Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • The Exploited en Skroetbalg
Geen concerten bekend voor 15-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bernie Shaw (Uriah Heep) - 70
  • Bif Naked - 55
  • Brad Gillis (Night Ranger) - 69
  • Craig Gruber (Rainbow)† - 75
  • Dan Mullins (My Dying Bride) - 48
  • Edvard Grieg (componist)† - 183
  • Erik Wallén (Astral Kingdom) - 39
  • Hank von Hell (Turbonegro)† - 54
  • Ivan Izotoff (Mechanical Poet) - 43
  • Jeff Neal (Boston) - 57
  • Mark Weiss (fotograaf) - 67
  • Max Samosvat (Mechanical Poet) - 45
  • Noddy Holder (Slade) - 80
  • Rory Clewlow (Enter Shikari) - 40
  • Scott Rockenfield (Queensrÿche) - 63
  • Steve Richards (manager)† - 59
  • Steve Walsh (Kansas) - 75
Review

Dee Snider - Leave A Scar
Jaar van release: 2021
Label: Napalm Records
Dee Snider - Leave A Scar
"Momenteel zit mijn agenda vol met andere zaken, zoals het regisseren van twee films. Op zijn vroegst verschijnt er in 2022 nieuwe muziek", aldus Dee Snider in een interview met Metalfan.nl. Groot was dan ook mijn verbazing dat eerder dit jaar een nieuwe full-length werd aangekondigd. Dat is goed nieuws, want For The Love Of Metal uit 2018 smaakte naar meer. De plaat liet een herboren Snider horen met een plaat die zowel modern als old-school klonk. De oud-zanger van Twisted Sister kon gewoon niet wachten weer aan de slag te gaan met muziek, waardoor Leave A Scar een jaar eerder dan gedacht wordt uitgebracht.

Bij Twisted Sister was de frontman verantwoordelijk voor al het materiaal. Sinds de jaren negentig heeft de 66-jarige Snider geen muziek meer geschreven. Hij dacht dat al zijn kruid was verschoten en niemand meer interesse zou hebben in de hersenspinsels van een oude rocker. For The Love Of Metal was muzikaal en tekstueel vooral het kindje van Hatebreed-zanger Jamey Jasta, de producer van Snider. Deze keer is hij weer volledig betrokken geweest bij het schrijfproces. De coronapandemie gaf hem voldoende inspiratie om eindelijk weer eens met teksten aan de slag te gaan.

I Gotta Rock (Again) is ontstaan toen de zanger middenin de pandemie dacht: “Verdomme, ik heb weer zin om te rocken!”. Een gevoel dat we allemaal kennen. Snider is geen vreemde om songs te schrijven over het belang van rocken. Iedereen kent natuurlijk de Twisted Sister-anthems I Wanna Rock en You Can’t Stop Rock ’N Roll. Het kakelverse I Gotta Rock (Again) heeft het in zich om uit te groeien tot net zo’n klassieker. Wat een verdomd lekker, rockende heavmetalsong! Het is de openingstrack van Leave A Scar en meteen mijn favoriet.

Daarna volgen elf gelijkwaardige tracks waarin Snider wederom laat horen dat zijn stem nog lang niet aan vervanging toe is. De songs vormen een beter geheel dan op For The Love Of Metal, waarvoor de meeste muziek al bestond. Dat blijft een enorm gave plaat, maar achteraf heb ik de indruk dat de muzikanten in sommige gevallen met left-overs aan de slag waren gegaan.

Dat gevoel heb ik totaal niet met Leave A Scar. Dit is duidelijk het product van een band dat goed op elkaar is ingespeeld. De bandleden hebben er alles aan gedaan om het onderste uit de kan te halen. Een miskleun vindt je niet, louter geïnspireerde en frisse songs. Leave A Scar is een ontzettend rockend metalalbum met een jeugdig klinkende Snider die lijkt te weigeren om ouder te worden.

Tracklist:
1. I Gotta Rock (Again)
2. All Or Nothing More
3. Down But Never Out
4. Before I Go
5. Open Season
6. Silent Battles
7. Crying For Your Life
8. In For The Kill
9. Time To Choose
10. S.H.E.
11. The Reckoning
12 Stand

Score: 86 / 100

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 30 juli 2021

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.