Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste act uit het programma van Jera On Air 2026?

A Day To Remember
Architects
Bury Tomorrow
Converge
Decapitated
Distant
Dog Eat Dog
Hatebreed
Het Goede Doel
Hollywood Undead
Ice Nine Kills
Ignite
Kanonenfieber
Madball
Papa Roach
Pennywise
Periphery
Rise Against
Static-X
Suicidal Tendencies
The Offspring
Trivium
Turbonegro
Zeke
een andere band uit de line-up van Jera On Air

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 mei:
  • Conjurer en Terzij De Horde
  • Turbobier, Dikke Dennis & De Röckers en Radical Retard
  • 16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
  • Loyalty Ends Here en Manacer
  • 17 mei:
  • Conjurer
  • 19 mei:
  • John 5 en South Of Salem
  • 20 mei:
  • Deaf Club,
  • JOHN 5
  • 21 mei:
  • Chris Holmes en Thunderor
  • Deville en ¡Pendejo!
    15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brian Eno (Roxy Music) - 78
  • Gary Thain (Uriah Heep)† - 78
  • Grellmund (Ulver)† - 50
  • Kristen Vigard (New White Trash) - 63
  • Michael Müller (Superior) - 60
  • Mike "M-Bro" Embro (Razor)† - 64
  • Nick Perri (Silvertide) - 42
  • Peter Iwers (In Flames) - 51
  • Seth Putnam (Anal Cunt)† - 58
  • Wally Gold (producent)† - 98
  • Zoltan Bathory (Five Finger Death Punch) - 48

Vandaag overleden:
  • Terry Jones (Pagan Altar) - 2015
Review

Bullet - Heading For The Top
Jaar van release: 2006
Label: Black Lodge Records

Bullet - Heading For The Top

Over de release Heading for the top van Bullet kan ik kort zijn: hardrock/metal zoals bands als AC/DC, Judas Priest en Accept in hun begindagen ook maakten, niets meer of minder. Eindscore: 70/100, klaar. In feite heb ik in het voorgaande stuk het belangrijkste over het complete album wel verteld. Het zou echter een slechte zaak zijn als iedere reviewer zich er zo vanaf zou maken, dus ik zal een paar extra details vrijgeven.

De zanger doet het meeste denken aan Brian Johnson (AC/DC) en Udo Dirkschneider (Accept) en doet zeker niet onder voor deze twee, jammer alleen dat hij ook niet verder komt dan het rechtstreeks kopiëren van deze zangstijlen. De rest van de bandleden doen wat ze moeten doen: de gitaristen spelen hun riffs en solo’s op een behoorlijk orthodoxe manier terwijl de ritmesectie gestaag voortkabbelt in de bijna allemaal mid-tempo songs. De teksten handelen over gokken, drinken, motorrijden en seks, dus ook hier is er weinig sprake van originaliteit.

Maar toch, dankzij de goede productie en het hoge classic rock gehalte valt er stiekem toch nog goed te genieten van het album, verwacht alleen niks, maar dan ook niks eigens en beschouw de band maar als een redelijk geslaagde feestband voor een Duits festival.

Tracklist:
1. Midnight riders (riding free)
2. Turn it up loud
3. Heading for the top
4. Rambling man
5. Hard luck lady
6. Speeding in the night
7. One deal with the devil
8. Rock steady
9. Leather love
10. Raise hell
11. Bang your head

Score: 70 / 100

Reviewer: Lennert
Toegevoegd: 10 april 2006

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.