Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alfred Romero (Dark Moor) - 45
  • Bruno Lévesque (Dark Omentia) - 53
  • Frontenac Borealys (Cryptic Summoning) - 53
  • Jeroen de Brauwer (Consensus) - 42
  • John Konesky (Tenacious D) - 45
  • Justin Chancellor (Tool) - 54
  • Matt Sorum (Guns N' Roses) - 65
  • Per Möller Jensen (The Haunted) - 52
  • Phil Baheux (Channel Zero)† - 58
  • Seigneur Pȃquet (Cryptic Summoning) - 44

Vandaag overleden:
  • Hank von Hell (Turbonegro) - 2021
  • Kevin DuBrow (Quiet Riot) - 2007
Review

R.I.P. - In The Wind
Jaar van release: 2016
Label: RidingEasy Records
R.I.P. - In The Wind
Mooi artwork trekt me aan zoals stront voor vliegen. Een goede tekening, schilderij of foto is natuurlijk slechts een deel van de belevenis, maar het werkt uitnodigend. Ik heb verschillende bands ontdekt, puur en alleen omdat het hoesje me aansprak en velen zullen kennisgemaakt hebben met een band als Iron Maiden vanwege de iconische plaatjes. Ik zal niet ontkennen dat ik bij R.I.P. terecht ben gekomen omdat ik deze tekenstijl geweldig vind.

Muzikaal klinkt het allemaal niet onaardig. Dit Amerikaanse viertal speelt graag klassieke uptempo doom. Originaliteit speelt geen enkele rol op In The Wind en helaas geldt dat ook voor de kwaliteit. Nu wil ik ook niet beweren dat het album slecht is, maar in de dikke lagen fuzz en tussen de vele wah-wah-solo’s zijn geen goede songs verborgen. R.I.P. speelt vooral op safe. Het geluid is prettig en wie zichzelf regelmatig flink verdooft met een goede joint zal deze plaat over het algemeen wel kunnen waarderen.

Op deze manier zal R.I.P. in elk geval geen potten breken. Dit album ligt op zich lekker in het gehoor, maar heeft nauwelijks tot geen spanning te bieden. Er is vooral flink gespiekt bij Saint Vitus en de frontman heeft bijna hetzelfde stemgeluid als Wino. Achter dat mooie artwork schuilt een heel doordeweeks album.

Tracklist:
1. The Scythe
2. In The Wind Pt. 1
3. Tremble
4. Black Leather
5. Smoke & Lightning
6. In The Wind Pt. 2
7. The Tombstone
8. Bereaved
9. Brave In The Grave
10. In The Wind Pt. 3

Score: 62 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 12 februari 2017

Into The Grave

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.