Metalfan.nl - Metal nieuws, reviews, interviews en meer...

25-10-2020

Concert Agenda 2021


[ Ontbrekend concert doorgeven ]


Januari:
8 jan.
Essen Death Feast (met The Black Dahlia Murder, Vulvodynia, Rings Of Saturn, Viscera, Stillbirth en XavlegbmaofffassssitimiwoamndutroabcwapwaeiippohfffX
Turock, Essen (Duitsland)
16 jan.
Dool en Ggu:ll
't Beest, Goes
16 jan.
Taake, Kampfar en Necrowretch
Gebr. De Nobel, Leiden
19 jan.
Taake, Kampfar en Necrowretch
Zappa, Antwerpen
21 jan.
Taake, Kampfar en Necrowretch
Willemeen, Arnhem
23 jan.
Dool en Ggu:ll
Doornroosje, Nijmegen
23 jan.
The Black Dahlia Murder, Rings Of Saturn en Viscera
Biebob, Vosselaar (BelgiŽ)
29 jan.
Oliver Dawson Saxon
Astrant, Ede
30 jan.
Oliver Dawson Saxon
Ma Kelly's, Frieschepalen
31 jan.
Oliver Dawson Saxon
Oefenbunker, Landgraaf
31 jan.
The Ocean, Pg.lost, Hypno5e en Svalbard
Hedon, Zwolle
31 jan.
Tribulation, BÝlzer en Molassess
Tivoli De Helling, Utrecht

Februari:
1 feb.
Tribulation, BÝlzer en Molassess
Biebob, Vosselaar
2 feb.
The Black Dahlia Murder, Rings Of Saturn en Viscera
Q-Factory, Amsterdam
3 feb.
The Black Dahlia Murder, Rings Of Saturn en Viscera
Metropool, Enschede
5 feb.
Harakiri For The Sky, Schammasch en Gaerea
Willemeen, Arnhem
6 feb.
Harakiri For The Sky, Schammasch en Gaerea
Gebr. De Nobel, Leiden
7 feb.
Lucifer en Year Of The Goat
Willem Twee, Den Bosch
7 feb.
Tribulation, BÝlzer en Molassess
Turock, Essen
12 feb.
Ball Noir, Scarlet Stories en Askara
Gigant, Apeldoorn
14 feb.
Raven, Crystal Viper, Kill Ritual en Cyber Strike
Baroeg, Rotterdam
17 feb.
Serenity, Victorious, Ad Infinitum en Masters Of Ceremony
De Klinker, Aarschot (BelgiŽ)
19 feb.
Dool en Secrets of the Moon
Paradiso, Amsterdam
21 feb.
Dool en Secrets of the Moon
Zappa, Antwerpen (BelgiŽ)
25 feb.
Inhumate, Teethgrinder en Distaste
Baroeg, Rotterdam

Maart:
5 mrt.
Semblant, As I May, Secret Rule en Vii Arc
Baroeg, Roterdam
10 mrt.
Cadaver, Atheist, Svart Crown en From Hell
Kulttempel, Oberhausen
11 mrt.
Cadaver, Atheist, Svart Crown en From Hell
Gigant, Apeldoorn
11 mrt.
The Sisters Of Mercy en A.A. Williams
Doornroosje, Nijmegen
13 mrt.
Metalworksfest XL
Kubox, Kuurne
met o.a. Altar, Schizophrenia en Oceans
18 mrt.
Tarja en Temperance
Doornroosje, Nijmegen
19 mrt.
Finntroll
013, Tilburg
19 & 20 mrt.
Prognosis festival
Effenaar, Eindhoven
21 mrt.
Draconian en Nightfall
Baroeg, Rotterdam
23 mrt.
Geoff Tate
Boerderij, Zoetermeer
23 mrt.
Kraanium, Epicardiectomy, Putrid Pile en Anime Torment
Baroeg, Rotterdam

April:
1 apr.
Mayhem en Mortiis
013, Tilburg
2 apr.
Orphaned Land, Dead Venus en Ring Of Gyges
Willemeen, Arnhem
2 t/m 4 apr.
Paaspop
De Molenheide, Schijndel
3 apr.
Orphaned Land, Dead Venus en Ring Of Gyges
Boerderij, Zoetermeer
8 apr.
Manowar
Ahoy, Rotterdam
9 t/m 11 apr.
FemME (Female Metal Event)
nog niet bekend
11 apr.
Amaranthe en Beyond The Black
Trix, Antwerpen (BelgiŽ)
15 t/m 18 apr.
Roadburn festival
In en rondom 013, Tilburg
16 apr.
Humanity's Last Breath, Black Tongue en Cabal
De Klinker, Aarschot (BelgiŽ)
17 apr.
Humanity's Last Breath, Black Tongue en Cabal
Hal25, Alkmaar
18 apr.
Orden Ogan, Brothers Of Metal en Wind Rose
Doornroosje, Nijmegen
19 apr.
Wolfheart, Mors Principium Est, Bloodred Hourglass en Atlas
Baroeg, Rotterdam
24 apr.
Unprocessed
Merleyn, Nijmegen
25 apr.
Epica, Apocalyptica en Wheel
AFAS Live, Amsterdam
29 apr.
Therapy?
Gebouw-T, Bergen Op Zoom
30 apr.
Brant Bjork en Maidavale
Doornroosje, Nijmegen

