Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    9 augustus:
  • Alcatraz
  • Arch Enemy
  • M'era Luna
  • Midnight en Phantom Corporation
  • Spectral Wound, Invulche en Blodzallog
  • 10 augustus:
  • Mortal Sin en Hidden Intent
  • Municipal Waste en Schizophrenia
  • 11 augustus:
  • Lagwagon
  • Sanguisugabogg, Revocation en Internal Bleeding
  • Wolves In The Throne Room en Ter Ziele
  • 12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
Kalender
Vandaag jarig:
  • Denis "Snake" Bélanger (Voivod) - 62
  • Filippa Nässil (Thundermother) - 40
  • Jean Beauvoir (Plasmatics) - 66
  • Rinus Gerritsen (Golden Earring) - 80

Vandaag overleden:
  • Hermann Hesse (auteur) - 1962
  • Martin Birch (producent) - 2020
  • Paul Samson (Samson) - 2002
Review

Ragnarok - Blackdoor Miracle
Jaar van release: 2004
Label: Regain Records
Ragnarok - Blackdoor Miracle
Met het vijfde album Blackdoor Miracle maakt de Noorse black metalband Ragnarok een flinke stap vooruit ten opzichte van de eerdere albums, die mijns inziens altijd wel aardig waren, maar nooit tot de echte top behoorden. Er zijn twee redenen voor deze vooruitgang: de komst van Taake-frontman Høst als vocalist en de verbeterde composities, waardoor de nummers nu tegelijkertijd krachtiger en toegankelijker klinken.

Hoewel de band uit Noorwegen komt, doet de sound op Blackdoor Miracle vooral Zweeds aan. Gelijkenissen met bands als Setherial en Naglfar zijn dan ook zeker te vinden. Dat is overigens zeker niet negatief bedoeld: het geeft slechts de kwaliteiten van dit album aan. Ook in productioneel opzicht zit het album prima in elkaar. Hoewel er geen slecht nummer op dit album te vinden is, zit het middengedeelte wat mij betreft het best in elkaar, met het uitstekende titelnummer en het hierop volgende Murder, de nummers die ook tekstueel gezien het interessantst in elkaar zitten.

Met Blackdoor Miracle bewijst Ragnarok dat black metal van een kwalitatief zeer hoog niveau uitstekend samen kan gaan met een heldere productie. Het wordt alleen eens de hoogste tijd voor een opvolger, aangezien dit album alweer uit 2004 stamt. Fans van bovengenoemde bands kunnen dit album blindelings aanschaffen.

“Hell prepares a red carpet for me”.

En dat mag ook wel, met een album als dit op zak.

Tracklist:
1. Preludium
2. Heir Of Darkness
3. Recreation Of The Angel
4. Rites Of Geburah
5. Blackdoor Miracle
6. Murder
7. Kneel
8. Bless Thee For Granting Me Pain
9. Journey From Life

Score: 87 / 100

Reviewer: Rik
Toegevoegd: 28 maart 2007

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.