Oostende (BelgiŽ)
4 aug.
Rammstein
Park De Nieuwe Koers, Oostende (BelgiŽ)
4 t/m 6 aug.
Wacken Open Air
Wacken (Duitsland)
12 t/m 14 aug.
Alcatraz Hard Rock & Metal Festival
De Lange Munte, Kortrijk (BelgiŽ)
20 & 21 aug.
Dynamo Metalfest
Ijssportcentrum, Eindhoven
Met Kreator, Testament, Jinjer, Sacred Reich e.v.a.
29 aug.
Imperial Triumphant
Merleyn, Nijmegen

September:
10 sep.
Baroeg Open Air
Zuiderpark, Rotterdam
Met Napalm Death, Atari Teenage Riot e.v.a.
16 sep.
Evergrey, Fractal Universe en Virtual Symmetry
Dynamo, Eindhoven
18 sep.
Tribulation, BÝlzer en Molassess
Tivoli De Helling, Utrecht
20 sep.
Tribulation, BÝlzer en Molassess
Biebob, Vosselaar
24 sep.
Samael en Diabolical
Arnhem
25 sep.
Evergrey, Fractal Universe en Virtual Symmetry
Gebr. De Nobel, Leiden
25 sep.
Samael en Diabolical
Eindhoven
25 sep.
Samael en Diabolical
Effenaar, Eindhoven
25 sep.
Tribulation, BÝlzer en Molassess
Turock, Essen

Oktober:
1 okt.
MaYaN en Off The Cross
Effenaar, Eindhoven
4 okt.
Samael en Diabolical
Hasselt
5 okt.
Samael en Diabolical
Essen
7 okt.
Evergrey, Fractal Universe en Virtual Symmetry
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
10 okt.
Anthrax en Municipal Waste
Ancienne Belgique, Brussel (BelgiŽ)
11 okt.
Anthrax en Municipal Waste
013, Tilburg
16 okt.
Gutalax, Spasm en Guinaepig
Baroeg, Rotterdam
22 okt.
Arch Enemy, Behemoth, Carcass en Unto Others
Mainstage, Den Bosch

November:
6 nov.
August Burns Red, Bury Tomorrow, Miss May I en Thornhill
Effenaar, Eindhoven
6 nov.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Entrepot, Brugge
11 nov.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Turock, Essen
12 nov.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Doornroosje, Nijmegen
13 nov.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Gebr. De Nobel, Leiden
19 nov.
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht
20 nov.
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht

December:
1 dec.
Powerwolf, Dragonforce en Warkings
AFAS Live, Amsterdam
4 dec.
Molasses, Verwoed en Doodswens
Iduna, Drachten