Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • 17 augustus:
  • Filth, Kanine en Reformist
  • 18 augustus:
  • Alcest en Kabbel
  • Signs of The Swarm, Extermination Dismemberment en Heavy//Hitter
    12 september:
  • Baroeg Open Air
  • Havok, Blood Red Throne, Xonor en Eradikated
  • Metal yoga
  • The Red Baron & His Flying Circus en Bonebag Alley
  • Wildman Metal Fest
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ian Rilen (Rose Tattoo)† - 79
  • Larry Howe (Vicious Rumors) - 65
  • Linde Lindström (HIM) - 50
  • Wednesday 13 (Murderdolls) - 50

Vandaag overleden:
  • Bill Kennedy (producent) - 2012
Review

Red Wine - Cenizas
Jaar van release: 2004
Label: Arise Records
Red Wine - Cenizas
Tussen "Hijos Del Despertar" en "El Fin De Los Tiempos" kon je een licht stijgende lijn trekken. Toen "Sueños y Locura" uitkwam schoot diezelfde lijn een halve mijl naar boven, hoog genoeg om er een stevig etiket "plezierplaat!" op te plakken. Nu, met het nieuwe album "Cenizas" in de klauwtjes, ben ik niet zo zeker meer van een succesvol voortbestaan van het Spaanse Red Wine.

"Sueños Y Locura" had de belofte die veel hedendaagse metalbands missen. Diversiteit, een goede zanger, prettige solo's, een stijl die je niet elke dag hoorde. "Sueños Y Locura" had het opstapje moeten worden naar erkenning, naar de plaat die over een jaar of vijf nog steeds genoemd kan worden (ja, een groot aantal bands haalt die leeftijd niet eens). "Cenisaz" is echter het stapje terug. Wat is er gebeurd?

Misschien straalt de de nieuwe drummer niet hetzelfde gevoel uit als zijn voorganger. Of is Red Wine gelijktijdig met de treinen in Madrid ontspoord, 11 maart 2004. Wat het ook is, "Cenizas" is het kwijt. De Spaanstalige heavy metal mist z'n edge, de nummers vlammen niet meer. Als een vormeloze drek zijn de nummers op cd gekwakt. Mario Suarez, de zanger van het stel, kan soms zelfs niet bij de juiste tonen blijven hangen. De eenkennigheid ontgroeien alleen "Negando Lo Envidente", "Miedo-Dolor" en "Una Vida Mas", die qua felheid haaks staan op het slappe "Fantasma Del Pasado" en het inspiratieloze "Vientos de Libertad". Hoe clichématig ook, dit is een gemiste kans.

Tracklist:
1. 806
2. Miedo-Dolor
3. Salva Tu Hogar
4. Lágrima De Soledad
5. Una Vida Más
6. Despierda
7. Fantasma Del Pasado
8. Vientos De Libertad
9. Ojos De Ley
10. Negando Lo Envidente
11. Mi Universo

Score: 65 / 100

Reviewer: Bob
Toegevoegd: 22 november 2004

Meer Red Wine:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.