Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij het meest teleurstellende studio-album, dat in 2025 is uitgebracht?

Alestorm - The Thunderfist Chronicles
Arch Enemy - Blood Dynasty
Architects - The Sky, The Earth And All Between
Babymetal - Metal Forth
Behemoth - The Shit Ov God
Dark Angel - Extinction Level Event
Equilibrium - Equinox
Ghost - Skeletá
Jinjer - Duél
Katatonia - Nightmares As Extensions Of The Waking State
Killswitch Engage - This Consequence
Lacuna Coil - Sleepless Empire
Machine Head - Unatøned
Marko Hietala - Roses From The Deep
Obscura - A Sonication
Orbit Culture - Death Above Life
Paleface Swiss - Cursed
Patriarkh - Prophet Ilja
Sabaton - Legends
Slaughter To Prevail - Grizzly
Sleep Token - Even In Arcadia
Soulfly - Chama
Spiritbox - Tsunami Sea
Volbeat - God Of Angels Trust
een ander tegenvallend album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Clemens "Botis" Frank (Disillusion) - 42
  • Cliff Williams (AC/DC) - 76
  • Dick Wagner (Alice Cooper)† - 83
  • Henri "Henkka" Pirkkalainen (Excalion) - 42
  • Mamen Castaño (Arwen) - 49
  • Mappe Björkman (Candlemass) - 61
  • Steven Verstuyft (Consensus) - 57
  • Tim Skold (Shotgun Messiah) - 59
  • Timo Honkanen (Battlelore) - 46
  • Tom Englund (Evergrey) - 52
Review

Joe Lynn Turner - Live in Germany
Jaar van release: 2008
Label: Frontiers Records
Joe Lynn Turner - Live in Germany
Joe Lynn Turner... de man die in 1989 Ian Gillan kwam vervangen in Deep Purple, de man die zong bij Rainbow en Yngwie Malmsteen....dan ben je een grote kerel. En zijn stem is alom geroemd en erkend. De laatste jaren kregen we vooral solo albums van Joe te horen, die wat mij betreft erg wisselend waren van kwaliteit.

Nu dan een live album, en dat werd wel tijd. Hij heeft zo godsgruwelijk veel muziek gemaakt, en een live album was er eigenlijk nog nooit van gekomen. Dat dachten ze bij Frontiers ook. Het optreden tijdens het United Forces Of Rock festival in Ludwigsburg vorig jaar september werd opgenomen, en men vond dat de kwaliteit zodanig goed was, dat dit live album er nou maar eens moest komen.

De setlist valt wat tegen. Op drie nummers na (die van hemzelf zijn) speelt hij Rainbow en Purple nummers, en gezien zijn omvangrijke carrière en dito oeuvre hadden die verhoudingen toch wel veel anders kunnen liggen. Ik had al veel lovende verhalen gehoord over dit album, maar nu ik hem in de cd speler heb liggen hoor ik toch dingen die me tegenvallen. Ook JLT komt er niet onderuit dat zijn stembanden een dagje ouder worden. Met name bij Death Alley Driver en I Surrender is dat goed te horen maar daar houdt het (helaas) niet op...... Muzikaal staat het als een huis, daar valt niks van te zeggen, en de sound is prima, alleen had het publiek wat harder in de mix gemogen in plaats van de indruk geven dat er maar liefst 50 fans op dit concert waren afgekomen.

Als ik me concluderend afvraag wat ik nou van het album vindt, terwijl Burn in het lage studioalbum-tempo aan me voorbij trekt, dan heb ik twee gevolgtrekkingen: JLT en/of Frontiers hebben er een snel kassuccesje van gemaakt, en JLT is niet meer de superzanger die hij ooit was. Met name de laatste is toch wel een trieste gevolgtrekking. Uit historische en sentimentele overwegingen kan er nog een redelijke voldoende af.

Tracklist:
1. Death Alley Driver
2. I Surrender
3. Power
4. Street of Dreams
5. Power of Love
6. Can't Let You Go
7. Jealous Lover
8. Your Love is Life
9. Blood Red Sky
10. Stone Cold
11. Can't Happen Here
12. Spotlight Kid
13. Burn

Score: 70 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 21 december 2008

Zoeken
    12 december:
  • Astral Spear - Ancient Throne Of Sinister Rites
  • Dark Divination - Liitto Hengen Ja Veren
  • Glasgow Kiss - Down In Flames
  • Lord Of The Lost - Opvs Noir Vol. 2
  • Moonlit Masquerade - Wreckage
  • Parásito - Despoblador II
  • Pedestal For Leviathan - Enter: Vampyric Manifestation
  • Sun Of The Suns - Entanglement
  • Unrecht - A Thousand And One Nightmares
  • Xathra - Renancer
  • 18 december:
  • Shadowborn - Through The Hourglass
  • 19 december:
  • Alien Orchestra - Under My Pale Skin
  • Funeral Vomit - Upheaval Of Necromancy
  • Imperatore - The Lionspirit
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.