Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Sebastian Bach vervangt Dee Snider bij Twisted Sister. Zou jij het resultaat graag live willen meemaken?

Ja, ik wil Twisted Sister graag live zien met Sebastian Bach
Ach, als ik het op een festival tegenkom, ga ik wel kijken
Nou, ik wil ze best zien, maar dan wel onder een andere bandnaam
Alleen als Twisted Sister nu met Bach weer make-up gaat dragen
Nee, zonder Dee Snider is het geen Twisted Sister
Nee, Sebastian Bach lijkt me ongeschikt voor Twisted Sister
Nee, de zoon van Dee Snider was de juiste opvolger geweest
Nee, Twisted Sister interesseert me sowieso niet
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 maart:
  • Epinikion, Abstracted Mind en Attractive Chaos
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • Lost Society
  • Poppy, Ocean Grove en Fox Lake
  • 14 maart:
  • Apocalypse Heavy V2
  • Bølzer, Misþyrming, Vitriol en Trepaneringsritualen
  • Carpenter Brut, Master Boot Record en Danger
  • Marcel Coenen & Friends
  • Requiem Aeternam
  • 17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam Clayton (U2) - 66
  • Britta Herzog (Amartia) - 55
  • David Draiman (Disturbed) - 53
  • François Merle (Manigance) - 59
  • Fredrik Lager (Seven Tears) - 38
  • Johan Liefvendahl (Seventh Wonder) - 46
  • Sami Zreik (Slumpark Correctional) - 40
  • Spanky G (The Bloodhound Gang) - 47

Vandaag overleden:
  • Rocky Dzidzornu (The Rolling Stones) - 1993
Review

Transport League - Disconnect Massconnect
Jaar van release: 2003
Label: Seamiew Records
Transport league’s nieuwe album draagt de titel ‘Multiple organ harvest’. De eerste single van dat album is ‘Disconnect massconnect’ en die albumversie vind je hier ook gewoon terug. Bij singles zijn uiteraard vooral de b-kantjes interessant. ‘Never to burn’ is een nummer dat nog nooit is uitgebracht. Ik vermoed dat het om een leftover gaat. Een nummer dat ook gewoon op het nieuwe album had gepast. Daarna volgen nog drie remixen. ‘The severed’ (ook op het nieuwe album terug te vinden in originele versie) wordt twee keer gemixt. De ‘M15 Sonics’ mix is elektronisch en is zeker wel aan te horen. De ‘dentist mix’ van ‘The Severed vind ik echter totaal mislukt.‘Wrapped dead inside’ (ook op het nieuwe album terug te vinden in originele versie) wordt ook lekker verbouwd in een elektronisch beat nummer. Ook deze mix vind ik wel apart maar mooi. Ook al is het vrij moeilijk het nummer te herkennen.

Ik vind het niet echt een speciale maxi single. Dit is dan ook alleen aan te raden voor echte fans die met het kopen van het album nog niet volledig bevredigd zijn. Persoonlijk zou ik aan deze single niet mijn zuurverdiende centjes uitgeven. Voor de rest wil ik nog melden dat punten op deze single niet van toepassing zijn en dat het album ‘Multiple organ harvest’ wel erg aan te raden is.

Tracklist:
1. Disconnect massconnect
2. Never to burn
3. The severed
4. Wrapped dead inside
5. The severed

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 2 december 2003

Meer Transport League:

Transport League - Disconnect Massconnect
Reactie van Roy666 op 19-01-2006 om 18:37u
Score: 100 / 100

IK vind Disconnect Massconnect echt een geweldig liedje! ik ben van plan de cd te gaan kopen, of is hij nog niet in de winkels hier..?

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.