Bospop Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in maart 2026 werd uitgebracht?

Angus McSix - Angus McSix And The All-Seeing Astral Eye
Axel Rudi Pell - Ghost Town
Black Label Society - Engines Of Demolition
Erra - Silence Outlives The Earth
Exodus - Goliath
Gaerea - Loss
Hellripper - Coronach
Kate's Acid - Hellbender
Lamb Of God - Into Oblivion
Lion's Share - Inferno
Lost Society - Hell Is A State Of Mind
Machinae Supremacy - Machinae Supremacy
Monstrosity - Screams From Beneath The Surface
Myrath - Wilderness Of Mirrors
Neurosis - An Undying Love For A Burning World
Poison The Well - Peace In Place
Power Paladin - Beyond The Reach Of Enchantment
Temple Of Void - The Crawl
The Gems - Year Of The Snake
Threat Signal - Revelations
Triumpher - Piercing The Heart Of The World
Tyketto - Closer To The Sun
Vreid - The Skies Turn Black
Winterfylleth - The Unyielding Season
een ander studio-album uit maart 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    8 april:
  • Asagraum, Enisum, Convictive en Waldgeflüster
  • Witch Fever
  • 9 april:
  • 1914 en Katla
  • Carnivore A.D.
  • Lord Of The Lost, Dogma en League Of Distortion
  • Morning Again, Becoming A.D. en Provisional
  • Predatory Void en Inferum
  • 10 april:
  • Carnivore A.D.
  • Novelists, TSS en Vianova
  • Year Of The Goat en Firmament
  • Zeke
  • 11 april:
  • Dead Head en Burning
  • Iotunn, In Vain en Nephylim
  • Smyrna Death Fest
  • 13 april:
  • Exhumed en Gruesome
  • Skynd
  • 14 april:
  • Casey, Lastelle en Watch Me Rise
    8 mei:
  • A burial At Sea // Newhvn en Divided
  • Splendidula en Doomcult
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alexi Laiho (Children Of Bodom)† - 47
  • Aries (Hellsaw) - 44
  • Biz Markie† - 62
  • Chris Astley (Xentrix) - 58
  • Christian Lukhaup (Atrocity) - 56
  • Henrik Rangstrup (Chaoswave) - 49
  • Izzy Stradlin (Guns N' Roses) - 64
  • Juho Törmälä (Frostburn) - 40
  • Paul Gray (Slipknot)† - 54
  • Roger Chapman (Family) - 84
  • Steve Howe (Yes) - 79
  • Tore Østby (Conception) - 54

Vandaag overleden:
  • Per Yngve "Dead" Ohlin (Mayhem) - 1991
Review

Demon Eye - Tempora Infernalia
Jaar van release: 2015
Label: Soulseller Records
Demon Eye - Tempora Infernalia
Het Amerikaanse Demon Eye is een band dat het tempo erin houdt. Vorig jaar werd via het Nederlandse label Soulseller Records het debuutalbum Leave The Light uitgebracht en een krappe vijftien maanden later volgt Tempora Infernalia. Dergelijke ijver doet denken aan de jaren zestig en zeventig, waarin bands als Deep Purple en Led Zeppelin makkelijk ieder jaar een plaat konden uitbrachten. Een ding heeft Demon Eye nog meer gemeen, want muzikaal tappen ze ook nog uit dit decennia-vaatje.

Wat Soulseller echter ziet in deze band, is me niet duidelijk. Leave The Light kon me al niet echt warm maken en Tempora Infernalia is niet meer dan een simple aaneenschakeling van heavy psychclichés. Het voordeel is dat Demon Eye wel kan spelen en een zanger heeft die best kan zingen, maar over schrijfkunsten beschikken de heren niet. Tien nummers gaan het ene oor in en het andere uit. Soms helpt het om een album te laten groeien, maar Tempora Infernalia groeit als een doodgeboren baby.

Wat ik vooral mis, zijn de finales. Demon Eye wil soms best werken aan een opbouw, maar nergens komt die climax. Er wordt wel rock-‘n-roll gespeeld, maar er is geen moment waarbij je uit je dak kunt gaan. Het klinkt zowel braafjes als gespeeld op de automatische piloot. Je mag toch aannemen dat muzikanten hun best doen voor een album, maar ik heb steeds het gevoel dat ze zich hier inhouden. Het wordt nergens spannend. Tempora Infernalia is als een kleurplaat die keurig binnen de lijntjes ingekleurd is.

Demon Eye is een hobbybandje dat het wellicht goed doet op bruiloften en verjaarsdagsfeestjes, maar verdient geen (wereldwijde) platendeal. Tempora Infernalia doet het alleen goed op de achtergrond en het artwork is er een om in te lijsten. Dat zijn de enige redenen waarom je Demon Eye een kans zou kunnen geven.

Tracklist:
1. End Of Days
2. Listen To The Darkness
3. I’ll Be Creeping
4. See The Signs
5. Poison Garden
6. In The World, Not Of It
7. Black Winds
8. Give Up The Ghost
9. Please, Father
10. Sons Of Man

Score: 62 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 21 mei 2015

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.