Mei:
1 mei.
Sacri Monti en Temple Fang
013, Tilburg
7 mei.
Enforcer, Skull Fist en Ambush
Baroeg, Rotterdam
7 mei.
Oranssi Pazuzu, Deafkids en Sturle Dagsland
Bolwerk, Sneek
7 & 8 mei.
Sonic Whip festival
Doornroosje, Nijmegen
8 mei.
Oranssi Pazuzu, Deafkids en Sturle Dagsland
De Helling, Utrecht
9 mei.
Amaranthe en Beyond The Black
TivoliVredenburg, Utrecht
10 mei.
Enslaved, Intronaut, Obsidian Kingdom en CROWN
Tivoli De Helling, Utrecht
13 mei.
I Prevail
013, Tilburg
13 mei.
Oranssi Pazuzu, Deafkids en Sturle Dagsland
Le Botanique, Brussel (BelgiŽ)
14 mei.
Scarlet Stories en Golden Caves
Willem Twee, Den Bosch
21 t/m 23 mei.
Rock Hard festival
Amphitheater, Gelsenkirchen (Duitsland)
22 & 23 mei.
Antwerp Metal Fest
Fort Merksem, Merksem (BelgiŽ)

Juni:
4 t/m 6 jun.
Vestrock
Hulst
8 jun.
Korn
AFAS Live, Amsterdam
17 t/m 20 jun.
Graspop Metal Meeting
Dessel (BelgiŽ)
24 t/m 26 jun.
Jera On Air
Ysselsteyn
Met The Offspring, Life Of Agony, The Hives e.v.a
24 t/m 26 jun.
Tons Of Rock festival
Oslo (Noorwegen)
Met Faith No More, Deep Purple, Amon Amarth, Within Temptation, Accept. e.v.a
25 jun.
Blind Guardian
Volt, Sittard
25 jun.
Thanatos, Bodyfarm en The Invict
Baroeg, Rotterdam
26 jun.
Midsummer Prog
Openluchttheater, Valkenburg
27 jun.
Iron Maiden
Sportpaleis, Antwerpen

Juli:
1 t/m 3 jul.
Dokk'em Open Air
Dokkum
met Epica, Dragonforce, Death Angel, Abbath e.v.a.
10 t/m 12 jul.
Bospop
Evenemententerrein, Weert
10 jul.
Iron Maiden en Airbourne
Gelredome, Arnhem
27 jul.
Judas Priest
013, Tilburg
28 t/m 31 jul.
Wacken Open Air
Wacken (Duitsland)
31 jul.
Skid Row
Effenaar, Eindhoven

Augustus:
1 aug.
Skid Row en Methusalem
Iduna, Drachten
3 aug.
Rammstein
Goffertpark, Nijmegen
12 t/m 15 aug.
Alcatraz Hard Rock & Metal Festival
Kortrijk (BelgiŽ)
21 & 22 aug.
Dynamo Metalfest
Ijssportcentrum, Eindhoven
Met Heaven Shall Burn, Bay Area Interthrasional, Candlemass e.v.a.

September:
1 sep.
Girlschool, Alcatrazz en Asomvel
Metropool, Hengelo
4 sep.
Schoonebeek Deathfest
De Boo, Schoonebeek
11 sep.
Baroeg Open Air
Zuiderpark, Rotterdam
17 sep.
Sanctuary with Halcyon Way
Aarschot, De Klinker
17 sep.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
Metropool, Enschede
18 sep.
Metal Experience Fest, met o.a. Sanctuary
Leiden, Gebr. de Nobel
21 sep.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
Tilburg, 013
22 sep.
Visions Of Atlantis, Ye Banished Privateers en Ad Infinitum
Utrecht, Tivoli De Helling
30 sep.
MaYaN
Kulttempel, Oberhausen

Oktober:
1 okt.
MaYaN
Metropool, Enschede
2 okt.
Das Oktober Metalfest
Klokgebouw, Eindhoven
2 okt.
MaYaN
Effenaar, Eindhoven
12 okt.
Twilight Force
Doornroosje, Nijmegen
15 okt.
UFO
013, Tilburg
19 okt.
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht
20 okt.
Opeth
TivoliVredenburg, Utrecht

November:
4 nov.
Bleed From Within
Doornroosje, Nijmegen
11 nov.
Doro
Trix, Antwerpen
13 nov.
Doro
Neushoorn, Leeuwarden
13 nov.
Fleshgod Apocalypse en Ex Deo
Doornroosje, Nijmegen
27 nov.
Beast In Black
013, Tilburg

December:
1 dec.
Insomnium en Omnium Gatherum
Utrecht, Tivoli De Helling
2 dec.
Insomnium en Omnium Gatherum
Nijmegen, Doornroosje
3 dec.
Heilung
013, Tilburg
3 dec.
Tarja
Paterskerk, Eindhoven
Kerstshow
10 & 11 dec.
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Met My Dying Bride, Rotting Christ, Unleashed e.a.
12 dec.
Lamb Of God en Kreator
013, Tilburg