Bospop Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete deathcore-album?

After The Burial - Rareform
All Shall Perish - The Price Of Existence
Born Of Osiris - The Discovery
Bring Me The Horizon - Count Your Blessings
Carnifex - Dead In My Arms
Despised Icon - The Ills Of Modern Man
Distant - Heritage
Fit For An Autopsy - Oh What The Future Holds
Humanity's Last Breath - Ashen
Job For A Cowboy - Doom
Lorna Shore - Pain Remains
Make Them Suffer - Neverbloom
Shadow Of Intent - Melancholy
Signs Of The Swarm - The Disfigurement Of Existence
Slaughter To Prevail - Kostolom
Suicide Silence - The Cleansing
The Acacia Strain - You Are Safe From God Here
The Faceless - Akeldama
The Red Chord - Fused Together In Revolving Doors
Thy Art Is Murder - Hate
Veil Of Maya - The Common Man's Collapse
Whitechapel - Hymns In Dissonance
Winds Of Plague - Decimate The Weak
Within The Ruins - Phenomena
een ander deathcore-album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 april:
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 17 april:
  • Bezwering, SPERE en Grabunhold
  • Henge, Gelbart en Space Age DJ Collective
  • Plan Nine en Nouked
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
  • 18 april:
  • Ancient Fragments
  • Dynamo Metalfest Bandbattle
  • Metal Legion Fest: Chaos Unleashed, Shinigami, Project Pain en Los Metallicos
  • Reduction, Slowburn, Impact en Premonition
  • Roadburn festival
  • 19 april:
  • Dogma
  • Mariana's Rest, Aeonian Sorrow, Ceremony en Wooden Veins
  • Roadburn festival
    16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
Kalender
Vandaag jarig:
  • Boudewijn Bonebakker (Gorefest) - 58
  • Dero Goi (Oomph!) - 56
  • Eric Drew Feldman (Captain Beefheart) - 71
  • Federico Paulovic (Destrage) - 41
  • Gerry Rafferty (Stealers Wheel)† - 79
  • Ian MacKaye (Minor Threat) - 64
  • Jan Kovar (Castaway) - 43
  • Jörg Springub (Povertys No Crime) - 57
  • Lee Kerslake (Uriah Heep)† - 79
  • Marcus Keef (fotograaf) - 79
  • T Lavitz (Dixie Dregs)† - 70
  • Ted Lundström (Amon Amarth) - 52
Review

Issa - The Storm
Jaar van release: 2011
Label: Frontiers Records
Issa - The Storm
Isabell Øversveen uit Noorwegen verraste vorig jaar vriend en vijand met het geweldige AOR-album Sign Of Angels. Logisch dat Frontiers niet te lang wilde wachten met een opvolger. Dat het ze menens is blijkt uit het feit dat de broertjes Tom en James Martin (Khymera, House Of Lords), Magnus Karlsson (Place Vendome) en Randy Goodrum (o.a.Toto) werden gevraagd om mee te schrijven aan dit album. Nou, dat is te merken!

Het mooie van dit album is dat er eigenlijk geen uitschieters zijn. Het is een kwalitatief hoogstand en zeer genietbaar album geworden, waarop de stem van Isabell zeer zeker overeind blijft. Wat een beheersing en een diversiteit heeft die meid! De gebruikte muzikanten zijn allen nieuw, met speciale vermelding voor het drum- en baswerk van de tevens producerende Daniel Flores. Muzikaal gezien zou ik haar de evenknie van Stan Bush kunnen noemen: sterke stem, goed wegluisterend, muzikaal alles lekker voor elkaar. Toch even een paar opvallende zaken.

Het Shania Twain-achtige Invincible, door Isabell zelf geschreven, zit verduiveld goed in elkaar. We hebben er dus ook een goede songwriter bij. Ook afsluiter en titelsong The Storm is een regelrechte voltreffer in muzikaal opzicht. Het is een lekkere rocker en er zit zoveel dynamiek en mystiek in dat het erg boeiend is om naar te luisteren. Eén producersfoutje: het nummer Gonna Stand By You sluit af met een solo, maar die verzuipt meteen in de fade out die overduidelijk veel te vroeg is ingezet. Erg jammer. Ook het schijnbaar van Bon Jovi (Always) geleende intro van Too Late For Love is net even te opvallend. Maar voor de rest: genieten in optima forma.

Potverdikke mensen, deze visueel prettig te absorberen Noorse heeft het wel voor elkaar hoor. De productie had van mij nét iets bombastischer gemogen en dan had de waardering zeker nog hoger geweest. Als je van AOR houdt met een prettige vrouwenstem dan moet je dit album (en haar debuut) maar eens heel snel gaan luisteren. Je zult me nog dankbaar zijn.

Tracklist:
1. Looking For Love
2. Please Hold On
3. Take A Stand
4. Invincible
5. Two Hearts
6. Black Clouds
7. You’re Making Me
8. Gonna Stand By You
9. We’re On Fire
10. Too Late For Love
11. What Does It Take
12. The Storm

Score: 87 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 3 november 2011

Issa - The Storm
Reactie van Een Metalfan op 03-11-2011 om 18:28u

AOR staat voor ???

Issa - The Storm
Reactie van Een Muziekfan op 03-11-2011 om 20:44u

Jezus man "metalfan", als je niet weet wat AOR betekent, ga het dan maar snel googlen. Of je hebt onder een steen gezeten, of je bent gewoon nog niet zo oud. En dan is AOR hopelijk een te gezapig "genre" voor je :-).

Issa - The Storm
Reactie van Hans op 05-11-2011 om 17:08u

voor de duidelijkheid (voor allen): Adult Orientated Rock

Issa - The Storm
Reactie van Tank op 05-11-2011 om 20:29u

@ Muziekfan

Domme reactie! Iedereen heeft het toch een keer moeten leren.

Issa - The Storm
Reactie van Een Metalfan op 05-11-2011 om 23:21u

In elk geval bedankt en idd ik ben 14 jaar.

Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.