Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    11 december:
  • Clutch
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Eindhoven Metal Meeting Warm Up
  • 12 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Battle Beast, Dominum en Majestica
  • Desolated, Bayway, D Bloc en Sidestep
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Epinikion, Cathubodua en Abstracted Mind
  • 13 december:
  • Bad Omens, The Ghost Inside, Bilmuri
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
  • 14 december:
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
  • 16 december:
  • Imminence
  • Katatonia, Evergrey en Klogr
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian Molko (Placebo) - 53
  • Clay Patrick McBride (fotograaf) - 57
  • Dan Blocker (acteur)† - 97
  • Endre Paksi (Ossian) - 67
  • J Mascis (Dinosaur Jr.) - 60
  • John Cornfield (producent) - 67
  • José Rubio (WarCry) - 47
  • Meg White (The White Stripes) - 51
  • Messiah Marcolin (Candlemass) - 58
  • Mike Young (Devin Townsend) - 46
  • Nicole Ansperger (Eluveitie) - 44
  • Wolf Hoffmann (Accept) - 66
Review

After All - Rejection Overruled
Jaar van release: 2015
Label: Sideburn Records

After All - Rejection Overruled

In de aanloop naar de negende full-length later dit jaar, geeft After All alvast een voorproefje in de vorm van een ep. Rejection Overruled bevat drie tracks die op het nieuwe album zullen staan. De Vlamingen zetten de weg die ze zijn ingeslagen met Dawn Of The Enforcer voort, met een Bay Area-geluid en een flinke dosis power metal.

Dawn Of The Enforcer (2012) was het eerste album met zanger Sammy Peleman. Niets ten nadele van Piet Forcoul, maar Sammy is echt een geweldige zanger en zijn stemgeluid past beter bij de stijl van deze band. Zijn heldere vocalen, met uithalen die doen denken aan Rob Halford en Michael Kiske, hebben een enorm bereik. Dat komt het best tot zijn recht in None Can Defy. Persoonlijk vind ik zijn agressieve zangpartijen mooier, maar dat is een kwestie van smaak.

De titeltrack, waarvoor ook een videoclip is opgenomen, is een heerlijke opener in de stijl van Agent Steel. Na twee tracks boordevol old school thrash, doet de band het wat rustiger aan met een nieuwe versie van Land Of Sin. Voor dit nummer is Andy LaRocque (King Diamond) gestrikt voor een gastsolo.

Er wordt voor het nieuwe album ook deze keer gewerkt met Dan Swanö (Edge Of Sanity, Bloodbath) voor de productie en met Edward J. Repka (Megadeth, Nuclear Assault) voor het herkenbare artwork. Rejection Overruled smaakt in elk geval naar meer, dus laat maar komen die nieuwe plaat.

Tracklist:
1. Rejection Overruled
2. None Can Defy
3. Land Of Sin

Score: 82 / 100

Reviewer: Marc
Toegevoegd: 8 juli 2015

Meer After All:

After All - Rejection Overruled
Reactie van Old Mhb op 08-07-2015 om 10:14u

Waarom geef je een ep met songs uit die later op de full length gaan staan ?

After All - Rejection Overruled
Reactie van Een Metalfan op 08-07-2015 om 10:49u

om lekker extra veel geld te verdienen natuurlijk

After All - Rejection Overruled
Reactie van TesseracT op 08-07-2015 om 12:59u

Uhm, ja, want bands als After All halen hopen geld binnen met hun platenverkoop. Waarschijnlijk kost het uitbrengen van deze ep hen meer geld dan ze er mee kunnen verdienen (ten ontrechte overigens).

After All - Rejection Overruled
Reactie van Jos op 08-07-2015 om 16:39u

Om hun fans niet langer te laten wachten op nieuw materiaal. En de nieuwe plaat te promoten

After All - Rejection Overruled
Reactie van Een Metalfan op 09-07-2015 om 11:08u

meer kosten dan opbrengen...? niet akkoord.
Die mannen zijn steenrijk en worden rijker met de dag...

trouwens heb hen al een paar keer live gezien : top!

After All - Rejection Overruled
Reactie van Een Metalfan op 09-07-2015 om 22:20u

Goede band. Heb de nieuwe nummers op het Rock of Ages festival van afgelopen keer live mogen horen, geweldig!!!

After All - Rejection Overruled
Reactie van Een Metalfan op 09-07-2015 om 23:42u

geweldige band, waar komen zij vandaan.

After All - Rejection Overruled
Reactie van Een Metalfan op 10-07-2015 om 11:35u

komen vanuit België, het land van de frietenbakkers, bierbrouwers en chocolademakers...

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.