Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete act uit de line-up van Dynamo Metalfest 2026?

Amorphis
Bleed From Within
Castle Rat
Damnation
Death Angel
Destruction
Fit For An Autopsy
Godsmack
Helloween
In Flames
Kittie
Lamb Of God
Lowen
Overkill
Primus
Revocation
Ronker
Sanguisugabogg
Slaughter To Prevail
Soulfly
Tailgunner
Testament
Thy Art Is Murder
Urne
een andere band, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 juli:
  • Dong Open Air
  • 17 juli:
  • Bengal Tigers en Starscream
  • Dong Open Air
  • 18 juli:
  • Dong Open Air
  • Nederlands Kampioenschap Grunten
  • Tilburg Metal Fest
  • 19 juli:
  • Mindwars en Ruthless
  • Prixoma Flare, Hurryland en Artemis
    13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
Kalender
Vandaag jarig:
  • Jon Larsen (Volbeat) - 56
  • Joost van den Broek (After Forever) - 44
  • Mark "Barney" Greenway (Napalm Death) - 57
  • Mark Mendoza (Twisted Sister) - 70
  • Tomas Haake (Meshuggah) - 55
  • Twan van Geel (Legion Of The Damned) - 47

Vandaag overleden:
  • Rob Pol (Grim Ordeal) - 2019
Review

Coilguns - Stadia Rods
Jaar van release: 2012
Label: Pelagic Records

Coilguns - Stadia Rods

Daar zijn ze weer, de diepvrieszakjesfanaten van Coilguns. Ja heus, net als de split met Kunz uit 2011 is hun eerste eigen release verzonden in een geseald diepvrieszakje. De grapjes over houdbaarheid zal ik deze keer maar achterwege laten en ik zal meteen overgaan tot de orde van de dag.

Coilguns met leden van The Ocean gaat verder waar het gebleven was: technische punk/hardcore met een duidelijke referentie aan The Dillinger Escape Plan. Maar ook nu is er geen melodieus stukje te ontdekken. De Zwitsers blijven lekker smerig en gemeen. De productie biedt daar ook alle ruimte toe: nergens gepolijst, maar helder genoeg om alle instrumenten te onderscheiden.

Maar de nummers blijven toch niet echt hangen. Het is dan waarschijnlijk ook interessanter om dit live te aanschouwen. Origineel is het in ieder geval wel en hier en daar zitten er geweldige riffs tussen. Check bijvoorbeeld opener Parkensine na vier minuten. Vooralsnog krijgen de heren vooral om die reden het voordeel van de twijfel, maar ik blijf ze met een kritisch oog volgen. Ik blijf het zeggen: schrijven is schrappen.

Tracklist:
1. Parkensine
2. Zoetropist
3. In The Limelights
4. Witness The Kern Arc
5. The Shuftan Process Part 1
6. The Shuftan Process Part 2

Score: 77 / 100

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 30 april 2012

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.