Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Wat vond jij het gaafste festival van 2025?

Alcatraz Festival
Back To The Beginning
Baroeg Open Air
Brainstorm Festival
Complexity Fest
Drachten Deathfest
Dutch Doom Day
Dynamo Metalfest
Eindhoven Metal Meeting
Graspop Metal Meeting
Grindhoven
Heavy Metal Maniacs
Hedon Zwaar Nieuwjaar
Helldorado
Into The Grave
Into The Void
Jera On Air
Pitfest
Roadburn Festival
Samhain Festival
Soulcrusher
South Of Heaven
Stonehenge Festival
Wacken Open Air
een ander festival uit 2025

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 januari:
  • Briqueville, Hemelbestormer en Modder
  • Grafjammer, Verwilderd en Sterveling
  • Hedon Zwaar Nieuwjaar
  • 11 januari:
  • Born of Osiris, Aversions Crown, Within Destruction en Larcenia Roe
  • 13 januari:
  • Slaughter To Prevail, Dying Fetus en Suicide Silence
  • 14 januari:
  • Ensiferum, Freedom Call en Dragony
  • 15 januari:
  • Aeternus, Nordjevel, Phantom Fire en The Black Moriah
  • Hesken, Anapoda en Hyla
  • Patriarkh, Arkona, HATE, Halls of Oblivion en Sanity
  • 16 januari:
  • Cryptosis en Hesken
  • Rise Of The Wood, Val Tvoar en Echowreck
    10 februari:
  • Deftones, Denzel Curry en Drug Church
  • Ho99o9 en N8Noface
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brent Smith (Shinedown) - 48
  • Jerv (Ragnarok) - 49
  • Jim Croce† - 83
  • Lincoln Bowen (The Eternal) - 49
  • Luz Marsen (Haggard) - 53
  • Matthias Zimmer (Perzonal War) - 48
  • Michael Schenker (UFO) - 71
  • Nadja Peulen (Coal Chamber) - 51
  • Pat Benatar - 73
  • Petri Lindroos (Norther) - 46

Vandaag overleden:
  • David Bowie (Tin Machine) - 2016
  • Einar Andre Fredriksen (Funeral) - 2003
  • Fast Eddie Clarke (Motörhead) - 2018
  • Freddy Nieuland (Wallace Collection) - 2008
  • Howlin' Wolf - 1976
  • Jeff Beck (Jeff Beck Group) - 2023
  • Marsha Zazula (Megaforce Records) - 2021
Review

Messiah's Kiss - Get Your Bulls Out
Jaar van release: 2014
Label: Massacre Records
Messiah's Kiss - Get Your Bulls Out
Je zou bijna denken dat we hier met een reünie te maken hebben. Messiah’s Kiss was jaren geleden nog een belofte in het powermetalwereldje, maar heeft sinds 2007 bar weinig gedaan. Dat heeft allemaal te maken met ‘gezondheidsredenen’ van gitarist Georg Kraft. Maar goed, dat er op de valreep van 2014 plots nog een album van Messiah’s Kiss verschijnt, had ik niet verwacht. De line up is wonderbaarlijk genoeg nog dezelfde. Zou dat in muzikaal opzicht ook zo zijn?

Messiah’s Kiss klinkt anno 2014 vooral als Helloween dat nu doet. De hoofdmoot is power metal, maar de glaminvloeden zijn onmiskenbaar en zorgen dat de muziek vrij poppy klinkt. Dat is een bittere pil voor wie het stoere geluid van Dragonheart is gewend. Zonder lullig te willen klinken, kan ik weinig anders zeggen dan dat Get Your Bulls Out een typische plaat is van muzikanten die ouder geworden zijn. Niet voor niets werd Messiah’s Kiss veel met Judas Priest vergeleken. Daarbij vind ik het zelf wel fijn als je plusminus tien songs voor de kiezen krijgt. Op de gelimiteerde editie zijn dat er maar liefst zestien. Als ze de moeite waard waren, was ik een gelukkig man geweest.

Een van de andere problemen met Get Your Bulls Out is dat er geen eind aan lijkt te komen. Het musiceren zijn de heren wel wat verleerd in de afgelopen jaren. Het is van een niveau waardoor de band zich moet gaan schamen, en veel songs blijven slecht hangen. Mike Tirelli zingt nog altijd uitstekend en ook instrumentaal hoor je de kunde en ervaring, maar het vlamt niet meer. Dan maakt het niet meer uit dat het materiaal degelijk is. Uitschieters kan ik niet noemen, behalve dat de eerste helft iets beter is dan de tweede. Het is goed om te horen dat Georg Kraft er bovenop gekomen is, maar de sabbatical is funest geweest voor Messiah’s Kiss.

Tracklist:
1. Livin In Paradise
2. Immortal Memory
3. Rescue Anyone? Rescue Me!
4. Survivor (Take A Ride On My Heels)
5. Time To Say Goodbye
6. Only Murderers Kill Time
7. Fuel For Life
8. Mission To Kill
9. Symphony Of Sin
10. Nobody Knows Your Name
11. Who’s The First To Die
12. Whisper A Prayer
13. Without Forgiveness
14. Buried Alive
15. Only Murderers Kill Time (Acoustic Version) (bonus track)
16. It’s No Good (bonus track)

Score: 64 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 29 januari 2015

Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.