Into The Grave 2026
Enquête

Als je nu terugkijkt op de muziek van 2006, want vind jij dan het gaafste studio-album uit dat jaar?

Agalloch - Ashes Against The Grain
Amon Amarth - With Oden On Our Side
Celtic Frost - Monotheist
Delain - Lucidity
Dragonforce - Inhuman Rampage
Eluveitie - Spirit
Enslaved - Ruun
Hatebreed - Supremacy
In Flames - Come Clarity
Insomnium - Above The Weeping World
Iron Maiden - A Matter Of Life And Death
Killswitch Engage - As Daylight Dies
Lamb Of God - Sacrament
Legion Of The Damned - Malevolent Rapture
Mastodon - Blood Mountain
Motörhead - Kiss Of Death
My Dying Bride - A Line Of Deathless Kings
Sabaton - Attero Dominatus
Satyricon - Now, Diabolical
Slayer - Christ Illusion
Stone Sour - Come What(ever) May
Tool - 10,000 Days
Trivium - The Crusade
Wolfmother - Wolfmother
een andere studio-cd uit 2006, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    7 juni:
  • ACIDEZ en Rotzorg
  • South Of Heaven festival
  • 9 juni:
  • Alter Bridge
  • 10 juni:
  • Crypta
  • Iron Maiden en Evergrey
  • 11 juni:
  • I Killed The Prom Queen en Sugar Spine
  • 12 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey en Day Six
  • Into The Grave
  • Loyalty Ends Here, Salvage, Arteria en IIvory
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
  • 13 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey
  • Hulder en Asgrauw
  • Into The Grave
  • Plaguefest 14
  • RVH Project
  • The Motherz
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
Kalender
Vandaag jarig:
  • Attila Kovács (Akela) - 46
  • Axtwald (Negator) - 45
  • Dave Navarro (Jane’s Addiction) - 59
  • Henri Samuli Seppälä (Children Of Bodom) - 46
  • James Smith (Season's End) - 44
  • Len Arran (Skunk Anansie) - 65
  • Mark Reale (Riot)† - 71
  • Ole Alexander Myrholt (Enslavement Of Beauty) - 48
  • Pim Blankenstein (Officium Triste) - 56
  • Sebastian Paul (Syrens Call) - 57
  • Suvi Grym (Vanguard) - 47
  • Tomi Ullgren (Rapture) - 48
  • Yiotis Dounas (Blade Of Spirit) - 41

Vandaag overleden:
  • Christopher Lee (Rhapsody Of Fire) - 2015
  • Wally Gold (producent) - 1998
Review

Furia (Fra) - Un Lac De Larmes Et De Sang
Jaar van release: 2003
Label: Adipocere Records
Furia (Fra) - Un Lac De Larmes Et De Sang
Na twee demo's, een mini cd en het in 2001 verschenen 'Le jardin d'Eden' komt dit schijfje op de markt. Deze Franse band presenteert op het Franse Adipocere records hun tweede album waarop 13 Franstalige nummers staan. Ook de gehele site en het cd-boekje zijn Franstalig. Dus geen 'Thank you list' maar 'Remerciements'. Maar om eerlijk te zijn heeft dit schijfje veel internationale uitstraling. De muziekstijl, een mengeling van melodieuze death en black metal met barokke en folk invloeden, luistert heerlijk weg. De productie is ook uitstekend te noemen (gemixt in Finnvox studios. (oa. Nightwish, Sinergy, Children of bodom...) en het artwork is ook heel mooi verzorgd.

Maar laten we het even hebben over wat uiteindelijk het belangrijkste is; namelijk de muziek. De band speelt snelle melodieuze metal met black geschreeuw en krachtig klinkende cleane zangstukken. De muziek is erg druk en bombastisch, de refreinen zijn meesterlijk en de riffs vragen erom dat je hoofd van die rare en vage schudbewegingen gaat uitvoeren. Muzikaal zit dit allemaal heel erg sterk in elkaar. Alles klinkt heel vloeiend en ook gastmuzikanten (viool, vrouwelijke zang, koorzang) maken dit tot een heerlijk muzikaal schijfje. De muziek is dus niet heel erg origineel (maar zeker niet onorigineel!) maar de uitvoering maakt heel veel goed. Voor de Franssprekende onder ons wacht ook nog een mooi en mythisch concept. En ik moet zeggen dat de Franse zang nergens storend is!

Fans van drukke melodieuze metal met heftige zang beleven hier veel plezier aan. Het is niet voor de blackmetalpurist maar eerder voor de gewone metalfan die houdt van sterke songs en melodie en die iets nieuws wil horen. Maar vergis u niet, op dit album staan ook enkele harde thrashy stukken. Liefhebbers van In flames, Children of Bodom en Dark tranquility die het lekker snel willen horen, hebben hier een goede underground cd aan. Persoonlijk vind ik dit een erg vermakelijk en verrassend goed album. De verrassing van de maand naar mijn inziens.

Tracklist:
1. Ferme les yeux...
2. Un lac de larmes et de sang
3. Elmira, l'image d'un destin
4. Les révélations d'un temps passé
5. Auto-psy d'un damné
6. Mécanique de l'infamie
7. Le jugement d'une conscience
8. Les deux mondes...
9. Mental en perdition
10. Mémoires d'outre tombe
11. Sailen...
12....L'oratoire de la folie
13. La mort de l'âme

Score: 85 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 28 april 2003

Meer Furia (Fra):

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.