Batushka Bibelot, Dordrecht
Enquête

Arch Enemy maakt een doorstart, met een nieuwe zangeres (Lauren Hart) en een nieuwe single (To The Last Breath). Ben jij enthousiast?

Ja, want de kersverse single is veelbelovend
Ja, want Lauren Hart maakte bij Once Human al indruk
Ja, want ik vind de vocalen bij Arch Enemy vrij onbelangrijk
Nog niet, maar ik geef de vernieuwde line-up wel een kans
Niet echt, ik verwacht dat het gewoon meer van hetzelfde wordt
Niet echt, ik vind het luid ademhalen op deze single irritant
Nee, ik vind het nieuwe nummer niet bijzonder (of zelfs slecht)
Nee, zonder Alissa White-Gluz heb ik er geen vertrouwen in
Nee, de laatste paar albums vond ik al steeds minder worden
Nee, geef mij maar de releases met Angela Gossow
Nee, geef mij maar het vroege werk met Johan Liiva
Nee, ik hoopte op de komst van een andere vocalist(e)
Nee, Arch Enemy heeft me nooit kunnen bekoren
anders, namelijk

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 februari:
  • Alter Bridge, Daughtry en Sevendust
  • 24 februari:
  • Michael Schenker
  • 26 februari:
  • Batushka
  • Between The Buried And Me en Monosphere
  • Fleddy Melcully en Rotzak
  • 27 februari:
  • A.A. Williams
  • Fleddy Melculy
  • Necrotted, Necrotesque en Melting Eyes
  • No Turning Back, Curselifter en Spear
  • Omnium Gatherum, Fallujah en In Mourning
  • Ronker en Infliktion
  • 28 februari:
  • Anger Fest
  • Batushka
  • Brothers Of Metal
  • Necrotted, Necrotesque en From The Crypt
  • Terzij De Horde
  • Velozza, Razorblade Messiah en Severe Mania
  • 1 maart:
  • Heaven Shall Burn, The Halo Effect, The Black Dahlia Murder en Frozen Soul
  • Terzij de Horde, Outlaw, Ultima Necat en Radeloos///Ziedend
Geen concerten bekend voor 23-03-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Brad Whitford (Aerosmith) - 74
  • Chris Vrenna (Marilyn Manson) - 59
  • John Norum (Europe) - 62
  • Lee Pomeroy (Headspace) - 59
  • Michael Wilton (Queensrÿche) - 64
  • Paul Garabed (Kimaera) - 46
  • Paul O'Neill (Trans-Siberian Orchestra)† - 70
  • Rami Erich Martin Keränen (Dreamtale) - 52
Review

Incriminated - Kings of Misery
Jaar van release: 2004
Label: From Beyond Productions
Incriminated - Kings of Misery
Welk label haalt het in heidensnaam in z'n hoofd om deze gigantische bak troep uit te brengen op een schijf.
In geen tijden heb ik zo'n ontzettend slechte cd gehoord. Het Finse Incriminated wil met dit 'King of Misery' de sfeer van de oude Hellhammer en Celtic Frost benaderen. Dat wil dus zeggen, simpele black/thrash metal met nog simpelere teksten. Deden bovengenoemde voorbeelden dat geweldig en op een originele manier, Incriminated faalt werkelijk hopeloos. De productie is werkelijk Kut! met de grote K. Normaal zou dat niet zo'n struikelblok vormen bij mij, maar nu wel omdat naast dat feit de muziek ook volkomen waardeloos klinkt.

De bandleden hebben niet voldoende schrijverscapaciteiten en dat is vooral te horen aan de vreselijke cliché riffjes die van tijd tot tijd langs komen banjeren. De zang is werkelijk om te huilen, nou ja.. eigenlijk eerder om te lachen, want dit klinkt nergens naar.
De teksten zijn dan ook nog eens ontzettend achterhaald en is het niet de bedoeling dat iemand bij een luisterbeurt van deze 'Unholy Fight' in de lach schiet omdat een stompzinnig stukje tekst er op een nog stompzinnigere manier word uitgebraakt. Neem bijvoorbeeld Militant Agressor. Het refrein luidt: Militant Agressor!! Kill Kill Kill!!. Sommigen kunnen het waarderen, maar waarom klinkt het bij deze band nou zo ontzettend slecht.

Een cd slechts geschikt voor de meest extreme puristen, maar aangezien dat bijna niemand is, hoeft de band niet te rekenen op geweldige verkoopcijfers. Het kan wel lekker underground en alles wezen, maar als je er een te grote puinhoop van maakt, zoals nu dus.
Het is een ware kwelling de cd uit te zitten, vooral het laatste nummer The King of Misery dat meer dan een kwartier duurt.

Eigenlijk kan ik nog wel een hele tijd doorgaan over hoe slecht deze cd wel niet is, maar ik zie het nut daar niet van in. Het is gewoon een waardeloze draak van een album en daarmee basta! Loop er alsjeblieft met een grote boog omheen en laten we hopen dat de band voortaan weg blijft bij de studio.

Tracklist
1. Filth Hounds Of Blasphemy
2. Tyrant, Usurper
3. Possessed By Lycanthropy
4. Loveless
5. Militant Aggressor
6. Uninvited Guest
7. The King Of Misery

Score: 33 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 26 april 2004

Meer Incriminated:

Incriminated - Kings of Misery
Reactie van Wisp op 26-04-2004 om 15:21u

Ook goeiemorgen

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.